dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 033 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

5 000 zł30 m² 169,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie W inwestycji browary warszawskie blisko warsaw spire budynek: browary Warszawskie (2016-2020) to zespół sześciu nowych budynków mieszkalnych, czterech obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

4 900 zł55 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe, 2-pokojowe mieszkanie na woli, ul. Żytnia budynek: 11-piętrowy budynek mieszkalny z 2002 roku przy ul. Żytniej. Rozkład pomieszczeń: - powierzchnia ok. 55 m2, - 4. piętro, - dużo szaf.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

590 000 zł36 m² 16 619,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Szukasz gotowej do wprowadzenia inwestycji pod wynajem, lub planujesz zamieszkać w doskonałej lokalizacji? Prezentuję na sprzedaż gustownie urządzoną kawalerkę, położoną w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

679 000 zł37 m² 18 351,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wysoki standard 2 pok metro (możl. 2 poziomowe) Cena do negocjacji *english below* Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

1 100 000 zł88 m² 12 539,90 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zainwestuj w mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym na 12 piętrze na warszawskiej Woli. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Za Żelazną Bramą,Warszawa

667 000 zł26 m² 25 265,20 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie w sercu Warszawy o powierzchni 26,40 m2 idealne dla inwestora. Generalny remont przeprowadzony w 2020r na prywatne cele. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 846,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania mieszkanie przy samym metrze Wierzbno. Al. Niepodległości 67 Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, balkon i piwnica. Mieszkanie po wymianie okien, reszta wymaga remontu generalnego. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 099 000 zł88 m² 23 852,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mam przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe, ustawne mieszkanie o powierzchni 88m2 usytuowane w pięknej przedwojennej kamienicy przy ulicy Marszałkowskiej 17. Myślę, że tej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

1 399 000 zł74 m² 18 834,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

0% prowizji od kupującego opis lokalu Prezentowane mieszkanie znajduje się na 1 z 8 pięter wykończonego w wysokim standardzie apartamentowca z 2011 roku, położonego na osiedlu Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stegny,Warszawa

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 60m2, piętro 4/4 bez windy, w budynku z 1975r. przy ul. Sewastopolskiej, mokotów Stegny. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4200 zł + 800 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sulejkowska

Praga-Południe,Warszawa

1 300 000 zł72 m² 17 948,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przedstawiamy Państwu nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72,43 m2 z trzema zadaszonymi tarasami o łącznej powierzchni ok. 12 m2. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

650 000 zł44 m² 14 942,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

W naszej ofercie sprzedaży znajduje się mieszkanie które stanowi doskonałą inwestycję dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz bliskość do natury, jednocześnie nie rezygnując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

950 000 zł82 m² 11 540,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz rodzinnego, przestronnego mieszkania w cichej i zielonej okolicy? Oferuję 3-pokojowe, 2-poziomowe rozkładowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ulicy Berensona. Chcesz umówić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 399 000 zł76 m² 18 407,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w przedwojennej kamienicy na warszawskim Mokotowie przy ul. Puławskiej 14. Doskonała lokalizacja, dla osób szukających nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Tarchomin,Warszawa

500 000 zł32 m² 15 818 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) oferta bez prowizji od kupującego Do sprzedaży umeblowane jednopokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce, przy lesie, na dobrze utrzymanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

429 000 zł18 m² 23 442,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży ładną funkcjonalną kawalerkę, w doskonałej lokalizacji, w samym sercu Warszawy w dzielnicy Ochota, przy ul. Racławickiej, w nowej obniżonej cenie 429 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

5 600 zł59 m² 95,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cena za Mieszkanie plus Garaz, do negocjacji. Mieszkanie 2-pokojowe w miasteczku Wilanów w osiedlu Royal Park na ostatnim piętrze z widokiem prosto na Pałac Wilanowski i plażę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

1 359 000 zł106 m² 12 760,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Przedstawiam do sprzedaży duże i przestronne mieszkanie znajdujące się w Ursusie przy ul. Chełmońskiego, na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ, z podziałem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mokra

Targówek,Warszawa

715 000 zł50 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni 50 m , plus ogród 60m2, loggia 5,5m2, 2 miejsca parkingowe. Położone w spokojnej dzielnicy Warszawa, targówek Atutem tej nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Muranów,Warszawa

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 42m2, piętro 2/2 bez windy, w kamienicy z 1960r. przy ul. Karmelickiej, śródmieście Muranów. Idealne dla studentów, pary lub rodziny. Cena: 3300 zł + 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Francuska

Praga-Południe,Warszawa

1 200 000 zł43 m² 28 103 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie znajduję się 1 piętrze dwupiętrowej kamienicy z 1934 roku, na klimatycznej Saskiej Kępie Składa się z - kuchni z częścią jadalniano-wypoczynową- 16,2 m2 - dużej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

4 800 000 zł115 m² 41 859,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Wyjątkowy, trzypokojowy Penthouse , zlokalizowany na ostatnim 7 piętrze, pięknie odrestaurowanej kamienicy, w jednej z najbardziej reprezentacyjnych lokalizacji Warszawy - przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stara Praga,Warszawa

3 800 zł40 m² 95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*English version below Zapraszam do najmu pięknego, gustownie urządzonego w stylu retro 2-pokojowego mieszkania położonego na 4. piętrze w odrestaurowanej kamienicy na Starej Pradze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

845 000 zł51 m² 16 494,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do mieszkania przynależy duży, zielony 53 m2 ogród! Cena podlega negocjacji Białołęka Tarchomin ul. Mehoffera (niedaleko skrzyżowania z ul. Talarową) | przystanek autobusowy pod budynkiem |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Wyględów,Warszawa

375 000 zł16 m² 23 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnej od zaraz kawalerki, znajdującej się w kamienicy, zlokalizowanej w cichej okolicy Mokotowa (wyględów). Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biograficzna

Bielany,Warszawa

1 100 000 zł69 m² 15 942 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Agencja Parter House Group przedstawia Państwu wyjątkową ofertę - przestronne mieszkanie o powierzchni 69 metrów kwadratowych, usytuowane na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Targówek,Warszawa

700 000 zł38 m² 18 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność! Osiedle zlokalizowane jest bezpośrednio w sąsiedztwie Centrum Handlowego Atrium Targówek gdzie znajduje mnóstwo sklepów, restauracji, kino, siłownia. Na osiedlu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tomcia Palucha

Skorosze,Warszawa

1 395 000 zł87 m² 15 984,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o podwyższonym standardzie, znajdujące się na parterze kameralnego, 4-piętrowego bloku na osiedlu Ligia w warszawskim Ursusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

739 000 zł49 m² 15 081,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,68m2 zlokalizowane na Pradze Północ / Nowa Praga. Nieruchomość położona na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

577 000 zł38 m² 15 264,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,8 m , 6 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1974 roku -warszawa, wola, ul. Jana Olbrachta. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dolna

Sielce,Warszawa

410 000 zł16 m² 25 625 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze bloku przy skrzyżowaniu Belwederska-sobieskiego/dolna-Chełmska. Lokalizacja zapewnia znakomity dojazd komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wędrowców

Ursynów,Warszawa

1 800 000 zł106 m² 16 981,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 108m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2015 roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Wędrowców. Przestronna część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

1 080 000 zł82 m² 13 235 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania duże, przestrzenne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81.60m2 znajdujące się na Bródnie w nowej inwestycji z 2023 roku przy ulicy Wysockiego 25. Mieszkanie dla rodziny, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedlecka

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 37 m2 zlokalizowane na 4 piętrze przy ulicy Siedleckiej 16/24 w Warszawie. Ładne, ustawne mieszkanie z dużą loggią składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

899 000 zł48 m² 18 729,20 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Warszawy, przy ulicy Grzybowskiej. Idealna lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację - zaledwie kilka minut pieszo od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

3 390 000 zł118 m² 28 677,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1923

Prezentujemy unikalny apartament zlokalizowany na warszawskim Powiślu, stworzony z myślą o miłośnikach wyjątkowego charakteru kamienic i nowoczesnych wnętrz. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Odolany,Warszawa

849 000 zł39 m² 21 769,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe, jasne oraz ciche mieszkanie o powierzchni 39 m2, usytuowane na Warszawskiej Woli (odolany). Budynek położony w bardzo dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

607 000 zł44 m² 13 795,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedaję 2-pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Białołęce, tarchomin (43,5 m/2). Mieszkanie doskonale nadaje się dla niewielkiej rodziny (2+1 lub 2+2). Można zakupić je posiłkując się kredytem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sady Żoliborskie,Warszawa

990 000 zł58 m² 17 069 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m2 + 1,5 m2 dodatkowy korytarz i wysokości 2,5 m zlokalizowane w sercu Sadów Żoliborskich przy ul. Sady Żoliborskie. Znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 839 000 zł80 m² 22 930,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

1 839 000 | sprzedaż | mieszkanie | 80,20 m2 | 3 pokoje | warszawa I błonia wilanowskie | al. Rzeczypospolitej Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kowalczyka

Żerań,Warszawa

699 000 zł45 m² 15 533 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania ładne, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44.5m2 (+taras 17m2) znajdujące się na Żeraniu przy ulicy Kowalczyka 1B. Mieszkanie 2-pokojowe składa się z salonu.