dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 098 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 098 ogłoszeń

851 400 zł38,70 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wita Stwosza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

746 999 zł35,60 m² 20 983,12 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie o powierzchni 35,6 m2 z balkonem na 4 piętrze w 6 piętrowym bloku. Blok został wybudowany w 1956 roku kilka lat temu zostały wyremontowane klatki oraz zrobiona nowa.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł38 m² 15 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Kazimierza Pużaka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: blok z cegły z lat.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł119 m² 28 487,39 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 119 m , położony na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów II, przy ulicy Białej Floty w Warszawie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 497 000 zł60 m² 24 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Saska Kępa - blisko klimatycznych ulic Paryskiej i Francuskiej, spacerem nad Wisłę. Jedna z najlepszych lokalizacji w Warszawie! Atuty oferty: wysoki standard komfort świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł31 m² 17 709,68 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Romaszewskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 1972 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł46,64 m² 20 990,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy przy zielonym skwerze | Metro Plac Wilsona | idealne także na biuro Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 46,64 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł41,20 m² 18 689,32 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Trójstronne Mieszkanie na Śródmieściu w bloku (cegła) z 1964 roku na zamkniętym osiedlu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41.2m2 przy ul. Solec składające się z: przedpokoju Salonu Jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł44,12 m² 19 922,94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,12 m , położone na 4. piętrze w kamienicy z przełomu lat 50 i 60. w ścisłym centrum Warszawa - tuż obok Placu Zbawiciela, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł114 m² 95,61 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przestronny apartament z niesamowitym widokiem na panoramę Wilanowa. Mieszkanie znajduje się w bardzo zadbanym budynek z recepcją i całodobowa ochroną. Do wyłącznej dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł53,40 m² 15 543,07 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji - w sercu dynamicznie rozwijającej się, klimatycznej Pragi Północ, w pobliżu Placu Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł49,40 m² 17 165,99 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Wiślickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1960 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

563 000 zł35,34 m² 15 930,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 2 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone Tu znajdziesz spokój po pracy, urządzisz wygodny home office.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł63 m² 13 174,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość znajduje sie na ulicy Meander na ostatnim 10 piętrze. Budynek zadbany, po remoncie klatek schodowych, wymianie elektryki i podłóg i wind. Mieszkanie składa się z: - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

662 900 zł39,50 m² 16 782,28 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Na Starej Ochocie są miejsca, które mają swój niepowtarzalny klimat spokojne, zielone uliczki, przedwojenna atmosfera i kamienice z duszą. To właśnie jedno z nich. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł75 m² 15 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1987

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania znajdującego się w sercu warszawskiego Ursynowa. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł56,10 m² 15 686,27 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Broniewskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 9 piętrowym budynku. Rok budowy: 1972 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł37 m² 18 324,32 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Srebrnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 1964 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł60,70 m² 13 756,18 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,7 m2, do własnej aranżacji. Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł62,90 m² 13 195,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Dembowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1979 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł37,20 m² 20 161,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. Wolskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł92,18 m² 14 970,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić wyjątkowe mieszkanie na Wawrze. Atuty Mieszkanie w kameralnej, cichej okolicy. Gotowe do wprowadzenia. Świetnie doświetlone. Ogródek utrzymany.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł70,97 m² 11 976,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70,97m2, położone na 2 piętrze niskiego, zadbanego budynku przy ul. Pogodnej. Nieruchomość posiada 2 balkony. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł71,63 m² 15 342,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta 3-pokojowe mieszkanie w wysokim, nietuzinkowym standardzie, z ogródkiem i balkonem. Polecam na sprzedaż nowoczesne, starannie wykończone mieszkanie, przerobione.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł75 m² 20 653,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Słoneczne 3 pokoje | Gotowe do wprowadzenia | Wilanów | Sarmacka Oferuję na sprzedaż przestronne, jasne i ciche 3-pokojowe mieszkanie (74,4 m ) na ul. Sarmackiej (miasteczko Wilanów). Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł35,70 m² 16 803,92 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 35,7 m , usytuowane na 6. piętrze w zadbanym budynku, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł56,40 m² 16 667 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferuję na sprzedaż komfortowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie z windą w świetnej lokalizacji- 100 m od metra Kabaty. Nieruchomość z balkonem, miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł85 m² 19 988,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ofertuje na sprzedaż wyjątkowy apartament stworzony, by zachwycać swoją harmonią, klasą i jakością wykończenia, położony w dzielnicy Wilanów łączącej ze sobą bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50,79 m² 15 731,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Hot oferta! oferta W biurze pepper house! apartament Z prywatnym ogródkiem | fleminga | high-end Jeśli szukasz lokum, w którym standard premium to nie tylko pusty frazes z folderu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł34 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 roku budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowej kamienicy Rok budowy: 1957 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

827 000 zł69 m² 11 985,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Adres: ul. Skarbka z gór 128a Cena: 869.000 zł (w tym miejsce parkingowe pod blokiem) Powierzchnia: 69 m Pokoje: 3 (salon z aneksem + 2 oddzielne pokoje + garderoba) Piętro: wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł60,40 m² 14 238,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60,4 m2, piętro 3/4 z windą, w budynku z 2016 r., Białołęka Nowodwory. Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł78,60 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 78,6m2, parter/2 bez windy, w budynku z 2004r. przy ul. Bruzdowej, wilanów Zawady. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 5600 zł + 1285 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

794 000 zł63,20 m² 12 563,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

5 minut od stacji Metro Ursynów Przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta na 7 piętrze zlokalizowane przy ul.Koncertowej. W budynku 2 windy. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł36,48 m² 13 432 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dwupokojowe, mieszkanie do własnej aranżacji usytuowane na pierwszym piętrze w 2-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w ogrodzonym kameralnym osiedlu w Wesołej w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł37,70 m² 14 854 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,7m2 na 7 piętrze w bloku 10 piętrowym na Bródnie przy ul. Kondratowicza. Nieruchomość: lokal składa się z dużego pokoju o pow. 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł36 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wojciecha Bogusławskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 12 piętrowym budynku Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł36,50 m² 18 054,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. 1-sierpnia. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1965 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł65 m² 15 984,62 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Rodziny Połanieckich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 2001 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37,70 m² 63,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne 2-pokojowe mieszkanie z loggią Białołęka, ul. Ceramiczna Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m , położone na 2. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł45,69 m² 12 694,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Przytulne, kameralne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Marcina Flisa 7 we Włochach (okęcie). Kamienica z cegły z lat 50. Piętro 2. w 3-piętrowym budynku. Powierzchnia 45,69 m2. Wysokość.