dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 083 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 083 ogłoszenia

699 000 zł37 m² 18 891,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu przy ul. Gen. Zajączka. Nieruchomość znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł28,50 m² 16 842,11 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: kawalerka 28,5 m | ul. Broniewskiego | Żoliborz Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 28,5 m zlokalizowanej przy ul. Broniewskiego na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł33 m² 21 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka w najnowszym apartamentowcu na Pradze-Północ o powierzchni 33 m, 3 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 2025 roku. W skład mieszkania wchodzi : - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

4 380 000 zł148,47 m² 29 500,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1937

Apartament W przedwojennej kamienicy W śródmieściu południowym Trzy Sypialnie | Doskonała Lokalizacja - Metro Politechnika | W pobliżu Park Pole Mokotowskie i Łazienki |.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

560 000 zł31 m² 18 064,52 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Posag 7 Panien budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł50 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opis mieszkania Na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w zielonej części Bemowa - na Jelonkach, przy ul. Sterniczej. Mieszkanie przeszło niedawno remont -.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł56,80 m² 14 348,59 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8 m2 zlokalizowane w Warszawie przy ul. Egejskiej. Tuż obok nowo powstałej linii tramwajowej do Wilanowa. Całość mieści się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cichy i słoneczny apartament o powierzchni 50 m z prywatnym ogródkiem, położony w prestiżowej inwestycji La Lumière w Miasteczku Wilanów. Idealny dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł30 m² 110 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartamentowiec Bliska Wola Tower Wola to nowoczesna inwestycja zrealizowana przez renomowaną firmę deweloperską jw Construction, która od lat znana jest ze swojej doskonałej jakości i dbałości.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł84 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Powiśle! Miejsce magiczne i szczególne na mapie Warszawy, pomiędzy Nowym Światem i ekskluzywnością traktu królewskiego, kampusu głównego Uniwersytetu Warszawskiego (13 min. pieszo, 4 min.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 880 zł71,20 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Warszawa, ochota, ul. Władysława Korotyńskiego 19a metraż: 65,30 mkw piętro: 11 z 12 spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu z kw, możliwość posiłkowania się kredytem! cena: 1 060.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł57 m² 11 228,07 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 57 m . Jasne, dwustronne, ustawne, z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Usytuowane jest przy ulicy Motorowej (przyczółek.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł67,45 m² 17 776,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne / Z widokiem na zieleń / kameralne osiedle / garaż / piwnica Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,45 m2 , usytuowane na 1 piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł65,10 m² 14 516,13 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż | 3 pokoje | 65 m | Bemowo, ul. Karabeli | po generalnym remoncie Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł46,76 m² 17 964,07 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,76m2 bezpośrednio przy wejściu do metro Stokłosy Mieszkanie znajduje się na IX kondygnacji w budynku z 2008r. Niższe piętra to galeria.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł35,90 m² 17 270,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz mieszkania, w którym nowoczesny design spotyka się z ciszą i zielenią? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł29,10 m² 16 804,12 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania mieszkanie na Starym Żoliborzu, składające się z: - pokoju dziennego - widnej kuchni z możliwościa przerobienia na drugi pokój - łazienki - przedpokoju - balkonu francuskiego Pomimo.

Szczegóły ogłoszenia

1 768 000 zł71 m² 24 901,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

0% Prowizji od Kupującego.Oferta tylko u nas w biurze. W pełni umeblowany dwupokojowy, elegancko wykończony apartament w ekskluzywnej inwestycji "belvedere Residence" usytuowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł49,80 m² 18 052,21 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, ursynów, ul. Meander 22 Metraż: 49,80 m Piętro: 3/12 Rok budowy: 2003 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 939 000 zł Miejsce postojowe: 50 000.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł17,30 m² 20 231,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż niewielkie, ale bardzo dobrze zorganizowane mieszkanie o powierzchni 17,3 m , usytuowane na 3. piętrze w niskim, 4-kondygnacyjnym budynku na Bielanach (ul. Przytyk). Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł75 m² 25 999 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy Apartament Premium o powierzchni 75 m2 na Żoliborzu Artystycznym. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł54,50 m² 11 559,63 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieloną okolicę ul. Conrada, tuż przy pętli autobusowej, usytuowane na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku. Przed wejściem do mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł45,80 m² 18 100,44 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie o powierzchni: 45.8 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł47 m² 13 404,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Strumykowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2011 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł60,40 m² 14 403,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Wyrzykowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

249 277 zł16,73 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

| stara cena: 17 200 zł/mkw. Nowa cena: 16 200 zł/mkw. Szczegóły dotyczące lokalu: apartament o powierzchni 16 mkw. pokój, łazienka, przedpokój wyposażenie widoczne na zdjęciach w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł50,10 m² 14 371,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z loggią i schowkiem Warszawa, białołęka. Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Westate Praga prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania z dużym potencjałem, położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - na Saskiej Kępie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł99,40 m² 19 718,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Agencji pokrywa w całości Sprzedający. Na sprzedaż eleganckie, jasne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Opaczewskiej, na osiedlu Kurhan. Cena zawiera również.

Szczegóły ogłoszenia

938 600 zł42 m² 22 347,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferuję do sprzedaży nieruchomość atrakcyjną zarówno pod kątem inwestycyjnym jak i do zamieszkania. Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m , usytuowane na ul. Maszynowej.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł69,10 m² 14 182,34 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Bemowa w rejonie Lotniska oraz Fortów Bema,.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 000 zł174,40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Avenue Estate przedstawia przestronny, dwupoziomowy apartament przy ul. gen. Kaliskiego! Położony na ostatich piętrach kameralnej inwestycji. To propozycja dla osób, które szukają dużej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł61,53 m² 22 753,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Concierge House przedstawia zaprojektowane przez architekta i kompleksowo wyremontowane mieszkanie w kamienicy Adolfa Weinstocka i Heleny Rumszyckiej z 1939 roku w sercu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł54,84 m² 12 563,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie do generalnego remontu przy ulicy Złotopolskiej na Targówku. Usytuowane jest na wysokim parterze, okna sypialni wychodzą od strony podwórka, pokój dzienny i kuchnia od strony.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł55,71 m² 15 060,13 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje sprzedaż Gocław | Sprzedaż Mieszkania Praga Południe | Warszawa Praga | Mieszkanie z Balkonem | Mieszkanie Do Wejścia Sprzedam rozkładowe, 3 pokojowe, mieszkanie na Pradze południe przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł48 m² 22 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Puławskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 1960 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł41 m² 21 097,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Stalowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2002 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł63 m² 15 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Warszawa Mokotów, sadyba ul. Powsińska - 4 pokoje / 63 m2 / Balkon we speak english Zapraszamy Państwa do zakupu 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 63 m2, położonego na 3 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł58,50 m² 10 256,41 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Bródnie przy ulicy Michała Kleofasa Ogińskiego 28 niedaleko Parku Bródnowskiego. Mieszkanie znajduje się na na 5.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37,80 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. 2 pokojowe mieszkanie położone na warszawskim Muranowie, przy ulicy Niskiej, na 5 piętrze. Lokal składa się z osobnej kuchni, dwóch odrębnych pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł38 m² 16 578,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Tarchomińskiej na Pradze-Północ. Idealna propozycja dla.