dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Imielin,Warszawa

758 000 zł48 m² 15 792 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zakup tylko gotówkowy. Nie można kredytować, grunty nieuregulowane - bez kw cena nie podlega negocjacji!. **** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju W samym sercu ursynowa obok lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

970 000 zł46 m² 20 986,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standarcie w minimalistycznym stylu. Jest to idealna propozycja zarówno dla osób ceniących sobie atuty centrum Pragi-Północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

4 300 zł75 m² 57,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, umeblowane, w samym sercu Grochowa, tuż przy Galerii Wiatraczna. Rozkład 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 składa się z - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

889 000 zł47 m² 19 052,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,66 m2, z balkonem 4,48 m2, przy ul. Narwik na Bemowie. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze. Na powierzchnię składają się: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Westate Śródmieście ma przyjemność przedstawić urokliwą kawalerkę do wynajęcia o powierzchni 35 m2, położoną tuż obok Politechniki Warszawskiej oraz przy stacji Metro Politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

3 100 zł39 m² 79,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zaprojektowane przez architekta nowoczesne , nowe 2 pokoje z dużym balkonem na ul.Podskarbińskiej.Salon połączony z kuchnią (jest zmywarka ) ,sypialnia z podwójnym łożem małżeńskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Loteryjki

Bielany,Warszawa

851 466 zł64 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem w budynku 3 piętrowym z funkcjonalnym układem w bardzo dobrej lokalizacji przy bocznej uliczce na Bielanach w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Imielin,Warszawa

758 000 zł48 m² 15 792 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Koszyki,Warszawa

4 500 zł42 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, umeblowane, znajdujące się na 4. piętrze w kamienicy z windą. Rozkład 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Górny Mokotów,Warszawa

4 500 zł61 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam Państwa do zamieszkania w wyjątkowej, trzypokojowej nieruchomość emanującej przestronnością tworząc idealne połączenie funkcjonalności i komfortu. Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Młynów,Warszawa

2 700 zł32 m² 86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia od 1 kwietnia umeblowana kawalerka zlokalizowana na 1 piętrze w bloku z lat 50-tych bez windy, na Woli. W dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

4 000 zł46 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla jednej osoby lub pary bez dzieci i zwierząt. Mieszkanie znajduje się 5 przystanków metra od centrum, do metra Księcia Janusza tylko 5 minut spacerkiem od domu, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

919 900 zł40 m² 22 997,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 1-pokojowe mieszkanie znajdujące w świetnej lokalizacji w zadbanym budynku w Śródmieściu. PO remoncie Kawalerka o powierzchni 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Inwalidów

Żoliborz,Warszawa

8 000 zł87 m² 91,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bez prowizji! Z przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się ofertą najmu urokliwego 3-pokojowego mieszkanie położonego, przy ul. Plac Inwalidów na Warszawskim Żoliborzu. To piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chłodna

Śródmieście,Warszawa

16 000 zł135 m² 119 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z dużym tarasem obok Browarów Warszawskich Aston Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne mieszkanie w wyjątkowym apartamentowcu Meridian. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Powiśle-Solec,Warszawa

4 200 zł47 m² 89,36 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 47 m2, piętro 3/10 z windą, w budynku z 1968 r. przy ul. Solec, śródmieście ,solec. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena 4200 zł + 840 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

580 000 zł38 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż 2 dwupokojowe mieszkanie z kuchnią zlokalizowane na Warszawskim Targówku (bródnie) na 9 piętrze. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Praga-Północ,Warszawa

899 000 zł74 m² 12 149 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność przedstawić Państwu 5-pokojowy lokal mieszkalny położony na warszawskiej Pradze Północ, który usytuowany jest na 2 piętrze w budynku z 1990 roku. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

1 282 400 zł46 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8m2 usytuowane na 2 piętrze w 6 piętrowej kamienicy z 1958 roku zlokalizowane w centrum W-wy ul. Mokotowska Śródmieście. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

798 875 zł29 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjna kawalerka 29,05 m2 tuż obok Browarów Warszawskich Wykończona i umeblowana. Idealna pod najem! Nieruchomość położona przy ulicy Grzybowskiej (metro Rondo Daszyńskiego i Metro Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Inwalidów

Żoliborz,Warszawa

8 000 zł86 m² 93,02 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia, lokal dostępny od zaraz nieruchomość Piękne i wysokie mieszkanie na Starym Żoliborzu o powierzchni 86 m2 znajduje się na wysokim parterze przedwojennej kamienicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

16 700 zł140 m² 119 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Luksusowy 5 pokojowy apartament z tarasem na Powiślu Aston Nieruchomości prezentuje luksusowy apartament z dużym tarasem w jednej z najpiękniejszych części Warszawy. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

490 000 zł24 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Opiekun oferty tel. Piękna Kawalerka o powierzchni 24,5 m2 tuż przy parku Skaryszewskim Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania, w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iberyjska

Mokotów,Warszawa

872 000 zł57 m² 15 352,10 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i jasnego mieszkania, zlokalizowanego na prestiżowym Mokotowie, przy ulicy Iberyjskiej. To wyjątkowa okazja dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

19 000 zł75 m² 253 zł/m²

 

Piętro:33/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament na Złotej 44 wykończony i umeblowany w najwyższym standardzie, gotowy do zamieszkania Aston Real Estate prezentuje nowy apartament z fenomenalnym widokiem, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wandy

Saska Kępa,Warszawa

850 000 zł45 m² 18 889 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferujemy na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie na Warszawskiej Saskiej Kępie. W bliskim sąsiedztwie ulica Francuska (2 minuty piechotą) oraz Park Skaryszewski. Dookoła znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

1 219 900 zł87 m² 14 021,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Piękne, duże Mieszkanie, 87 m, 4 Pokoje, 2 Łazienki Piękne i bardzo przytulne mieszkanie o podwyższonym standardzie z oryginalnym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

1 124 289 zł71 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentuję Państwu przytulne i rodzinne mieszkanie na bliskiej Białołęce, przy ul. Kowalczyka. Ta oferta to idealna odpowiedź na potrzeby większej rodziny, która szuka dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście Południowe,Warszawa

899 000 zł44 m² 20 431,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentacje mieszkania. Boya Żeleńskiego 2 z widokiem na Plac Unii Lubelskiej. Mieszkanie do kapitalnego remontu. Idealne jako produkt inwestycyjny, duże możliwości aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

820 000 zł63 m² 13 015,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty tel. Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 63m2 w pobliżu metra Bemowo Podstawowe informacje: nieruchomość gotowa do zamieszkania, ewentualnie do odświeżenia. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

6 700 zł64 m² 104,36 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowy, komfortowy i cichy (usytuowany z dala od ulicy) 2-pokojowy apartament z wysokimi na 3-metry sufitami i klimatyzacją. Obiekt położony jest w prestiżowej części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

5 450 zł76 m² 71,71 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zadbany, komfortowy 3pokojowy apartament z balkonem i miejscem postojowym usytuowany w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Mokotowie. Budynek ma całodobową ochronę i monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

934 000 zł60 m² 15 489,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego mieszkania o powierzchni użytkowej 60,3 m2, usytuowanego przy malowniczej ulicy Przeworskiej. To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie komfort, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zapustna

Włochy,Warszawa

885 000 zł64 m² 13 893,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje Włochy 64 m2 Garaż Zapraszam na prezentację mieszkania 3 pokojowego na Warszawskich Włochach. Ciekawa lokalizacja. Adres: ul. Zapustna 34 Powierzchnia - 63,70 m2 Piętro - Parter Ilość Pokojów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

6 700 zł100 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa - Powiśle 100 m kw + 30 m kw taras + miejsce garażowe w podziemiu. Ochrona budynku wraz z miejscem parkingowym (monitoring) II piętro z widną, rok budowy 2001 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Taylora

Szamoty,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu stylowe 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Taylora 2 na nowoczesnym osiedlu w warszawskim Ursusie. Nieruchomość ta znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

3 400 zł38 m² 88 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy Państwu do zaoferowania wynajem mieszkania na Pradze Południe przy ul. Saskiej Doskonała komunikacja z centrum miasta: -20 min drogi transportem miejskim Blisko sklepy, usługi, centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Włochy,Warszawa

650 000 zł37 m² 17 473,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam 2-pokojowe słoneczne mieszkanie o pow. 37,2 m2 położone w dzielnicy Warszawa Włochy. Cena do negocjacji. Pod blokiem znajduje się przystanek autobusowy, przedszkole oraz sklepy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij