dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 075 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 075 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

990 000 zł60 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3-pokojowe 60m2 - Praga Południe, ul.Komorska. Mieszkanie w stanie do wprowadzenia, po remoncie. Nowe instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Mokotów,Warszawa

630 000 zł25 m² 24 725,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy, zlokalizowane tuż przy wejściu do stacji metra Racławicka - zaledwie 20-30 metrów! Ta kawalerka o powierzchni 24,46 m (25,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

6 000 zł91 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajmu dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Augusta Hlonda na pięknym i zielonym osiedlu Ostoja Wilanów. Ostoję wilanów wyróżniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

520 000 zł44 m² 11 738,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

= rezerwacja do dnia 29/11/2024 = Wyjątkowo atrakcyjna nienegocjowalna cena na Black Week! - Nie odkładaj decyzji o oglądaniu na później, zapraszamy! Mamy przyjemność zaprezentować bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

889 000 zł61 m² 14 499,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Z przyjemnością prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Skoroszewskiej 2b na warszawskim Ursusie, zlokalizowane na kameralnym osiedlu w bliskiej odległości do punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oś Królewska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie w apartamentowcu La Carte w centralnej części najlepszej dzielnicy Warszawy - Miasteczko Wilanów. Bardzo wysoki standard wykończenia. W pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

885 000 zł56 m² 15 804 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 56 m składające się z przestronnego pokoju dziennego, dwóch przytulnych sypialni, oddzielnej kuchni, toalety oraz łazienki. Widok z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

7 500 zł105 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażony, przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni 105 m , położony w prestiżowej inwestycji "woronicza Park" na Mokotowie. Mieszkanie oferuje wyjątkowy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

1 097 000 zł55 m² 19 996,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty westate Śródmieście Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż na Warszawskiej Woli. Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka Dworska,Warszawa

740 000 zł50 m² 14 653,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować 2- pokojowe mieszkanie (50.5m2) usytuowane w cichej i zielonej okolicy na Białołęce (Białołęka Dworska), w miejscu bardzo dobrze skomunikowanym ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

2 229 000 zł103 m² 21 682,90 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Ekskluzywny Apartament z Widokiem na Serce Warszawy - Ochota Residence, ul. J. U. Niemcewicza 26 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu na 15. piętrze prestiżowego apartamentowca Ochota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

589 000 zł42 m² 14 192,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m2, z oddzielną widną kuchnią. Lokalizacja: bielany ul. Tołstoja 1, bezpośrednio przy stawach Brustmana. Mieszkanie: - 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Saska Kępa,Warszawa

710 000 zł38 m² 18 933,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Budynek Mieszkanie znajduje się na ostatnim 10 piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

590 000 zł44 m² 13 375,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie na Bemowie, ul. Pirenejska 12 - 44,11 m z Potencjałem! Mieszkanie z potencjałem, które możesz dostosować do swoich upodobań? Oto idealna oferta! Mieszkanie o powierzchni 44,11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hafciarska

Wawer,Warszawa

1 850 000 zł90 m² 20 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą addom Na sprzedaż unikatowy segment! Powierzchnia użytkowa 89,35m2 + taras z ogrodem 60m2 + balkon 2,7m2 Lokal został wykończony z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Worcella

Odolany,Warszawa

725 000 zł32 m² 22 656,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - ul. Worcella, nowoczesny budynek z 2017 roku! Mam przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32 m2 usytuowaną na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Targówek,Warszawa

899 000 zł50 m² 17 837,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Targówek ul. Pohulanka, os. Wilno 50,4 m2 | 2 pokoje | osobna kuchnia | balkon typu loggia prawie 7 m2 | mieszkanie bardzo zadbane i w pełni wyposażone | dostępne od zaraz | budynek z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Saska Kępa,Warszawa

650 000 zł38 m² 17 333,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie z widokiem na zieleń. Budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku z 1972.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Powiśle,Warszawa

680 000 zł38 m² 18 133,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na warszawskim Powiślu. Atuty: dobra lokalizacja pod kątem inwestycyjnym - bliskość uczelni, dobry dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 248 990 zł49 m² 25 489,60 zł/m²

 

Piętro:4/20

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zainwestuj w jednym z bardziej prestiżowych miejsc w Warszawie! Na sprzedaż ekskluzywny apartament usytuowany na 4 piętrze nowoczesnego, 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

780 000 zł44 m² 17 727,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferta dodana za pomocą addom Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na Kabatach, ul. Jerzego Zaruby Sprzedaję przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w cichej i zielonej okolicy na warszawskich Kabatach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Praga-Północ,Warszawa

619 000 zł49 m² 12 896 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Sprzedaż bezpośrednia | bez prowizji | kameralna oklica starej pragi Oferuję 2-pokojowe ciche mieszkanie w ciekawej lokalizacji na Starej Pradze przy ul. Jasińskiego 2, wśród urokliwych starych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obornicka

Wilanów,Warszawa

1 190 000 zł55 m² 21 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Piękny apartament w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Całość wyposażenia w cenie lokalu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Las Bielański,Warszawa

629 000 zł51 m² 12 406,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,70 m na warszawskich Bielanach przy ul. Szekspira 2. Lokal znajduje się w budynku z wielkiej płyty i oferuje komfortowy rozkład, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

620 000 zł37 m² 16 577,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 37,4 m , zlokalizowane w dzielnicy ochota/rakowiec. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Pełna własność | zakup bez podatku pcc | stan deweloperski | dostępne od już Warszawa Białołęka, ul. Kąty Grodziskie 60 m2 | 4 pokoje z aneksem kuchennym | parter | ogródek ok 60 m2 podzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

4 332 000 zł180 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Apartament Z widokiem na zieleń, 180,5 M2, 4 pokoje, aleja wilanowska budynek: nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu w kompleksie Park Wilanowski II. Bardzo prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowej Góry

Bemowo,Warszawa

699 000 zł49 m² 14 309,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do oglądania funkcjonalnego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji, a zarazem blisko zieleni. Blok jest oddalony od głównej ulicy co sprawia, że jest cicho i spokojnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

960 000 zł36 m² 26 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy Krakowskim Przedmieściu! Lokal znajduje się 100 m od Uniwersytetu Warszawskiego, pomiędzy ulicami Królewską a Nowym Światem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kabaty,Warszawa

3 650 zł67 m² 54,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 66,37 m2, 3/4 bez windy, w budynku z 1996 r. przy ul. Za Łąkami, ursynów, kabaty. Idealne dla pary. Cena: 3650 zł + 1200 zł czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

755 000 zł47 m² 16 063,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 3pokojowe o powierzchni 47m2, usytuowane na 4 piętrze w wysokim blokuz zlokalizwane na Targówku. Po generalnym remoncie, wszystko wymienione, gotowe do zamieszkania. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartłomieja

Mokotów,Warszawa

1 575 000 zł70 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Lokal: - powierzchnia - 70,06 m2 - piętro - 1 z 4 - stan deweloperski - cena: 1 575 000 pln + 50 000 pln garaż Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2, usytuowane na 8 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na warszawskim Targówku na Bródnie. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

615 000 zł38 m² 16 356,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania na Mokotowie, ul. Modzelewskiego, w sąsiedztwie metra Wierzbno. Nieruchomość doskonała dla młodych klientów na pierwsze mieszkanie lub jako zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wawer,Warszawa

555 000 zł38 m² 14 605,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja Polecam: 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 usytuowane na parterze w ogrodzonym budynku z 2011 roku. Lokal ustawny i bardzo funkcjonalny. Atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kawcza

Grochów,Warszawa

779 000 zł47 m² 16 574,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Ciche mieszkanie w kamienicy w urokliwej okolicy na warszawskim Grochowie. Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 46,16 m2 i wysokości 3 m w budynku z 1936 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

1 349 000 zł53 m² 25 452,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Czy istnieje inwestycja, która da pewność, że jest jedyną słuszną lokatą kapitału, a jej cena nigdy nie spadnie? tak! I właśnie ją znalazłeś! Lokalizacja nie pozostawia cienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

3 200 zł40 m² 79,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie w przedwojennej j kamienicy, w doskonałej lokalizacji - okolice Metro Racławicka Opis Mieszkanie wysokie, 2 oddzielne pokoje, częściowo umeblowane - stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Grochów,Warszawa

623 999 zł48 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko W the estate warsaw! Przedstawiamy Państwu wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie z trójstronną ekspozycją. Zlokalizowane na Grochowie zapewnia wspaniałe połączenie z każdą częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamkowa

Targówek,Warszawa

1 110 000 zł74 m² 14 959,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

W skrócie: targówek, ul. Zamkowa 1 Rok budynku 2012 r. Powierzchnia 74,2 m2 3 pokoje (w tym salon z aneksem kuchennym) + oddzielna garderoba/ pomieszczenie gospodarcze 1 z 3 pięter Dwie loggie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Nowodwory,Warszawa

620 000 zł39 m² 15 744 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 39,38 m położonego w nowoczesnej inwestycji Bliżej Gwiazd przy ulicy Mehoffera.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij