dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Śródmieście Południowe,Warszawa

6 500 zł72 m² 90,28 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie na wynajem w centrum Warszawy, usytuowane na ostatnim piętrze 6-piętrowego budynku. Budynek został odnowiony i ocieplony. Gotowe do wprowadzanie, po gruntowym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Ursus,Warszawa

349 500 zł24 m² 14 684,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż Kawalerka o pow. 23,8m2 w Warszawa Ursus. Funkcjonalne, bardzo rozkładowe i praktyczne mieszkanie. Mieszkanie po generalnym remoncie w pełni umeblowane na ścianie płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

880 000 zł65 m² 13 538,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Łukowskiej 1. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 65 m2, którą składa się z: - pokój dzienny 16,61 m2 - kuchnia 8,41 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

510 000 zł39 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 39 m2, 2 pokoje z oddzielną kuchnią bez okna (możliwość połączenia kuchni z salonem) oraz z piwnicą. Zlokalizowane jest w Śródmieściu przy ul. Grzybowskiej, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Uznamska

Zacisze,Warszawa

705 000 zł56 m² 12 702,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i pełne światła mieszkanie o pow. 55,5 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku w warszawskiej dzielnicy Zacisze. Co powoduje wyjątkowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 230 000 zł65 m² 18 923,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Bezpośrednio sprzedam bardzo jasne, przytulne i ciche mieszkanie znajdujące się w budynku na czwartym piętrze (z pięciu) przy ul. Bluszczańskiej 69b w Warszawie, na Mokotowie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ochota,Warszawa

439 000 zł36 m² 12 194,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: ochota / Park Szczęśliwicki / ul. Walentego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni około 43m2 na 9 piętrze w 10-piętrowym budynku z wielkiej płyty. Mieszkanie po gruntownym remoncie w 2017 roku - instalacja elektryczna, gazowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szymczaka

Moczydło,Warszawa

890 000 zł75 m² 11 892 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż dwustronne, widne, zadbane 4 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, na ul. Szymczaka. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze 5 piętrowego budynku z 1993 roku, zarządzanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Nowe Miasto,Warszawa

5 000 zł56 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość do wynajęcia od zaraz! Dwupokojowe, ciche mieszkanie o powierzchni 56 m2 znajduje się na pograniczu Nowego i Starego Miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Niedźwiadek,Warszawa

475 000 zł48 m² 9 854,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie, do zamieszkania lub pod wynajem. Cena mieszkania mieści się w limicie w ramach programu Mieszkanie bez wkładu własnego. Budynek Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

1 599 000 zł85 m² 18 823,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Oferujemy na sprzedaż piękne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie na Starym Żoliborzu przy ul. Mickiewicza, kamienica z 1929r. Atuty nieruchomości: - lokalizacja - Spokojna okolica - Niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Habicha

Szamoty,Warszawa

810 000 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w stylu glamour. Lokalizacja : Ursus, szamoty Metraż: 60 m2 Deweloper: robyg Rozkład mieszkania: * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagowska

Bemowo,Warszawa

600 000 zł49 m² 12 145,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferujemy na sprzedaż jasne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,40m2 na zielonej części Bemowa przy ul. Łagockiej. Atuty nieruchomości: - zielona i spokojna okolica - Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

589 400 zł42 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,1 m2 zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Racławickiej. Lokal znajduje się na 4 piętrze (z 10) w zadbanym budynku z lat 70, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

624 200 zł52 m² 12 004 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

238 995 zł17 m² 14 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

414 350 zł32 m² 12 948 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

480 000 zł41 m² 11 707,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż ciche, dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie! Idealne na start lub jako inwestycja na wynajem! Budynek: mieszkanie znajduje się w budynku z 1958 roku. W bloku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

770 000 zł50 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio gotowe do zamieszkania, przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 50,4m2 na Ochocie. Dla kogo? dla rodziny dla pary dla inwestora Rozkład: mieszkanie 50,4m2, składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Węgrowska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

580 000 zł55 m² 10 545 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku, do zamieszkania. Okna pcv, odrębna własność. Mieszkanie skład się z: - widnej i oddzielnej kuchnia - łazienki z wc - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na granicy dwóch jakże pięknych dzielnic Żoliborza i Bielan przy ul. Broniewskiego 95. Otoczenie i lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gojawiczyńskiej

Żoliborz,Warszawa

465 000 zł30 m² 15 763 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż piękną kawalerkę o powierzchni 29,5m2 na prestiżowym osiedlu Żoliborz przy zbiegu ulic Popiełuszki oraz Gojawiczyńskiej. Mieszkanie: powierzchnia: 29,5m2 Liczba pokoi: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Stare Bielany,Warszawa

585 000 zł46 m² 12 772,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskich Starych Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - oddzielna, widna kuchnia - łazienka - 3 pokoje-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. van Gogha

Tarchomin,Warszawa

589 000 zł65 m² 9 061,54 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szanowni Państwo, mam ogromną przyjemność przedstawić fantastyczną nieruchomość na tak zwanym bliskim Tarchominie. Genialne połączenie z centrum oraz tereny zielone to tylko cześć atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

649 000 zł37 m² 17 541 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie 37m2. przy ul. Anielewicza. Zlokalizowane na pograniczu Wola i Śródmieście. Usytuowane na 3 piętrze budynku 4-piętrowym z 1960r. Sam budynek z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Junkiewicz

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

379 000 zł34 m² 11 147,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 34 m2, z otwartą kuchnią, balkonem i piwnicą, zlokalizowane na ostatnim piętrze w 11 piętrowym bloku zaledwie 500 m od stacji metra Targówek Mieszkaniowy, 200m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zacisze,Warszawa

1 140 000 zł121 m² 9 406 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 5 pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej części Targówka. Standard Oferowane, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Bemowo,Warszawa

419 000 zł42 m² 9 976,19 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Poszukujesz mieszkania dla swojej rodziny? Zależy Ci na dwóch oddzielnych pokojach oraz nieprzechodniej kuchni? A może planujesz zakup inwestycyjny - chcesz ulokować swój kapitał? Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 877 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche doskonale skomunikowane 2 pokoje przy stacji Metro Słodowiec. Pełna infrastruktura komunikacyjna (tramwaje, mzk i pks Marymont). Blisko liceum. Doskonały dojazd na uczelnie: awf, sggw, sgh, uw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

1 530 000 zł105 m² 14 599,20 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mamy przyjemność zaprezentować państwu lokal mieszkalny na sprzedaż w bardzo dobrej lokalizacji, na ulicy Łuckiej. Rokład pomieszczeń - 3 pokoje - kuchnia z jadalnią - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Coopera

Chrzanów,Warszawa

700 000 zł56 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szanowni Państwo, do sprzedaży oferujemy świetnie zlokalizowane komunikacyjnie mieszkanie na Bemowie (chrzanów) przy ul. Gen. Meriana C. Coopera 4 Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

639 000 zł35 m² 18 484,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

W ofercie mieszkanie w samym centrum Warszawy przy ulicy Chmielnej 73a. Dla kogo? Idealna okazja na pierwsze mieszkanie lub pod inwestycję na wynajem. Mieszkanie po całkowitym remoncie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

780 000 zł57 m² 13 684 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza 21a. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 57 m2, którą składa się z: - dwa pokoje 12 i 11,6 m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie w centrum Saskiej Kępy. Świetna lokalizacja, blisko ulicy Francuskiej, willowych terenów starej Saskiej Kępy. Mieszkanie mieści się w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowej Góry

Jelonki,Warszawa

495 000 zł50 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 50 m , 8 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1975 roku -warszawa, jelonki, ul. Borowej Góry. Balkon, piwnica, osobna kuchnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursynów,Warszawa

997 000 zł78 m² 12 782 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Chcesz zamieszkać w wygodnej lokalizacji przy stacji metra, nie musząc jednocześnie rezygnować z ciszy i spokoju? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy piękne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

792 610 zł61 m² 12 993,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, jasnego mieszkania wykończonego w dobrym standardzie. Funkcjonalna nieruchomość znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu z 2016.

Szczegóły ogłoszenia