dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 033 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

650 000 zł48 m² 13 541,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bardzo ładne 2 pokoje z wydzieloną kuchnią położone na nowo wybudowanym, zamkniętym, osiedlu ,zielone Bemowo powierzchni równej 48 m2. Nieruchomość została usytuowana na ostatnim, trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ponarska

Targówek,Warszawa

699 000 zł57 m² 12 205,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 57,27 m2 zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. Ponarskiej. Kameralny budynek z 2018r. Atutem mieszkania jest balkon o powierzchni 6.14 m2, wygodne szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

339 000 zł22 m² 15 409,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Mam przyjemność zaprezentować Państwu Kawalerkę o powierzchni 21,5m2 zlokalizowaną na Pradze Północ Tuż obok Pl. Hallera. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze z 4 w Kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żurawia

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 362 890 zł80 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Do sprzedaży trzypokojowy apartament o powierzchni 80,17 mkw. z balkonem położony we wspaniałej, odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy zaprojektowanej i zamieszkiwanej przed II wojną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 269 000 zł90 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Wilanowie przy Alei Rzeczypospolitej. Mieszkanie składa się z: salon połączony z aneksem kuchennym - 32,2 m2 sypialnia -13,6 m2 sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

499 000 zł66 m² 7 515,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu Jeśli szukasz bezpiecznego i komfortowego miejsca do życia dla Swojej rodziny, spodoba Ci się ta oferta. Spokojna i zielona okolica na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barska

Ochota,Warszawa

772 000 zł55 m² 13 990,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy, znajdujące się w Warszawie na Starej Ochocie przy ul. Barskiej. Mieszkanie znajduje się 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

456 000 zł47 m² 9 702 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Trzypokojowe na Bródnie tuż przy metrze! Idealne pod wynajem, jak i do zamieszkania. Wszystkie pokoje niezależne, kuchnia oddzielna, widna. Łazienka z wanną i wc. Mieszkanie narożne, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wyścigowa

Ursynów Północny,Warszawa

795 000 zł66 m² 11 954,90 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję Państwu przestronne i w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 4. piętrze inwestycji - Pegaz 2 przy ul. Granitowej 3, zrealizowanej przez Ronson Development i oddanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

1 100 000 zł104 m² 10 536 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Do sprzedaży nietuzinkowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Sadybie. Mieszkanie jest na niskim 3 piętrze i składa się z : Salonu, 2 sypialni, pokoju z antresolą, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

585 000 zł35 m² 16 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Unikalne studio 35m2 z tarasem 22m2 w Miasteczku Wilanów Idealne jako inwestycja! Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w samym sercu tętniącego życiem Wilanowa. Jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tarchomińska

Praga-Północ,Warszawa

399 000 zł30 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane Praga-Północ ul. Tarchomińska. Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowej kamienicy z lat 30-tych. Składa się z pokoju, kuchni widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

749 000 zł63 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie ulokowane w świetnej lokalizacji na warszawskim Ursynowie (ul. Polinezyjska 12). W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Granitowa

Mokotów,Warszawa

795 000 zł66 m² 11 954,90 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

535 000 zł36 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Chciałabym zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Położone jest na pierwszym piętrze dwunastopiętrowego, wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

2 850 zł33 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie w powojennej kamienicy przy ul. Marymonckiej. Budynek jest po remoncie zewnętrznej elewacji, samo mieszkanie również przeszło generalny remont w zeszłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bemowo,Warszawa

460 000 zł46 m² 10 094,40 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,57 m2 z widną kuchnią, położone na siódmym piętrze w budynku przy ul. Wrocławskiej. Zalety: 1. rozkład mieszkania 2. widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

679 000 zł52 m² 13 057,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne mieszkanie przy ul. Osmańczyka, gotowe do zamieszkania od zaraz. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, duży balkon (z dwoma wyjściami (z sypialni oraz z salonu)). Bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

459 000 zł43 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na ulicy Odkrytej , pierwsze piętro. Oddzielna kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, salon i sypialnia. Mieszkanie odświeżone, gotowe do zamieszkania. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pszczyńska

Targówek,Warszawa

480 800 zł38 m² 12 652,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 38 m2, 1 pokojowe z aneksem kuchennym, gotowe do wprowadzenia po ewentualnym odświeżeniu ścian, sprzedawane z pełnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Zlokalizowane w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

719 000 zł62 m² 11 596,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, 62m2 na czwartym piętrze, na warszawskiej Woli, blisko centrum, doskonale skomunikowane, przy skrzyżowaniu ul. Okopowej i Żytniej. Mieszkanie przeszło remont 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterewicza

Praga-Południe,Warszawa

715 000 zł53 m² 13 490,60 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania mieszkanie na 7 piętrze z pięknym widokiem na Jeziorko Gocławskie i Park nad Balatonem. W pełni wyposażona kuchnia z oknem (ok. 8 m2) i świeżo wyremontowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dionizosa

Nowodworska,Warszawa

475 000 zł41 m² 11 479 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Pilna sprzedaż! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w dzielnicy Białołęka- nowodwory w Warszawie przy ul. Dionizosa. Oferta skierowana do osób poszukujących mieszkania dla siebie lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

580 000 zł36 m² 15 934 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 36,40M2, 1 pokój, mokotów, ul.BUKOWIŃSKA (Warszawa, mazowieckie, Bukowińska) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

450 000 zł40 m² 11 392,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku mieszkalnego na warszawskim Bródnie. Mieszkanie posiada 2 oddzielne nieprzechodnie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

382 000 zł39 m² 9 794,87 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1970roku zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. Chodeckiej. Mieszkanie o powierzchni ok.39 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

680 000 zł29 m² 23 448,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Idealnie zlokalizowane mieszkanie w 5-piętrowej kamienicy. Położenie: - w pobliżu liczne tereny zielone i rekreacyjne (w bliskim sąsiedztwie Park Marszałka Rydza-Śmigłego, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dalanowska

Targówek,Warszawa

526 400 zł38 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6 m2, położone na drugim piętrze strzeżonego/zamkniętego osiedla na warszawskim Targówku. Mieszkanie o wysokim standardzie, indywidualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

620 000 zł64 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie o pow.64m2, na IV kondygnacji w X-piętrowym budynku z lat 70-tych (rama H), blisko parku, DOLNY MOKOTÓW, ul.Zwierzyniecka. Składa się z 3pokoi (dziennego z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zięby

Stary Imielin,Warszawa

555 560 zł43 m² 12 920 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecamy ciche, jasne 2 pokojowe na Ursynowie Rok 2000, cegła Ekspozycja wschodnio-południowa 30 m ogródek Mieszkanie na Ursynowie (stary Imielin) położone w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

640 000 zł63 m² 10 158,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Witam, posiadam do sprzedania ustawne i funkcjonalne mieszkanie o wymiarach 63,3 m2, na strzeżonym osiedlu z wyjściem na wał Wiślany i las. Mieszkanie posiada każde pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

498 000 zł49 m² 10 163,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie narożne 49 m2, 3-pokojowe z oddzielną kuchnią z oknem. Zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Bielan ul. Wrzeciono w całkowicie odnowionym i wyremontowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Stara Ochota,Warszawa

779 000 zł56 m² 14 036 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szukasz wysokiego mieszkania w zielonej, cichej okolicy i świetnej lokalizacji? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

599 000 zł54 m² 10 991 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Poszukujesz mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowanego z centrum Warszawy ? Szukasz mieszkania wykończonego, dzięki któremu możesz skupić się na rzeczach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tatrzańska

Mokotów,Warszawa

700 000 zł51 m² 13 725,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż posiadamy słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie, blisko Parku Łazienkowskiego. Zarówno lokal jak i budynek przeszedł gruntowny remont. Wymienione zostały piony, elektryka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzegorzewskiej

Ursynów,Warszawa

795 000 zł74 m² 10 787 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Rozkładowe mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 73,7 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku z końca lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smoluchowskiego

Mokotów,Warszawa

410 000 zł31 m² 13 378,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Pragnę zaprezentować Państwu jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31,02 m2 zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Znajduje się na ósmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ochota,Warszawa

4 900 zł96 m² 51,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne 4-pokojowe mieszkanie z kominkiem na Starej Ochocie w przedwojennej kamiency. Mieszkanie 96 m2, znajduje się na 1 piętrze (z 3) w kamienicy z 1936 r. Perełka dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

595 000 zł46 m² 12 934,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Lokalizacja na bliskiej Woli. 180 m do przystanku tramwajowego. 5 minut autem do stacji Metra "ratusz Arsenał" i jeszcze mniej do drugiej linii Metra "rondo Daszyńskiego". Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

1 442 700 zł63 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania piękne mieszkanie o powierzchni 63m, zlokalizowane przy ulicy Świętokrzyskiej 16, w pobliżu stacji Metro Świętokrzyska oraz Metro Nowy Świat-Uniwersytet. Widok na Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rożnowska

Mokotów,Warszawa

899 000 zł60 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w kameralnym 2-piętrowym apartamentowcu z 2019 r. W bloku znajduje się winda. Apartamentowiec znajduje się w okolicy domów i budynków.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij