dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 075 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 075 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszkowców

Wawer,Warszawa

670 000 zł48 m² 13 958,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży słoneczne trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Marysinie Wawerskim przy ulicy Kościuszkowców. Mieszkanie na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku po remoncie i termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

1 190 000 zł58 m² 20 517,20 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam bezpośrednio wygodny apartament 2-pok. z bardzo dobrym rozkładem o powierzchni 58 m2, z widnym aneksem kuchennym, z dużym tarasem (10m2) oraz z widokiem na park usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

795 000 zł50 m² 15 805,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 50,3m na 2 piętrze 3 piętrowego bloku w spokojnej okolicy na warszawskim Bemowie. Budynek 1978 roku, ocieplony i otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

860 000 zł46 m² 18 901,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie przy ul. Kłobuckiej 8. Nieruchomość położona jest na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu Central Park, zrealizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Częstochowska

Mokotów,Warszawa

729 000 zł31 m² 23 516,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Świetne mieszkanie na Starej Ochocie Mieszkanie, gotowe do wprowadzenia, umeblowane, ochrona, składa się z - pokoju - kuchnia z oknem - łazienka - przedpokój Świetna lokalizacja, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Elsnera

Mokotów,Warszawa

1 079 913 zł43 m² 24 882,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowy apartament na granicy Mokotowa i Ursynowa. Mieszkanie składa się z: - salonu, - aneksu kuchennego, - sypialni, - łazienki, - przedpokoju, - balkonu Dodatkowo: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 492 944 zł146 m² 23 990 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na parterze (z dużymi oknami od wschodu, południa i zachodu) oraz z cudownym ogrodem wokół mieszkania o pow. ponad 200m2 Lokalizacja Warszawa, ochota, ul. Grójecka 214.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

768 000 zł32 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Inwestycja, możliwość odliczenie 23%vat Mieszkanie sprzedawane jako lokal usługowy, idealne na najem długo i krótko okresowy, gotowy produkt w prestiżowej lokalizacji. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

879 900 zł55 m² 15 998,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mam do zaoferowania nieruchomość o powierzchni 55 m2 znajdującą się na warszawskiej Woli - mniej niż minutę piechotą do metra młynów! Dwupokojowe mieszkanie mieści się na 3 piętrze (z 5).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 474,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Twoje nowe mieszkanie w centrum Woli Komfort i wygoda na wyciągnięcie ręki! Zapraszam do zamieszkania w komfortowym mieszkaniu o powierzchni 48,5 m , które łączy wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułku AK Waligóra

Mokotów,Warszawa

1 490 000 zł60 m² 24 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż 2 pokojowy, pięknie i nowocześnie wyposażony apartament o powierzchni 60 m2, o wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kłopot

Wola,Warszawa

1 080 000 zł40 m² 27 149,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa cena! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji w Warszawie na zbiegu trzech dzielnic: śródmieścia, woli i Żoliborza przy ul. Kłopot Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ksawerów,Warszawa

920 000 zł53 m² 17 358,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowana na Mokotowie w zadbanej i wyremontowanej kamienicy z 1958 roku, w bliskiej odległości Parku Królikarnia, ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

1 250 000 zł76 m² 16 447,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Dwustronne 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Skorosze. Układ został zmieniony z 4 pokojowego z aneksem kuchennym na 3 pokojowe z oddzielną kuchnią. Łatwa możliwość powrotu do 4pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karlińskiego

Wola,Warszawa

1 530 000 zł73 m² 20 958,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż 3-pokojowego mieszkania (73 m ) w budynku z 2021 roku Na sprzedaż jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m w nowym budynku z 2021 roku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

4 800 000 zł115 m² 41 859,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Przedstawiam Państwu absolutnie unikatową nieruchomość położoną w centrum Warszawy przy ul. Mokotowskiej. Penthouse z 40m2 tarasem - na najwyższym piętrze przedwojennej, odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złocienia

Wola,Warszawa

782 288 zł38 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w bardzo atrakcyjnej części Warszawy, na Woli przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Wawrzyszew,Warszawa

479 000 zł26 m² 18 423,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

1 pokojowe mieszkanie na Wawrzyszewie tuż obok stacji metra. Najważniejsze atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja, - ciche, - funkcjonalny układ, - oddzielna kuchnia, - w przedpokoju miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

1 460 000 zł84 m² 17 443,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferuję Państwu piękne, eklektyczne inne niż wszystkie mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 83,7m2, usytuowane na 10 piętrze budynku z lat 80-tych. Mieszkanie z przestronnym, słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gąbińska

Bielany,Warszawa

834 000 zł49 m² 16 899,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalną nieruchomość z ogromnym potencjałem, idealną dla osób ceniących dużą przestrzeń. Idealny rozkład - duża kuchnia z oknem, ustawny salon, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 300 zł35 m² 94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe budownictwo! Garaż w cenie! Do wynajęcia bardzo ładne, jasne 2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze z balkonem Mokotów ul. Cybernetyki. Osiedle zamknięte i strzeżone. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

499 000 zł29 m² 17 447,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Dzień dobry, sprzedam bezpośrednio fajne mieszkanie o powierzchni 28,6m2 na warszawskiej Pradze północ, przy ulicy Jagiellońskiej 52. Mieszkanie składa się z: -Pokoju -kuchni -przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Flisaków

Kobiałka,Warszawa

660 000 zł53 m² 12 547,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dwupokojowe, narożne mieszkanie o powierzchni 52,6m2 znajdujące się na drugim piętrze budynku przy ulicy Flisaków na Białołęce. Mieszkanie Mieszkanie zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

985 000 zł58 m² 16 982,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu, na sprzedaż bardzo atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie składa się z: - salonu z kuchnią o powierzchni 22m2 z niesamowitą panoramą na zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

488 000 zł29 m² 16 885,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie w budynku przy ul. Etiudy Rewolucyjnej w Warszawie. Osiedle zatopione w zieleni, wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa, sklepy, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

880 000 zł52 m² 16 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Opis lokalu Prezentowane mieszkanie znajduje się na 1 z 4 pięter apartamentowca z 2006 roku wyposażonego w windę, położonego na Wilanowie, przy Al. Wilanowskiej. Na jego powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Dionizosa

Nowodworska,Warszawa

475 000 zł24 m² 19 791,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Cena obniżona o 24 000 pln do 16.09.24! ( do rabatu 499000 PLN) Pospiesz się i kup mieszkanie w atrakcyjnej cenie Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nocznickiego

Młociny,Warszawa

924 000 zł44 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie znajdujące się na Bielanach w inwestycji z 2016 roku przy ulicy Nocznickiego 25. Nieruchomość o powierzchni 44m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antka Rozpylacza

Wola,Warszawa

620 000 zł38 m² 16 103,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Polish above / english below Oferujemy na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli. Mieszkanie to charakteryzuje się wygodnym układem pomieszczeń oraz różnymi udogodnieniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

1 300 000 zł42 m² 30 617,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Luksusowo wykończony apartament z klimatyzacją z tarasem ponad 16 m2 w centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6-piętrowym budynku wybudowanym w 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zadumana

Szczęśliwice,Warszawa

1 690 000 zł76 m² 22 236,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Dlaczego warto kupić nieruchomość przy ul. Zadumana 3/5 na Ochocie w Warszawie? Lokalizacja: doskonała komunikacja: 3 minuty spacerem do Parku Szczęśliwickiego, centrum Handlowego Blue City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strońska

Bemowo,Warszawa

880 000 zł67 m² 13 193,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Opiekun oferty tel. Ustawne, trzypokojowe mieszkanie na Bemowie, w otoczeniu niskiej zabudowy oraz gęstej zieleni. Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł52 m² 80,18 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz wolnego od zaraz, przestronnego, rozkładowego mieszkania w śródmiejskiej, doskonałej lokalizacji? Marzy Ci się mieszkanie położone zaledwie kilka minut od najważniejszych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Nowolipki,Warszawa

630 000 zł37 m² 17 027 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 37 m , znajdujące się na 4 piętrze w bloku z 1971 roku. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

720 000 zł46 m² 15 652,20 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2, usytuowane na 4 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach ulicy Andersena. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

898 400 zł68 m² 13 173 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,2m2 usytuowane na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku zlokalizowane na Targówku przy ul. Wyszogrodzkiej. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi (ok 19,2 m2, 12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł60 m² 20 066,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowy apartament. Składający się z - salonu - sypialni - kuchni - łazienki - balkonu Dodatkowo: - miejsce parkingowe w garażu podziemnym - komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Warszawa

1 549 000 zł53 m² 29 061,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na Starym Mieście. Okno salonu gesrsntuje piękny widok na Barbakan, jedną z najbardziej charakterystycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

715 000 zł41 m² 17 439 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania na starym mokotowie - parę kroków od metra! Nieruchomość liczy 41 m2, usytuowane jest na 7 piętrze (z 12) bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Głogowa

Mokotów,Warszawa

399 000 zł16 m² 25 741,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal w sercu Mokotowa. Mieszkanie położone przy ul. Głogowej składa się z: - pokoju kuchnią, - łazienki, - przedpokoju Cechy mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

589 000 zł42 m² 14 023,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Tę ofertę znalazłeś dzięki The Estate Warsaw. Nazywam się i specjalnie dla Ciebie przygotowałam poniższą ofertę. _________ Z przyjemnością prezentuję mieszkanie na sprzedaż, które.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij