dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 032 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 032 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł68 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Do sprzedania rozkładowe 3 pokojowe 67,5m2 mieszkanie w kamienicy na Górnym Mokotowie. W świetnym punkcie komunikacyjnym. Blisko do metra, autobusu i tramwaju. Kilka minut do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Służewiec,Warszawa

3 546 626 zł142 m² 24 976,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oddanie do użytku: III Q2025 Rzut lokalu znajduje się na drugim miejscu w galerii. Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66,79 m2. Dwustronna ekspozycja, ponadstandardowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

740 000 zł47 m² 15 723,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego przy al. Sobieskiego 107 dostępnego od zaraz! *** mieszkanie do kapitalnego remontu, w ofercie zdjęcia wizualizacji **** grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

620 000 zł37 m² 16 577,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 37,4 m , zlokalizowane w dzielnicy ochota/rakowiec. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żerań,Warszawa

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 46,5 mkw zlokalizowane na Warszawskiej Białołęce przy ul. Marywilskiej 68a. Mieszkanie mieści się na strzeżonym nowy osiedlu w bloku z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krechowiecka

Żoliborz,Warszawa

1 127 000 zł51 m² 22 098 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwu pokojowego o powierzchni 51mkw na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Krechowieckiej. Nieruchomość znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Stegny,Warszawa

2 690 000 zł133 m² 20 225,60 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Oferuję do sprzedaży przestronny, ekskluzywny apartament O powierzchni 133 M2 na warszawskim mokotowie. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze W 12 piętrowym apartamentowcu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie o powierzchni 60 m2, usytuowane na 8 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku - Bródno- przy ul. Wyszogrodzkiej. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 590 000 zł94 m² 27 670,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wola | Sokołowska. Dwupoziomowy apartament o powierzchni 94m2, 2 sypialnie, 2 łazienki, pracownia/salon. Taras 45m2 z widokiem na City, miejsca postojowe w garażu podziemnym, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gawota

Kabaty,Warszawa

1 650 000 zł130 m² 12 692,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Idealna propozycja dla rodzin ceniących przestrzeń i kontakt z naturą. Znakomite dla tych, którzy potrzebują szybkiego dostępu do miasta, a jednocześnie marzą o relaksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Lotników

Mokotów,Warszawa

687 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 45.8 m2, zlokalizowane w prestiżowym rejonie Mokotowa, w pobliżu ronda Unii Europejskiej i ul. Domaniewskiej. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Stary Mokotów,Warszawa

629 000 zł34 m² 18 279,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,41m2 zlokalizowane na Mokotowie / Starym Mokotowie. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

892 000 zł62 m² 14 272 zł/m²

 

Piętro:6/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe- aktualnie mieszkanie ma 2 pokoje i jest zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Grochowskiej Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 19 piętrowym budynku z 1985roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzcinowa

Włochy,Warszawa

1 190 000 zł70 m² 16 987,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 70 m , zlokalizowanego przy ul. Trzcinowej 25 w dzielnicy Włochy (nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Berezyńska

Saska Kępa,Warszawa

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, duże mieszkanie, w sercu zabytkowej Sakiej Kępy. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane. Składa się z przestrzennego salonu, dużej sypialni, kuchni z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

595 000 zł53 m² 11 249,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe (obecnie w układzie 3-pokojowym: do wyburzenia ścianka z karton gipsu) ustawne mieszkanie położone przy parku i jeziorze "balaton" na Gocławiu (praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

1 000 000 zł83 m² 12 006,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie o pow. 83.2 m2 usytuowane na siódmym piętrze w siedmiopiętrowym budynku z windą przy ul. Tomcia Palucha. Okolica idealna dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hennela

Szamoty,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 771,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,38 m2 z loggią. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6-piętrowym budynku z 2016 roku położonym w Warszawskim Ursusie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

810 000 zł43 m² 19 023 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 42,5 m2 w topowej lokalizacji na starej Ochocie przy ul. Kopińskiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zaściankowa

Wilanów,Warszawa

1 190 000 zł70 m² 17 048,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow 69,8m2 w kameralnej, zielonej części Wilanowa na Zawadach z 2 miejscami i komórką lokatorską. Dwie niezależne sypialnie i salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

967 000 zł64 m² 14 992,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Gustujesz w starym budownictwie- lubisz kamienicę za wysokie sufity, grube ściany i historię? Ta kamienica jest jedynym takim budynkiem w okolicy. To mieszkanie jest doskonałą propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Samarytanka

Targówek,Warszawa

999 000 zł54 m² 18 558,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

We speak pl/en/ua/ru Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 53,83 m , wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie jest zlokalizowane na parterze przy ulicy Samarytanka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

1 000 000 zł65 m² 15 281,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Jedyna taka okazja tylko teraz - atrakcyjna cena dla nabywcy gotowego na szybką transakcję. Mamy przyjemność zaprezentować nowe 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Posag 7 Panien na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Włochy,Warszawa

1 100 000 zł75 m² 14 641,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą słonecznego, dwustronnego 3-pokojowego mieszkania na prestiżowym osiedlu w dzielnicy Włochy. Zielona Italia to nowoczesne, ale bardzo urokliwe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głębocka

Grodzisk,Warszawa

795 000 zł48 m² 16 660 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na ładnym osiedlu z 2019 roku przy ulicy Głębockiej 115. Nieruchomość w stanie idealnym, nie wymaga remontu, jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

2 150 000 zł108 m² 19 907,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Przepełniony historią apartament z przestronnymi sypialniami położony na wysokim piętrze w prestiżowej części Starego Mokotowa nieopodal stacji metra. Winda. Nieruchomość: jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna

Wola,Warszawa

1 149 000 zł54 m² 21 317,20 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Poczuj radość życia w najlepszej możliwej lokalizacji na warszawskiej Woli! Aż 3 pokoje w odległości 3 min od Fabryki Norblina - najważniejszego punktu życia towarzyskiego Warszawiaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 185 000 zł115 m² 18 981,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Szukasz wyjątkowego miejsca dla siebie i swojej rodziny? Mam przyjemność przedstawić unikatowy, przestronny apartament o powierzchni ponad 115 m , usytuowany na ostatnim piętrze, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gąbińska

Bielany,Warszawa

640 000 zł49 m² 12 981,70 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż Trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, ul. Gąbińska, 49,30 m Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 49,30 m , zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

850 000 zł50 m² 16 841,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,47m2, położone na 2 piętrze zadbanego budynku z 2022r. Eleganckie, chronione osiedle, wyróżniające się dużymi przeszkleniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Mokotów,Warszawa

980 000 zł43 m² 22 785,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

622 000 zł38 m² 16 368,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , 3 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1968 roku -warszawa, wola, al. Solidarności. Mieszkanie wymaga generalnego remontu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia przestrzenne mieszkanie po remoncie o pow 73 m 2 w apartamentowcu przy Rondzie Wiatraczna na Grochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Powiśle,Warszawa

640 000 zł38 m² 16 842,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na warszawskim Powiślu. Atuty: dobra lokalizacja pod kątem inwestycyjnym - bliskość uczelni, dobry dojazd do Centrum.