dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 064 ogłoszenia

820 000 zł57 m² 14 385,96 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,0 m , położone na 4. piętrze w 12-piętrowym budynku z dwiema windami. Budynek z 1977 roku wykonany w technologii rama.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł18,96 m² 25 052,74 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż mikrokawalerka o powierzchni 18,96 m , zlokalizowana na warszawskim Mokotowie, u zbiegu ulic Puławskiej i Malczewskiego. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł62,44 m² 14 573,99 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe, trzypokojowe 62,44m za 910 tys. zł. Kwadrans spacerem do stacji metra Bródno Lokal z balkonem w kameralnym, 6-piętrowym budynku z ogrodem i strefą rekreacyjną na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 800 zł67,67 m² 18 469,04 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości revi home prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem - Warszawa Bemowo Górce. Mieszkanie mieści się na parterze w budynku z 2025r. przy ul. Marynin 33.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

738 000 zł53 m² 13 924,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w biznesowej części Mokotowa, ok. 900 m od metra Wilanowska. Wejście do budynku znajduje się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

784 000 zł23 m² 34 086,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Sprzedaż Mieszkania w Śródmieściu Warszawy przy ul. Freta Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną ofertę zakupu mieszkania położonego w sercu warszawskiego śródmieścia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł164 m² 70,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

[pl/en] Luksusowy apartament w prestiżowej lokalizacji Villa Monaco na Dolnym Mokotowie Prestige Real Estate zaprasza do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą apartamentu, który znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł45,74 m² 16 069,09 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Trzy pokoje w amfiladzie, widna, osobna kuchnia, loggia, piwnica. Mieszkanie dwustronne, strona zachodnie i południowa. Budynek 11-to piętrowy, mieszkanie na 9-tym piętrze, dwie nowe windy.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł38 m² 19 710,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferujemy na sprzedaż zgrabne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku. W budynku dwie nowoczesne windy z monitoringiem. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł45 m² 15 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Nowoczesne mieszkanka na Białołęce - Zielone Osiedle Nowodwory. Okazja! Wchodzisz i mieszkasz. Przedmiotem oferty sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie w warszawskiej dzielnicy Białołęka.

Szczegóły ogłoszenia

4 790 000 zł186 m² 25 752,69 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1911

Apartament do remontu W pięknej, zrewitalizowanej kamienicy Doskonała lokalizacja | Wyjątkowa kamienica | Sąsiedztwo Hali Koszyki i Politechniki Warszawskiej | Modernistyczna bryła.

Szczegóły ogłoszenia

964 425 zł58,45 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament 37,97 m | 2 Pokoje | Balkon 3 m | 3 piętro Wawer | Przy lesie | 0% pcc | Bez Prowizji Zaprojektowano zaledwie 15 apartamentów na 4 kondygnacjach w unikalnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł29,47 m² 28 164,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja w nowoczesnym wydaniu - świeżo wykończone mieszkanie przy ul. Wołoskiej 3 w Warszawie, w świetnej lokalizacji z doskonałą komunikacją i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł42,50 m² 14 541,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 65m2, piętro 2/4, bez windy, w budynku z 1955r., Mokotów Stegny. Do remontu. Super dla singla/singielki lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble do.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł53,50 m² 12 317,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam Państwu ciekawą ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 53,50 m , znajdującego się na Bielanach, przy ulicy Wrzeciono 53a. Lokalizacja cicha (okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł72,72 m² 20 489,55 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Westate Wola z przyjemnością prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72,72 m z dużym balkonem 10,31 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 061 700 zł79,59 m² 25 904,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Trzypokojowy apartament 79,59 M2 Z ogódkiem W odrestaurowanej kamienicy W okolicach łazienek królewskich Prestiżowy adres w sercu Mokotowa! Z przyjemnością prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

988 800 zł32,96 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie na osiedlu 19. dzielnica przy ulicy Kolejowej 43 w Warszawie o powierzchni 33 m2 z balkonem. Mieszkanie gotowe do aranżacji dla nowego właściciela. 19.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł33,70 m² 18 249,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym (29,20 m ) - łazienka z wc (4,13 m ) - przedpokój Budynek : Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł44,60 m² 29 125,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż piękne, wykończone w wysokim standardzie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,6 m , położone na pierwszym piętrze kameralnej, przedwojennej kamienicy w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł62,25 m² 25 686,75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,25 m, 2 piętro w apartamentowcu z windą z 2023 roku. Ochrona, teren zamknięty. Ekspozycja okien dwustronna. Okna drewniane z wentylacją.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł38,10 m² 18 110,24 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zakupu mieszkania przy metrze Jana Olbrachta i metrze Ulrychów. Mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania lub wynajęcia od zaraz. Nowa instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł40 m² 22 475 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dzień dobry, miło mi zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajdujące się na 10 piętrze budynku z lat 70 roku. Budynek jest położony przy ul. Jana Pawła II tuż Hali.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł45 m² 18 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45 m , zlokalizowane na warszawskiej Ochocie przy ul. Włodarzewskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł54,60 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe, 2-pokojowe mieszkanie na woli, ul. Żytnia budynek: 11-piętrowy budynek mieszkalny z 2002 roku przy ul. Żytniej. Rozkład pomieszczeń: - powierzchnia ok. 55 m2, - 4. piętro, - dużo szaf.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł67,40 m² 13 338,28 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. św. Wincentego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1985 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł57,60 m² 19 704,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Żoliborz. 3 pokoje Kamienica 1930. Winda. 3m sufit Są adresy, które robią robotę same. A są takie, którym trzeba tylko trochę pomóc. Tu masz jedno i drugie. Na sprzedaż 3 pokoje, 57,6.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł50 m² 18 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dostępne dla klientów kredytowych Widok na dwie strony świata Możliwość zrobienia salonu z aneksem Po generalnym remoncie! Cena ofertowa: 949 000 zł Cechy nieruchomości: - wszelkie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł70,80 m² 17 937,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. św. Wincentego budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 70,8m2 składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł80 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 80m2, piętro 2/10, z windą, w budynku z 1983r., Bielany Chomiczówka. Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł45,80 m² 14 192,14 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - ul. Garwolińska 9, praga-Południe. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone przy ul. Garwolińskiej 9, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł80 m² 26 875 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Luksusowy, designerski apartament z pełnym wyposażeniem, loggią, komórką lokatorską i miejscem parkingowym Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 80,7 m z przeszkloną.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł45,30 m² 14 459,16 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,3 m , zlokalizowane na Służewcu. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł54,12 m² 20 325,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, designerskie 54 m | Osiedle Wilno 2024 | Balkon z widokiem na zieleń | Garaż podziemny | Targówek [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł43,80 m² 14 840,18 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1982 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł32,48 m² 21 243,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 32,49 m , położone na 3. piętrze niskiego budynku z cegły z 1950 roku przy ul. Dąbrowskiego 81a na Starym Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł87 m² 13 678,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% Prowizji od Kupującego! Oferta na wyłączność. Słoneczny czteropokojowy apartament o powierzchni 86.34m2 w stanie deweloperskim, o wyjątkowym rozkładzie pomieszczeń, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł55 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

***możliwość adaptacji trzeciego pokoju! Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju, o powierzchni 55 m , położone przy Alei Stanów.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł77 m² 162,34 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 4 pokoje, 77 m , Wola ul. Prosta 69b Do wynajęcia wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 77 m , położony na 9 piętrze nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł37,86 m² 29 028 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,86 m , zlokalizowane w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł45,40 m² 16 057,27 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 45,4m2, piętro 4/12 z windą, w budynku z 1978r,. Mokotów Wierzbno. Do ewentualnego odświeżenia, idealne dla rodziny lub pary. Mieszkanie to: * salon.