dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 075 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 075 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rodziewiczówny

Praga-Południe,Warszawa

1 240 000 zł71 m² 17 464,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

: krótko: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,7 m z dużym balkonem, położone przy ul. Marii Rodziewiczówny 1 na warszawskiej Pradze-Południe, w inwestycji Aura Sky. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 200 000 zł88 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Hampton Home oferuje na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 88 m2 na osiedlu Stawki, mieści się na 3 piętrze w prestiżowym budynku charakteryzującym się świetną jakością wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Stanów Zjednoczonych

Gocław,Warszawa

1 069 000 zł59 m² 17 996,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na prezentację mieszkania przy samym Jeziorku Gocławskim - Po remoncie kuchni i łazienki w zeszłym roku - Bardzo dobry stan techniczny - Widok i zejście nad jeziorko - Zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Próżna

Śródmieście,Warszawa

929 000 zł28 m² 33 769,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Ekskluzywna, wyjątkowo funkcjonalna kawalerka w Centrum Warszawy, tuż przy Placu Grzybowskim i stacji metra Świętokrzyska. Także inna komunikacja miejska w bezpośredniej bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

1 530 000 zł96 m² 15 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Jasne, piękne 4-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze na Bielanach. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie - egzotyczny drewniany parkiet, eleganckie łazienki, ściany odświeżane w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:16/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie (w formie najmu okazjonalnego) w centralnej części Warszawy przy ul. Łuckiej administracyjnie przynależność do Woli. Mieszkanie o powierzchni 50 m2, na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

424 975 zł25 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Sprzedam kawalerkę/2 pokoje na warszawskiej Pradze przy ulicy Targowej. Przedwojenna Kamienica z wyremontowaną fasadą. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Dworzec Wileński, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Ulrychów,Warszawa

880 000 zł49 m² 17 839 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Twoje miejsce na woli Otwórz drzwi do komfortowego życia w jednym z najbardziej pożądanych rejonów Warszawy! To mieszkanie to połączenie nowoczesności, funkcjonalności i doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

778 050 zł46 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodkowska

Bemowo,Warszawa

780 000 zł46 m² 16 774,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szukasz mieszkania w dobrze skomunikowanej części Warszawy, które łączy komfort codziennego życia z dostępem do zieleni i pełnej infrastruktury? To 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smyczkowa

Mokotów,Warszawa

1 099 000 zł69 m² 15 997,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Smyczkowej 12 mieszczące się na trzecim, ostatnim piętrze budynku z 1999 roku. Na powierzchni 68,70 m2 (po podłodze 95 m2) znajdują się: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 400 000 zł73 m² 19 065,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przy tej ofercie Osoba prowadząca Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu z 2018 roku , w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów Wysoki,Warszawa

849 000 zł66 m² 12 867,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzy pokoje z potencjałem na pograniczu Mokotowa i Wilanowa. ul. Jana III Sobieskiego 14 | 65,98 m | 1 piętro | kw Nieruchomość położona jest w części Wilanów Wysoki, na styku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Argentyńska

Saska Kępa,Warszawa

1 120 000 zł51 m² 21 960,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Stylowe mieszkanie na Saskiej Kępie - zamieszkaj w miejscu, które inspiruje To 2-pokojowe, designerskie wnętrze o powierzchni 50,87 m na Saskiej Kępie to propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

450 000 zł33 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania bardzo funkcjonalna i ładna kawalerka ,znajdująca się na Bielanach/ Osiedle Piaski, przy ulicy Broniewskiego. Mieszkanie na parterze w 10-piętrowym budynku, bardzo przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Wola,Warszawa

568 000 zł32 m² 17 476,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Zainwestuj tam, gdzie historia łączy się z nowoczesnością. Mieszkanie przy ul. Wolskiej 82 to nie tylko zakup nieruchomości - to wejście w projekt, który na Twoich oczach przejdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leykama

Ursus,Warszawa

1 290 000 zł77 m² 16 794,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny, w którym każdy ma swoją strefę, jest jasno, cicho i wygodnie na co dzień? Mieszkanie zostało odświeżone i czeka na nowego właściciela! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 360 000 zł68 m² 19 988,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na Woli przy ul. Kolejowej. Układ pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 68.04 m składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dwernickiego

Grochów,Warszawa

695 000 zł59 m² 11 779,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Idealne na wynajem lub cele mieszkaniowe! 3 niezależne pokoje - blisko Szpitala mswia i Ronda Wiatraczna. Bardzo jasne! 2 sypialnie od strony patio. Cena ustalona na bazie cen transakcyjnyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

850 000 zł49 m² 17 489,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 46,20 m , położone na 3 piętrze w zadbanym apartamentowcu z 2008 roku. Budynek charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 050 000 zł51 m² 20 564 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie I budynek Atrakcyjna lokalizacja w prestiżowej części Wilanowa - Miasteczko Wilanów, przy ul. Hlonda. Powierzchnia całkowita: 51 m - salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

784 960 zł49 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

800 000 zł48 m² 16 642,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Są to 2 pokoje z oddzielną, dużą, widną kuchnią. Kuchnia 7,52 m2. Mieszkanie położone w doskonałym miejscu, centrum miasta przy Placu Unii. Plac Unii Lubelskiej oddziela dzielnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

570 000 zł32 m² 17 812,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2, położone na zamkniętym osiedlu przy Ratuszu Białołęka na ulicy Modlińskiej 199a. Budynek zadbany, z tylnym podwórkiem, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boryszewska

Mokotów,Warszawa

699 000 zł44 m² 15 995,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż ciche, zadbane, dwu pokojowe mieszkanie, z balkonem, na Górnym Mokotowie. Ok 50 m od przystanków tramwajowych i autobusowych przy ul. Puławskiej. Piętro 2/4. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Króżańska

Stary Mokotów,Warszawa

1 490 000 zł65 m² 23 065 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Stary Mokotów - klimat przedwojennej Warszawy, po generalnym remoncie, kominek, balkon, 3 pokoje Wyjątkowe, słoneczne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych i urokliwych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Służew,Warszawa

1 950 000 zł107 m² 18 258,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy na prezentację apartamentu przy ul. Puławskiej 255 z widokiem na panoramą Warszawy atuty - idealna lokalizacja apartamentu - widok na panoramę Warszawy - przestronne wnętrze do aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodziny Połanieckich

Zielona,Warszawa

999 000 zł60 m² 16 650 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60 m , zlokalizowanego przy ul. Rodziny Połanieckich na warszawskich Bielanach. Atuty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

750 000 zł38 m² 19 736,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na cichym, zadbanym osiedlu w nowoczesnym budynku na warszawskim Bemowie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wrzesińska

Praga-Północ,Warszawa

625 000 zł28 m² 22 628,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż | Kawalerka 27,63 m | Praga-Północ - okolice Portu Praskiego | metro 5 min pieszo Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 27,63 m , położona na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Wierzbno,Warszawa

869 000 zł58 m² 14 982,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szukasz mieszkania w fenomenalnej lokalizacji, blisko zieleni i parę kroków od metra? Ta nieruchomość jest idealna dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję trzypokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

759 000 zł36 m² 20 995,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,15 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lencewicza

Lotnisko,Warszawa

548 000 zł46 m² 11 916 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Biuro ładna willa prezentuje! rewelacyjną oferte 46 M2 2 pokoje bemowo ul lancewicza. Mieszkanie o powierzchni 45,99 M, położone w doskonałej lokalizacji przy ulicy lancewicza. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bailly

Bemowo,Warszawa

595 000 zł35 m² 16 951,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą na Bemowie przy ulicy Rosy Bailly. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w 9- piętrowym bloku z windą. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

4 128 000 zł129 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowy apartament 129 m w prestiżowej lokalizacji - ul. Koszykowa, warszawa Z przyjemnością prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 129 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Równoległa

Włochy,Warszawa

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament 2 pokojowy 42 m2, 5p/6p, jednopoziomowy, z dużym balkonem, ekspozycja okien południowy wschód , komfortowo umeblowany, cichy. Wszystkie okna wychodzą na patio. Rozkład: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

699 000 zł51 m² 13 787 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50,7 m , położone na 4 piętrze w zielonej, spokojnej części Bielan. To oferta idealna zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tokarza

Targówek,Warszawa

684 000 zł55 m² 12 436,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku - Bródno przy ul. Wacława Tokarza. Z okien rozlega się wspaniały widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielecka

Dolny Mokotów,Warszawa

649 000 zł39 m² 16 641 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,93 m , położone na 2 piętrze kamienicy z 1950 przy ul. Sieleckiej 52 na warszawskim Dolnym Mokotowie! Obecny układ obejmuje: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Białołęka ul. Głębocka > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla Biedronka, poczta, paczkomaty, restauracje, kościół, piekarnia, 5 min spacerem mnóstwo sklepów.