dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

566 400 zł48 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór 15, osiedle zostało wybudowane w 2014 roku. Mieszkanie w stanie gotowym do zamieszkania (wymaga małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Berezyńska

Saska Kępa,Warszawa

5 500 zł72 m² 75,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

5500 zł | najem | 72 m2 | 2 pokoje po remoncie | saska kępa | berezyńska Przedmiotem najmu jest 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,38 m2, składające się z pokoju dziennego, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

9 100 000 zł151 m² 59 536,40 zł/m²

 

Piętro:27

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament na sprzedaż znajdujący się na 27 piętrze luksusowego apartamentowca zaprojektowanego przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda. Złota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Szczęśliwice,Warszawa

675 000 zł38 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz przestronnego, jasnego mieszkania. Nieruchomość o funkcjonalnym rozkładzie znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Askenazego

Targówek,Warszawa

677 000 zł44 m² 15 213,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzy pokoje przy metrze Trocka Szukasz idealnego miejsca dla Twojej rodziny? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego mieszkania na warszawskim Targówku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 397 000 zł75 m² 18 626,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wykończone z niezwykłą starannością o każdy detal 4 pokojowe mieszkanie w ukończonej w 2023 roku inwestycji firmy Dom Development składa się z: - 3 sypialni - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

820 000 zł73 m² 11 232,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ciche i przytulne, a dodatkowo słoneczne mieszkanie (ekspozycja wschód/zachód) zlokalizowane na Bielanach. Na 72,71 m2 składają się: - salon (20,34 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskich Skrzydeł

Gocław,Warszawa

519 000 zł30 m² 17 016,40 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

2 pokoje Warszawa sprzedaż | 2 oddzielne pokoje Gocław | 2 pokoje Praga Południe | 2 pokoje inwestycyjnie Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie w solidnym budownictwie lat osiemdziesiątych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

930 000 zł49 m² 18 864,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Westate Wola ma przyjemność przedstawić przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,30m2 zlokalizowane w sercu Woli przy ulicy Nowolipie 25. Ten niezwykły lokal stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Panieńska

Praga-Północ,Warszawa

3 300 zł58 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy przy ul. Panieńskiej na Starej Pradze. Istnieje możliwość doposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Muranów,Warszawa

3 000 zł43 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Dostępne od 4 marca 2024 r. Do wynajęcia ciche, widne, przestronne i klasycznie urządzone mieszkanie dwupokojowe w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Techników

Warszawa,mazowieckie

1 660 000 zł125 m² 13 280 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Villa Duo usytuowany na ostatniej z 2 dwóch kondygnacji w kameralnym budynku wielorodzinnym (tylko 7 mieszkań) w dzielnicy Miasto Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

755 000 zł53 m² 14 245,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam trzy pokojowe mieszkanie na Białołęce Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze z windą w pięciopiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni 53,34m składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

469 000 zł29 m² 16 172 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29m2 znajdujące się na Bródnie przy ulicy Ludwika Kondratowicza 15. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w 4.piętrowym budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Znanieckiego

Gocław,Warszawa

910 000 zł83 m² 10 963,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 83 m2 na kameralnym osiedlu na Gocławiu. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

799 000 zł47 m² 16 949,50 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,14 m2 usytuowane na 1 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane - Warszawa Wola, ul. Stańczyka. Na powierzchnię mieszkania składa się: 2 sypialnie, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia! Urokliwe mieszkanie o powierzchni 43 metrów kwadratowych, zlokalizowane na drugim piętrze z trzech, na cichym i spokojnym osiedlu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Walecznych

Saska Kępa,Warszawa

1 853 300 zł86 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Piękna zabytkowa kamienica Z 1935 roku -pierwsza właścicielką była siostra prezydenta starzyńskiego Przedwojenna kamienica w której znajduje się tylko kilka mieszkań ( 4 lokale) 86 mk do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 570,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. To mieszkanie to propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajęcia niezwykłego mieszkania o powierzchni 50 metrów kwadratowych, znajdującego się przy ulicy Złotej 60. To wyjątkowe miejsce cechuje się trzema oddzielnymi pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Żerań,Warszawa

960 000 zł68 m² 14 222,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Skm Warszawa Żerań Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną ofertę zakupu nowocześnie wykończonego apartamentu o powierzchni 61,5 metra kwadratowego z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszno

Młynów,Warszawa

7 100 zł60 m² 118 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie z balkonem, umeblowane z dwoma miejscami postojowymi przy ul. Leszno na Woli. Lokalizacja: znakomita lokalizacja, dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Cieszkowskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

2 500 zł28 m² 89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia w pełni umeblowana kawalerka w odnowionej kamienicy przy ul. Cieszkowskiego, w bliskiej odległości od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modzelewskiego

Ksawerów,Warszawa

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Eleganckie zadbane! 3 pok. mieszkanie o pow. 70m2 na Mokotowie (przyjemnie odświeżone). Doskonała lokalizacja pomiędzy stacją metra Wilanowska 5-7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 250 000 zł74 m² 16 891,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie Warszawa Wilanów, ul. Sarmacka Oferta dla osób ceniących dobrą lokalizację i komfort codziennego funkcjonowania. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kasprzaka

Moczydło,Warszawa

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe studio na Bliskiej Woli (ul. Kasprzaka) zlokalizowane na wysokim piętrze z balkonem, wykończone w bardzo wysokim standardzie. (English description below) mieszkanie Nowy, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowogrodzka

Centrum,Warszawa

3 999 zł44 m² 90,89 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany na ulicy Nowogrodzkiej 38, 200 m do stacji metra, blisko Dworca Centralnego 400 m i linii tramwajowych 100 m, restauracje i świetna winiarnia w pobliżu, hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

738 000 zł57 m² 12 947,40 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Nerudy, składające się z: salonu 2 sypialni oddzielnej widnej kuchni łazienki wc przedpokoju balkon Ekspozycja okien: wschód i południe. Supermarket.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łabiszyńska

Targówek,Warszawa

818 000 zł66 m² 12 393,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Hampton Home oferuje Państwu do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na Targówku. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym bez windy. W mieszkaniu są 3 pokoje (salon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Karolkowa

Czyste,Warszawa

465 000 zł16 m² 29 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa Wola Ul. Karolkowa Cena: 465 000 pln ( do negocjacji ) Oferta na zasadach wyłączności Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

4 500 zł64 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów przy ul. Gieysztora. Wolne od 1 marca br. Mieszkanie o pow. 63,61 m2, o wysokości 280 cm zostało wykończone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspiarska

Białołęka,Warszawa

755 000 zł53 m² 14 245,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,34 m 3 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2012 roku Balkon, możliwość dokupienia garażu, aneks kuchenny Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

779 000 zł45 m² 17 311,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 usytuowane na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2019 roku w inwestycji dewelopera Nexity Polska przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

1 160 000 zł63 m² 18 412,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokojowe mieszkanie przy Placu Bankowym tuż obok stacji metra na pierwszym piętrze 5 piętrowego budynku z cegły z windą. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

7 200 zł90 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 90m2 z garażem w znakomitej lokalizacji. Rozkład Całkowita powierzchnia 90 m2: salon, dwie sypialnie, oddzielna widna kuchnia, dwie łazienki hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

570 000 zł44 m² 13 076,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 43,59m2. Położone przy ul. Kąty Grodziskie na Białołęce na 2 piętrze w nowym, 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koprowskiego

Ursynów,Warszawa

740 000 zł43 m² 17 193,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki z wc. Balkon. Stan deweloperski Budynek oddany do użytkowania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Wola,Warszawa

1 100 000 zł62 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 3-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Woli Lokalizacja: dogodna komunikacja: metro, linie autobusowe oraz tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polska

Dolny Mokotów,Warszawa

1 550 000 zł92 m² 16 847,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjny czteropokojowy apartament o powierzchni 91.47 m do sprzedaży od zaraz. Mieści się na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku przy ul. Polskiej w Warszawie (dolny Mokotów). To.