dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

422 900 zł47 m² 8 997,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje Balkon B.dobra komunikacja Niski czynsz Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: Warszawa Marysin Wawerski, ul. Korkowa Metraż: 47 m2 Piętro: 3 z 4 Rok budowy: 1968 Technologia: rama H Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

10 000 zł116 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Świeżo wyremontowany, przestronny apartament z 3 sypialniami na osiedlu Eko Park, zaledwie 3 min spacerem od parku Pole Mokotowskie. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł100 m² 11 945 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Duże, rozkładowe mieszkanie na Mokotowie! rozkład Mieszkanie trzypokojowe, atrakcyjnie rozplanowane, znajduje się na piętrze 3. Składa się z holu wejściowego, salonu, kuchni z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtana

Bemowo,Warszawa

470 000 zł50 m² 9 381,24 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Ładne dwupokojowe mieszkanie w bloku, w cichym, spokojnym miejscu Bemowa. Lokal składa się z pokoju 24 m2 sypialni 16 m2 oddzielnej kuchni 8 m2 i łazienki 3,5 m2 z wanną, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasiczyńska

Bródno,Warszawa

488 700 zł47 m² 10 398 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie na Bródnie, blisko metra, z pełnym umeblowaniem. Mieszkanie przestronne, 47 m2, ustawne, utrzymane w dobrym stanie. W cenie całe umeblowanie i wyposażenie, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

4 850 zł73 m² 66,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2 przy Al. Rzeczypospolitej w Wilanowie Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest w bardzo spokojnej okolicy, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wesoła

Wesoła,Warszawa

446 595 zł41 m² 11 008 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W wesołej na pow. 40m2 znajdziesz 2 przestronne pokoje + wydzielony aneks w salonie, sporą łazienkę, miejsce na szafy i.12m2 balkonu! Wszystko na 4, ostatnim piętrze inwestycji! W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

6 500 zł78 m² 83,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronny lokal mieszkalny około 78m2 , położony na warszawskim Powiślu w pobliżu trzech parków. Lokal znajduje się na III piętrze i posiada dwa wejścia, stąd jest możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

727 000 zł49 m² 14 836,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bardzo ładne słoneczne mieszkanie trzypokojowe (salon z aneksem kuchennym). W cenie jest też miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Osiedle strzeżone z ochroną 24h/7. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnośląska

Powiśle-Solec,Warszawa

679 000 zł50 m² 13 580 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie położone pośród licznych terenów zielonych przy ulicy Górnośląskiej 3. Wynajmując to mieszkanie w kwocie 1500 pln za pokój uzyskamy wysoką stope zwrotu, przy obecnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

670 000 zł58 m² 11 652,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam bezpośrednio na zasadzie cesji mieszkanie 3-pokojowe 57,5m2 z dużą loggią 11,45 m2 w nowoczesnym budynku w inwestycji Lazurowa Concept. Mieszkanie znajduje się na II-gim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

530 000 zł47 m² 11 276,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Poszukujesz mieszkania, które mógłbyś urządzić od A do Z wedle własnych upodobań? Chciałbyś zamieszkać w bezpiecznej i zielonej okolicy? A może zależy Ci na dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Noskowskiego

Mokotów,Warszawa

820 000 zł64 m² 12 813 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 64M2, 3 pokoje, mokotów, ul.ZYGMUNTA NOSKOWSKIEGO (Warszawa, Mokotów, Noskowskiego) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Woronicza

Służewiec,Warszawa

2 700 zł32 m² 84,91 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu piękną jasną kawalerkę 32m2 z dużym tarasem ~ 25m2 zlokalizowaną w nowo-powstałym budynku w sercu Mokotowa przy ul. Woronicza 33c. Rozkład mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

655 000 zł48 m² 13 612 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe, dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu z widokiem na park. Wykończone w bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie w całości zaprojektowane przez architekta. 100% mebli w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwankowskiego

Bemowo,Warszawa

2 600 zł48 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny, lub do wynajęcia dla studentów z referencjami. Są 2 samodzielne pokoje, osobno widna kuchnia, loggia, łazienka z wc. Okna wychodzą na stronę wschodnią. Pętla Górczewska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bronikowskiego

Kabaty,Warszawa

630 000 zł40 m² 15 556 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Szanowni Państwo, do sprzedaży oferujemy idealnie zlokalizowane komunikacyjnie mieszkanie na Ursynowie w pobliżu Metra Kabaty przy ul. Ksawerego Bronikowskiego. Mieszkanie: całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

600 000 zł34 m² 17 391 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo, do sprzedaży oferujemy przytulne i ciche mieszkanie na Woli (odolany) przy ulicy Jana Kazimierza. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 34,5 m2, a składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny, dwupokojowy apartament o powierzchni 44 m2, zlokalizowany w Warszawie przy ul. Grzybowskiej/wola. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w 12-piętrowym budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majdańska

Grochów,Warszawa

639 000 zł52 m² 12 359,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentację Lokalizacja: warszawa Grochów ul. Majdańska Metraż: 50,70 m2 Piętro: 10/10 Rok budowy: 1980 Stan prawny: pełna własność z wyodrębnioną księgą wieczystą Technologia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

549 000 zł36 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu przy ul.Solec. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w wysokim 9-cio piętrowym budynku. Ekspozycja okien wschodnia. Na powierzchnię mieszkania składa się: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

799 000 zł89 m² 9 007,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88,7 m2 znajdujące się na zamkniętym osiedlu derby 15/17 charakteryzujące się niską zabudową, na bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzeziny

Białołęka,Warszawa

457 780 zł48 m² 9 470 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe mieszkanie, do wykończenia! Polecam bardzo ustawne 3 pokoje na Białołęce, w doskonałej cenie, strona południowa więc bardzo słoneczne, kameralny budynek w którym jest tylko 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makolągwy

Imielin,Warszawa

730 000 zł58 m² 12 586 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Nieopodal stacji metra Imienin. Doskonałe na pierwsze lokum jak również pod inwestycje, bliskość szpitala jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

1 029 000 zł88 m² 11 693,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe , jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 88m2 znajdujące się na wyjątkowym osiedlu zlokalizowanym przy ul. Obywatelskiej, "zielona Italia".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

550 000 zł41 m² 13 414,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie na 3 piętrze w bloku z windą, niespełna 2 lata po remoncie. W pełni wyposażona kuchnia( zmywarka, lodówka, piekarnik elektryczny, płyta gazowa - wszystko wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

549 000 zł57 m² 9 631,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8m2 zlokalizowane na Pradze Północ / Szmulki. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raszyńska

Filtry,Warszawa

520 000 zł35 m² 14 891,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Oferta mieszkania w zabytkowej kamienicy z 1926 roku na warszawskich Filtrach. Nieruchomość o powierzchni 34,92 m2 usytuowana jest na pierwszym piętrze. Lokal składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

680 000 zł38 m² 17 880,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedane Opis nieruchomości: jeśli poszukujesz mieszkania z ogródkiem, gotowego do wprowadzenia się, polecam zapoznanie się z tą wyjątkową ofertą. Piękne, nowoczesne, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

1 150 000 zł56 m² 20 687,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowy apartment o pow. 55,59 m2 przy ul. Wronia 45 pełna własność kw. Nowoczesny ekskluzywny budynek Z 2013r. Do wykończenia wnętrz użyto materiały wysokiej jakości. Modne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

500 000 zł32 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

*tylko U nas* Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnej od zaraz, stylowej i funkcjonalnej 2-pokojowej nieruchomości, znajdującej się w przedwojennej kamienicy na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

4 550 zł58 m² 78,45 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 58 m2, dla pary lub singla, na ul. Giełdowej, w kompleksie mieszkaniowo-biurowym Giełdowa Residential niedaleko Ronda Daszyńskiego. Dobra lokalizacja, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Echa Leśne

Białołęka,Warszawa

1 070 000 zł102 m² 10 490,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie według Księgi Wieczystej ma powierzchnie 54,40 m2. Dzięki wysokiemu poddaszu udało się uzyskać dodatkową powierzchnię - około 48 m2. W tej chwili powierzchnia mieszkalna wynosi 102.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowska

Włochy,Warszawa

585 000 zł37 m² 15 810,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,18 mkw położone na drugim piętrze w budynku z windą na warszawskim Rakowie (włochy). Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

640 000 zł72 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Piękne mieszkanie Z tarasem 85m2! 2 łazienki, widok na teren zielony! Oferta dotyczy cesji umowy deweloperskiej. Możliwość zakupu na kredyt. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

8 500 zł99 m² 85,86 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 99,04 m2, balkon 23,80 m2, na zamkniętym, chronionym osiedlu Żoliborz Artystyczny. Mieszkanie usytuowane jest na szóstym piętrze w budynku ośmiopiętrowym. Okna z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hübnera

Żoliborz,Warszawa

1 220 000 zł58 m² 20 872,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedam piękne, dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58,45m2 (+ loggia 6,47m2) zlokalizowane na modnej i niezwykle pożądanej części Żoliborza, jaką jest Żoliborz Artystyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

610 000 zł36 m² 16 944,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Jasne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2. Podstawowe informacje: mieszkanie bez konieczności wkładu, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

589 000 zł46 m² 12 804,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Rozkładowe mieszkania 2 pokojowe o powierzchni 46m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim 3 piętrowym bloku na Bemowie przy ul. Wrocławskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: salon 19 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka o pow. 38 m2 usytuowana na 3 piętrze w wieżowcu z 1988 roku w Ursusie. Mieszkanie ustawne, z dużym potencjałem. Złożone z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

565 000 zł56 m² 10 180,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 55,5 m2, 3-pokojowe z aneksem kuchennym, balkonem i podwójnym miejscem w garażu podziemnym. Mieszkanie w obecnej chwili zaadoptowane na biuro. W celach mieszkaniowych.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij