dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

515 000 zł54 m² 9 537,04 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Świetna lokalizacja (targówek, bródno ul. Malborska) - wejście do stacji metra Kondratowicza dosłownie 150m od klatki. W bezpośrednim sąsiedztwie bloku pełne zaplecze handlowo-usługowe (sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwale

Śródmieście,Warszawa

2 999 zł46 m² 65,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ważne! Mieszkanie dostępne jest od zaraz! Gotowe do wynajęcia. Obowiązkowa umowa najmu okazjonalnego. Wynajem możliwy na minimum na rok. Szukasz mieszkania z klimatem, w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dwernickiego

Praga-Południe,Warszawa

760 000 zł58 m² 13 126 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Józefa Dwernickiego 19. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 57,9 m2 liczba pokoi: 3 piętro: parter balkon: nie ma okna: pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

680 000 zł32 m² 21 519 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Mokotowie przy ul. Mariana Zdziechowskiego 11 Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 31,6 m2 liczba pokoi: 2 piętro: 5 balkon: jest okna: drewniane stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Koło,Warszawa

600 000 zł53 m² 11 280 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie na Woli, na 2 piętrze w 4piętrowym budynku. Mieszkanie dwustronne, składa się z dwóch dużych pokoi, jeden z oknami na Południe a drugi z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

550 000 zł62 m² 8 914,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz Jeśli szukasz rozkładowego 3 pokojowego mieszkania w sercu Pragi Północ, zapraszam do obejrzenia tego wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zamoyskiego

Kamionek,Warszawa

460 000 zł37 m² 12 568 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę mieszkanie na Pradze Południe - Kamionku przy ul. Zamoyskiego Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 36,6 m2, na którą składa się: - pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

750 000 zł56 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 5 piętrze. Gocław Mieszkanie jest w pełni wykończone i gotowe do zamieszkania. Składa się z pokoju dziennego, sypialni, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poczty Gdańskiej

Ursus,Warszawa

739 999 zł100 m² 7 399,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 100 m2 dwupoziomowe, do własnej aranżacji. Podstawowe informacje: mieszkanie z dużym potencjałem, wymaga niewielkiego remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

399 900 zł47 m² 8 508,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje Balkon B.dobra komunikacja Niski czynsz Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: Warszawa Marysin Wawerski, ul. Korkowa Metraż: 47 m2 Piętro: 3 z 4 Rok budowy: 1968 Technologia: rama H Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rondo Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

641 800 zł38 m² 16 872 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe - Grochowie przy ul. Wiatracznej Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 38,04 m2, na którą składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

725 000 zł47 m² 15 491,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,8 m na warszawskim Ursynowie. Otoczenie nieruchomości Mieszkanie przy Metrze Natolin na Ursynowie, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Corazziego

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 558,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty tel. Ciche 2 pokojowe mieszkanie o pow. 36 m2 w Centrum Warszawy Podstawowe informacje: mieszkanie do remontu, dostępne od ręki. Otoczenie nieruchomości: prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wola

Wola,Warszawa

990 000 zł50 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Szukasz wysokiego mieszkania w przepięknej, zabytkowej kamienicy blisko centrum miasta? Nie masz czasu na remont i chcesz kupić mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie? Jeśli tak -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

599 000 zł56 m² 10 696,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie z trzema pokojami z południowo-wschodnią ekspozycją i oddzielną kuchnią położone jest w świetnie skomunikowanej lokalizacji. Dostępność licznych środków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

449 000 zł34 m² 13 206 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Oferujemy do sprzedaży kawalerka na Ochocie przy ul. Zadumanej Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 34m2, którą składa się z: - salonu z kuchnią i wydzieloną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

565 000 zł37 m² 15 249,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Osiedle nowy raków| 12 minut linia tramwajowa|blisko ch blue city rezerwacja! nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym bez nakładów finansowych, bezpieczne, ogrodzone oraz monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

624 200 zł52 m² 12 004 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

238 995 zł17 m² 14 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

414 350 zł32 m² 12 948 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

480 500 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim ursusie przy ul. Górna Droga uwaga na zdjęciach wizualizacja - mieszkanie jest w stanie deweloperskim (do wykończenia) Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Górny Mokotów,Warszawa

2 370 zł31 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia cicha kawalerka na Starym Mokotowie, tuż obok stacji metra Racławicka (3 min. spacerem), przy ul. Wiktorskiej. Mieszkanie dla singla lub pary. Bez zwierząt. Budynek z 1959 roku. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 200 zł34 m² 94,12 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią ( jest zmywarka) w nowym strzeżonym apartamentowcu przy ulicy Jana Kazimierza.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie.Jest duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

6 000 zł79 m² 75,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy jasne, ciche, umeblowane 3 pokojowe na Mokotowie Umeblowane Wynajem co najmniej na rok Apartament położony jest na 2 piętrze budynku w kameralnym strzeżonym osiedlu z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

880 000 zł45 m² 19 473,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie na Woli. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 20,12m2, z sypialni o powierzchni 12,54m2, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

356 000 zł26 m² 13 485 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul. Kasprzaka - w pobliżu metro rondo daszyńskiego, tramwaje, autobusy, pkp, hala targowa expo Dwa duże najladniejsze Warszwskie parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Imielin,Warszawa

469 000 zł31 m² 14 984 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rewelacyjna oferta - okazja! całe wyposażenie zostaje W mieszkaniu! mieszkanie pachnące nowowścią - wszytsko nowe, każdy detal dopracowany, przępieknie wygląda. Rewelacyjnie położone 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 rooms apartment Wilanów, rzeczypospolitej 22b Street (building from 2017). A 4-storey block with an underground garage 2nd floor Apartment 45 m2 + loggia 5 m2 + storage room 3.5 m2 (located on the.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziemowita

Targówek,Warszawa

464 000 zł29 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Oferujemy do sprzedaży dwie kawalerki powstałe po podzieleniu jednego mieszkania na Targówku przy ul. Księcia Ziemowita Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 29 m2, na którą składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:24/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawska Wola to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Cechuje ją piękna, nowoczesna architektura, bezpieczeństwo, zielone parki, dostęp do licznych kulturowych rozrywek , dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

549 000 zł33 m² 16 717,40 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Chcesz mieszkać w niedużym, ale przytulnym mieszkaniu? Szukasz miejsca, do którego z przyjemnością wrócisz każdego dnia? Zależy Ci na bliskości terenów zielonych i świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marynin

Bemowo,Warszawa

565 000 zł47 m² 12 046,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Urokliwe, ciche 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym, zielonym osiedlu na Woli blisko stacji metra. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

717 000 zł46 m² 15 587 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

**tylko U nas** Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestrzennej, rozkładowej 2 - pokojowej, funkcjonalnej oraz jasnej nieruchomości znajdującej się w zadbanym, wykonanym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

5 000 zł66 m² 75,49 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo, ładne i klimatyczne mieszkanie w cichej i spokojnej lokalizacji. Rozkład Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z widną kuchnią, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

764 000 zł50 m² 15 280 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Całkowicie wyposażone 2 pokoje w kompleksie apartamentowo -handlowym Triton Park (ul. Grójecka 194). Aktualne ceny wynajmu w tej inwestycji to 3 500 zł - 3 700 zł/msc. Świetne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belliniego

Białołęka,Warszawa

439 000 zł41 m² 10 707,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ciche, ładne mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w dwupiętrowym budynku z 2017 roku, gotowe do wprowadzenia się. Białołęka, ul. Vincenza Belliniego. Mieszkanie składa się z: hall -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł74 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Podstawowe informacje: mokotów - Bardzo eleganckie, zamknięte osiedle z Ochroną oraz Monitoringiem Apartament 3 pokojowy o powierzchni 74m2 zlokalizowany na 4 piętrze w 9 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

870 000 zł46 m² 18 905 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Woli przy ul. Marcina Kasprzaka 29C. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 46,02 m2 liczba pokoi: 2 piętro: 5 balkon: loggia (13 m2) stan lokalu: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

920 000 zł62 m² 14 722 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Bemowie przy ul. Obrońców Tobruku 23. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 62,49 m2 liczba pokoi: 2 piętro: 2/5 balkon: taras ( 11,27 m2 ) okna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałuszewska

Białołęka Dworska,Warszawa

575 000 zł47 m² 12 234 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 47 m2, 2-pokojowe z otwartą na salon kuchnią, dużym tarasem 7 m2 oraz miejscem parkingowym. W pełni wykończone, umeblowane i wyposażone w agd, w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Budy

Bemowo,Warszawa

981 000 zł70 m² 14 014,30 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Podstawowe informacje: bemowo - eleganckie, zamknięte osiedle z monitoringiem zaledwie 3 minuty od nowo otwartej Stacji Metra! Apartament 3 pokojowy o powierzchni 70m2 z dużą loggią.