dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 032 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 032 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niegocińska

Mokotów,Warszawa

450 000 zł37 m² 12 096,80 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o pow 37,20 m2 usytuowane na 12 piętrze w 12 piętrowym bloku z 1970 r. Zlokalizowane w cichej uliczce blisko Galerii Mokotów i "mordoru" Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

699 997 zł47 m² 14 893,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż piękne, 3 - pokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy, usytuowane przy ul. Aleja Jana Pawła II. Sprzedaż bezpośrednio od właściciela (kupujący nie płaci prowizji) Czynsz obejmujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

550 000 zł63 m² 8 730,16 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Marzysz o własnym mieszkaniu z pięknym widokiem? A może myślisz o zainwestowaniu w doskonałą nieruchomość, która będzie na Ciebie pracować? Powodów dlaczego czytasz akurat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ochota,Warszawa

1 500 000 zł100 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu przestronny apartament trzypokojowy na Starej Ochocie. Apartament o pow 98,90 m2 położony jest na trzecim piętrze w trzypiętrowej kamienicy z 1930 roku. Bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hübnera

Żoliborz,Warszawa

720 000 zł36 m² 20 011,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty tel. Jasne, świeżo wykończone 36m2 na Żoliborzu Artystycznym Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym. Dostępne od ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

455 000 zł35 m² 12 944,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 35 m2, 2-pokojowe z otwartą kuchnią, po remoncie, w pełni wykończone i częściowo umeblowane, dostępne od zaraz bez jakichkolwiek nakładów finansowych. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

408 000 zł39 m² 10 461,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m , 4 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1973 roku -warszawa, bródno, ul. Wyszogrodzka. Lokal składa się z 2 pokoi mieszkalnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rzymowskiego

Służew,Warszawa

315 000 zł23 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Świetnie zlokalizowana kawalerka w pobliżu Galeria Mokotów, ch Land, bazarek, ujęcie wody źródlanej, banki, poczta, kościół, przychodnia, apteka, blisko plac zabaw, przedszkola, szkoły itd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

395 000 zł45 m² 8 777,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,20 m2 i wysokości 2,7 m zlokalizowane na Białołęce ul.Odkryta w budynku z 2002r. Mieszkanie do odświeżenia. Ekspozycja okien:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

835 000 zł48 m² 17 395,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Podstawowe informacje Jasne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie w pięknej okolicy w odnowionym bloku. DO zamieszkania lub pod inwestycję. Idealne dla singla lub 2 - 3 osobowej rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

548 000 zł57 m² 9 614,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz tylko U nas Mieszkanie na najlepszym osiedlu na Białołęce. Polecam atrakcyjne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z tarasem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

2 900 000 zł129 m² 22 428,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość - Apartament usytuowany na wysokim piętrze w kameralnym budynku z portierem, zlokalizowany w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 405,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie na Kabatach. 38m/kw, typu studio (można wydzielić 2 pokój, 2 okna, 2 kaloryfery). W pełni umeblowane. Stan bardzo dobry - do wprowadzenia się. Okna na stronę wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

560 000 zł48 m² 11 618,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

DO sprzedania: dwupokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,2 m2 z balkonem, na 6 piętrze w budynku apartamentowym z 2004 roku na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu, łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

680 000 zł51 m² 13 367,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wykończone, przestronne mieszkanie o powierzchni 50,87 mkw. na Bemowie przy ul. Kopalnianej - Osiedle Metro Połczyńska, znajdujące się na parterze w 4-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

849 000 zł49 m² 17 326,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność zaprezentować państwu niezwykle klimatyczne, bardzo ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2. Lokal o wysokości ponad 3,5 m usytuowany w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Surowieckiego

Ursynów,Warszawa

700 000 zł64 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania w cichej i zielonej części Ursynowa. Mieszkanie idealne dla rodziny. Składa się z: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

360 000 zł39 m² 9 231 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Mieszkanie na Bródnie, przy ul. Chodeckiej. Dwa pokoje oddzielne, oddzielna kuchnia z oknem. Salon z balkonem/loggią. Lokal do kapitalnego remontu. Spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

857 680 zł60 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości eko-invest Prezentuje w swojej ofercie Mieszkanie z inwestycji Nowa Mangalia, warszawa/mokotów, dostępne tylko w naszej ofercie! 60,40 m2 z balkonem 6,26 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzech Budrysów

Szczęśliwice,Warszawa

510 000 zł38 m² 13 546 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie w pobiżu Parku Szczęśliwickiego, pętli autobusowej, hali Banacha, blue City. Mieszkanie idealne dla studentów Akademii Medycznej, wydziału chemii na ul. Pasteura. Do tramwaju jest 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

540 000 zł48 m² 11 203,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz Idealne mieszkanie inwestycyjne do dowolnej aranżacji! Na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane niemal w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

432 900 zł39 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie na Saskiej Kępie. Charakteryzuje się ustawnością oraz ciszą (zważając na świetną lokalizację oraz bliskość trasy Łazienkowskiej). * kw - można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hennela

Ursus,Warszawa

690 000 zł51 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

*Wyłącznie u nas* Szukasz dwupokojowego mieszkania, w nowym budownictwie, z dużym tarasem? Zależy Ci na garażu podziemnym i super widoku? Nie musisz dalszej szukać. Chcesz umówić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

575 000 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferuję do sprzedaży ustawne, ciche dwupokojowe mieszkanie 46m 2 - na Warszawskim Bemowie, w budynku z 2004 r. przy ul. Narwik 17. W skład mieszkania wchodzi: 20m pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Włochy

Włochy,Warszawa

955 000 zł90 m² 10 611,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Twoja arkadia - spokój, przestrzeń i wspaniała energia w zasięgu ręki! opis nieruchomości: dla kogo? Dla 3-4 - osobowej Rodziny, która pragnie zamieszkać w bezpiecznej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno,Warszawa

519 999 zł56 m² 9 369,35 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie, znajdujące się na warszawskim Targówku. Nieruchomość charakteryzuje się świetnym układem, z trzema nieprzechodnimi pokojami, świetną lokalizacją, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Askenazego

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

490 000 zł59 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Poranna kawa we własnym ogródku? Do metra na piechotę i do pracy bez korków? Lokata kapitału z gwarantowanym zarobkiem ? Odpowiedź brzmi tak - to czytaj dalej. Na sprzedaż rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

767 000 zł52 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie przestrzenne, widne, ustawne, klimatyczne w bliskim sąsiedztwie cała infrastruktura miejska. Mieszkanie 52 m składa się z kuchni, przedpokoju, łazienki z wc, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Mokotów,Warszawa

879 000 zł47 m² 18 702,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Piękny Apartament na Mokotowie po generalnym remoncie. gdzie: mokotów ul. Kwiatowa odpowiedni dla: pary, singla, inwestora. w kilku słowach: piękny, nowoczesny apartament po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

710 000 zł40 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rozkład Otwarta przestrzeń z sekcją sypialnianą i dzienną z otwartą kuchnią, łazienka, garderoba, balkon. Standard W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 149 000 zł54 m² 21 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 54 m położone w ekskluzywnej części Warszawy. Po wejściu do środka mieszkanie robi wrażenie większego niż wskazują na to jego parametry. Czuć w nim przestrzeń, widać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bemowo,Warszawa

895 000 zł89 m² 10 056,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: 3 pokojowy inteligentny apartament o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

4 600 zł62 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śródmieście, plac Bankowy / Al. Solidarności. Do wynajęcia trójstronne, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 62 m2, z balkonem , zlokalizowane przy stacji metra Ratusz Arsenał , niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

540 000 zł42 m² 13 012 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe na Żoliborzu przy ul. Elbląskiej. Mieszkanie ma 41,5 m2. Składa się z dwóch oddzielnych, nieprzechodnich, pokoi (sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

555 000 zł50 m² 11 167 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2-pokojowe 49,7 m2 mieszkanie w dzielnicy Targówek (początek osiedla Bródno ul. Bolesławicka - Warszawa). Dobra lokalizacja (blisko LIDL, bazarek i inne sklepy, do galerii Renova jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

579 000 zł56 m² 10 339,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 zlokalizowane na Pradze Północ / Nowa Praga. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Służewiec,Warszawa

1 088 000 zł75 m² 14 507 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

***** biuro nieruchomości ładna willa prezentuje**** rewelacyjna oferta- okazja! przepiękne mieszkanie wraz Z garażem I komórką przy alei wyścigowej W eleganckim apartamentowcu point.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Sadul

Sadul,Warszawa

509 000 zł145 m² 3 510 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni całkowitej ok.145m2 -stanowiący udział 1/2 nieruchomości na działce o powierzchni całkowitej 608m2 -sprzedaż udziału 1/2 Mieszkanie dwupoziomowe na Ip.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

774 616 zł35 m² 21 950 zł/m²

 

Piętro:6/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam luksusowy, dwupokojowy apartament na Bliskiej Woli. Mieszkanie jest wynajęte umowa na kolejne 18 msc nabywca będzie otrzymywał czynsz od najemcy, a po tym okresie będzie mógł zdecydować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jezierskiego

Śródmieście,Warszawa

1 990 000 zł118 m² 16 793,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Idealnie ciche mieszkanie na powiślu. Budynek z ochroną (1999r) w drugiej linii zabudowy od ulicy Rozbrat. W okolicy dużo zieleni, blisko Park Łazienki, pełna infrastruktura, sklepy,.