dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 033 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Ochota,Warszawa

630 000 zł47 m² 13 519,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Place4you ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Ochota, tuż przy granicy z Mokotowem. Jeśli szukasz szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Praga-Południe,Warszawa

560 000 zł38 m² 14 736,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2, usytuowane na 5 piętrze w 7-piętrowym budynku z windą z 1967 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze-Południe, saska kępa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Skargi

Targówek,Warszawa

1 099 000 zł77 m² 14 272,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 4 pokoje+dwa balkony+dwie duże komórki+ 2 miejsca parkingowe+ wyposażenie (meble, sprzęt agd) Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 77 m2, ostatnie piętro (możliwość nadbudowy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 850 000 zł111 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Polecamy wygodne, wykończone w oparciu o detale 4 pokojowe na Wilanowie Budynek z 2007r cegła Ekspozycja północno-południowa Wysokość 2,70 m Mieszkanie przeszło gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młynów,Warszawa

579 970 zł45 m² 13 021,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie rozkładowe na wysokim parterze W bloku przy ulicy karolkowej na woli oferta na wyłączność Powierzchnia: 44,54 m2 Wysokość pomieszczeń: 2,6 m Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

3 600 zł54 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warto obejrzeć na żywo! Polecam Do wynajęcia bardzo ładne ciche dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu na 1 piętrze z tarasem 8m2. Wysoki standard. Ul. Bartycka Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

927 000 zł58 m² 15 846,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju : Ciche - wszystkie okna od strony patio : Miejsce parkingowe w garażu podziemnym + miejsce na parkingu naziemnym za szlabanem : Komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Mokotów,Warszawa

2 450 000 zł99 m² 24 747,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojową nieruchomość (99m2) zlokalizowaną w Warszawie tuż przy wejściu do Parku Łazienki Królewskie na zamkniętym oraz monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

962 000 zł60 m² 15 953,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na zamkniętym osiedlu. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (kuchenka indukcyjna, zmywarka, pralka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karabeli

Bemowo,Warszawa

899 000 zł79 m² 11 408,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukacie nieruchomości która: - będzie w dobrym punkcie komunikacyjnym? - będzie cicha i z dala od zgiełku? - będzie ustawne i na dwie strony świata? Jeśli takiej szukacie, to bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

932 000 zł55 m² 16 914,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 55,1 m2, usytuowane na 5 piętrze w 7-piętrowym bloku z 2010 roku. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na Woli przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

400 000 zł34 m² 11 940,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

33,5 m2 | 1 pokój z aneksem - skład mieszkania daje możliwość utworzenia pokoju z osobną kuchnią lub 2 pokoi z aneksem | duży balkon | miejsce parkingowe neziemne | komórka ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Lwowska

Śródmieście,Warszawa

3 150 000 zł139 m² 22 737,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1927

Funkcjonalne mieszkanie na biuro, kancelarię, gabinet budynek: klimatyczna kamienica przy ul. Lwowskiej została wybudowana w latach 1927-1928. Reprezentacyjne wejście i czysta zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 379,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 38,18 mkw. na warszawskiej Ochocie - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic stolicy. To doskonałe miejsce zarówno dla studentów, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzeziny

Białołęka,Warszawa

729 999 zł60 m² 12 066 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Warszawa Białołęka, ul. Brzeziny 36| Inwestycja: brzeziny Residence | 60,55m2 | 3 pokoje | I piętro | nowe, wykończone z projektem architekta | ekspozycja na wschód, zachód, północ + duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

410 000 zł38 m² 10 933,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości znajdującej się przy ul. Korkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Nowolipki,Warszawa

670 000 zł36 m² 18 611,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Opis nieruchomosci Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować, kawalerkę na Muranowie w cichej okolicy w samym centrum. Metraż nieruchomosci to 36m2 składa się ; jeden pokój oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Pelcowizna,Warszawa

1 355 284 zł70 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nieruchomość: budynek znajduje się w pierwszej linii zabudowy, co zapewnia nie tylko niesamowite widoki i doskonałą infrastrukturę towarzyszącą, ale przede wszystkim spokój i czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

962 000 zł55 m² 17 459,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 3-pokojowe z pełnym wyposażeniem Lokalizacja: warszawa, wola, ul. Jana Olbrachta Opis nieruchomości: to piękne mieszkanie 3-pokojowe jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Platynowa

Wola,Warszawa

715 000 zł36 m² 19 697 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1965 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Platynowej. Mieszkanie o powierzchni 36,3 m2 składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa

Sadyba,Warszawa

800 000 zł67 m² 11 940,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu Apartament na Warszawskim Mokotowie. Metraż apartamentu to 67 m2 i składa się z: biuro dwie sypialnie jadalnia salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gościniec

Wesoła,Warszawa

750 000 zł80 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie pierwotnie 4-pokojowe, obecnie 3- pokoje. Wolne od zaraz. Mieszkanie ciche, znajduje się na terenie osiedla zamkniętego. Mieszkanie jest częściowo umeblowane i wyposażone - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żymirskiego

Praga-Południe,Warszawa

639 000 zł56 m² 11 410,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania na Pradze Południe? Mam dla Ciebie doskonałą propozycję! Przedstawiam przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m2 zlokalizowane przy ul. Żymirskiego 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

899 000 zł58 m² 15 367,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju : Ciche - wszystkie okna od strony patio : Miejsce parkingowe w garażu podziemnym (bez obowiązku zakupu) + bezpłatne miejsce na parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Czyste,Warszawa

1 175 000 zł50 m² 23 267,30 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przestronne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Gotowe do wprowadzenia. Osiedle; osiedle strzeżone i ogrodzone System monitoringu Recepcja Mieszkanie mieści się w II etapie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Węgrowska

Targówek,Warszawa

549 000 zł55 m² 10 003,60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Targówku przy metrze! Do sprzedaży słoneczne, trzypokojowe mieszkanie. Lokal dwustronny, o powierzchni 54,88m2 usytuowany na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

815 000 zł40 m² 20 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dwupokojowe mieszkanie w przepięknej kamienicy na Górnym Mokotowie. Pokój dzienny z aneksem kuchennym z oknem, sypialnia z wygodną garderobą, łazienka z prysznicem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Człuchowska

Bemowo,Warszawa

590 000 zł62 m² 9 562,40 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie o pow. 69,7m2 w rejonie Człuchowskiej na Bemowie. Mieszkanie jest do remontu kapitalnego. Duża możliwość aranżacji i przebudowy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

684 000 zł58 m² 11 813,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3 pokojowe , usytuowane na 1 piętrze w budynku 10 piętrowym, na osiedlu Służew nad Dolinką. W niedalekiej odległości od stacji metra Służew. W pobliżu doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Portowa

Białołęka,Warszawa

815 000 zł87 m² 9 367,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 87 m ,3 piętro w 3-piętrowym bloku z 2000 roku-Warszawa, białołęka, ul. Portowa. Mieszkanie idealnie sprawdzi się dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Włochy,Warszawa

920 000 zł103 m² 8 932,04 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mam przyjemność zaprezentować państwu piękne 4-ro pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę stolicy. Lokal składa się z : -3 pokoi (w tym jeden z łazienką) -dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

850 000 zł62 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na osiedlu Górczewska, niedaleko stacji metra Bemowo. Lokalizacja: miejsce jest znakomicie skomunikowane z Centrum Miasta. W pobliżu sklepy, teatr, ratusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

750 000 zł57 m² 13 111,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż mieszkania na zasadzie cesji. Kupujący zwolniony z podatku pcc - zakup od firmy na fakturę. Mieszkanie 3-pokojowe 57,20 m2 + miejsce parkingowe + komórka lokatorska. 6 z 7 pięter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poprawna

Wawer,Warszawa

1 300 000 zł100 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na bliskim Wawrze, sprawdź naszą ofertę! Urządzone mieszkanie z garażem, 25 min do centrum miasta! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Poprawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiśniowy Sad

Białołęka,Warszawa

755 000 zł74 m² 10 202,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Trzy pokoje - dwa oddzielne pokoje, duży salon z kuchnią ,łazienka i osobna toaleta. Do mieszkania należy komórka lokatorska. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, jasne i w pełni wyposażone mieszkanie usytuowane na 11 piętrze w budynku, usytuowanym przy ul. Woronicza w Warszawie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 620 000 zł74 m² 21 891,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m 2. Mieszkanie położone jako jedyne na ostatnim 7 piętrze z dużym 35 m2 tarasem i 8 m2 loggią. Lokal jest przestronny, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne