dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

1 030 000 zł53 m² 19 434 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

53 m2, 3 pok. Bemowo Chrzanów, miejsce garażowe i komórka lokatorska w cenie mieszkania 3-pokojowe na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku umiejscowionym w okolicy ul. Szeligowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gorlicka

Ochota,Warszawa

430 000 zł28 m² 15 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe przy ul. Gorlickiej. Powierzchnia 27,5 m2: pokój z aneksem kuchennym + łazienka. Możliwość zakupu zarówno za gotówkę, jak i na kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

679 000 zł57 m² 11 891,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentuję na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,1 m , położone na wysokim parterze budynku z 2010 roku, znajdującego się na warszawskiej Białołęce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Idzikowskiego

Sadyba,Warszawa

4 700 zł62 m² 75,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjne dla rodziny / dużo zieleni / wewnętrzny plac zabaw / strefa sportowa / miejsce parkingowe w cenie parametry nieruchomości: do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie 62m2, piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zagójska

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł24 m² 17 458,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Szukasz idealnej kawalerki dla siebie i swojej drugiej połówki? Może szukasz czegoś pod wynajem? Świętnie trafiłeś! Mam dla Ciebie świetną propozycję! Na warszawskiej Pradze-Południe znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam serdecznie do wynajęcia przytulnego 2-pokojowego mieszkania, świeżo po remoncie, które zapewnia wszystko, co niezbędne do wygodnego życia w pięknej okolicy Wilanowa. Duży atut, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie obok Metra Wierzbno. Idealne dla osób ceniących wygodę i estetykę W budynku znajduję się całodobowa portiernia, monitoring, winda zjeżdżająca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

875 000 zł39 m² 22 435,90 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

39 m2, 2 pok. z miejscem garażowym w cenie, gotowe do wprowadzenia, w-wa Wola Odolany. 2 pok. okolica ulicy Gumińskiej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, budynek posiada 8 pięter. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

4 900 zł55 m² 89,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Do wynajęcia w pełni umeblowany 2-pokojowy apartament o powierzchni 55,5 m , zlokalizowany w samym centrum stolicy przy ul. Gieldowa. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 600 000 zł113 m² 22 976,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament 5 pokojowy w inwestycji w samym sercu Śródmieścia przy ul. Kolejowej, dzielnica Wola Piętro 6/8 Apartament składa się z: - salon z aneksem kuchennym - 44,93 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Światowida

Nowodworska,Warszawa

480 000 zł31 m² 15 483,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Białołęka-Tarchomin budynek bezpośrednio przy ul. Światowida | wyjście z klatki na przystanki tramwajowe i autobusowe | dojazd komunikacją do metra Młociny 12 min 31 m2 | 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaden-Bandrowskiego

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł46 m² 14 251,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Możliwość adaptacji na mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym. Ciche, ustawne i widne mieszkanie po remoncie we wrześniu 2024 zlokalizowane na osiedlu przy ul. Kaden-Bandrowskiego 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

4 000 zł33 m² 121,21 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Grzybowska 85 I Wynajem I Wola I 1 pokój Ulica Grzybowska to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie, w odległości około 2 km od centrum Warszawy. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warzelnicza

Brzeziny,Warszawa

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe nowoczesne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 55 m2 z dużym tarasem (13 m2) i dogodnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Znajduje się na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Irlandzka

Praga-Południe,Warszawa

7 000 zł89 m² 78,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Standard: eleganckie, stylowe i odnowione mieszkanie, położone w samym sercu Saskiej Kępy. Znajduje się na I piętrze w odrestaurowanej dwupiętrowej kamienicy z 1936 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

855 000 zł53 m² 16 132,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Ursynów - Kabaty , ul. Rosoła > przystanki autobusowe 100 m od klatki > metro Kabaty 800 m > w bezpośrednim otoczeniu budynku Las Natoliński, sklep spożywczy naprzeciwko wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

605 000 zł31 m² 19 516,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 1939 roku zlokalizowane na Starej Ochocie. Na powierzchnię mieszkania składa się: pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartaginy

Mokotów,Warszawa

539 000 zł31 m² 17 387,10 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż gotowe do zamieszkania, jasne i przestronne mieszkanie 31 m , składające się z: - pokoju (18,7 m ) z dużym oknem, - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawajska

Imielin,Warszawa

743 000 zł47 m² 15 675 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zakup tylko gotówkowy. Nie można kredytować, grunty nieuregulowane - bez kw mieszkanie do wprowadzenia od zaraz- w pełni wyposażowe. Pachnące nowością, wyposażenie nowe W cenie. **** biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 650 zł38 m² 122,37 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament w Varsovia Apartments, wola - ul. Kasprzaka Oferujemy na wynajem dwupokojowy apartament o powierzchni 38 m , zlokalizowany na 8. piętrze w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

1 400 zł10 m² 140 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pokój blisko metra (w mieszkaniu dwupokojowym) do wynajęcia przy ul. Bogusławskiego 19, dostępne do wynajęcia od 01.02.2025 ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT ME UKŁAD: Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

770 000 zł54 m² 14 235,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w dogodnej lokalizacji, zaraz obok stacji pkp ursus. Sprzedaż na zasadach cesji. Oddanie do użytkowania planowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

794 500 zł45 m² 17 698,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na całość osiedla składają się trzy nowoczesne budynki. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami. Pozostałe mieszkania wyposażone są w przestronne balkony. Zaprojektowaliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blatona

Bemowo,Warszawa

769 000 zł64 m² 11 959,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mam przyjemność zaoferować funkcjonalne jasne trzypokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią i loggią o łącznej powierzchni 64,3m2. Mieszkanie położone na Bemowie, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Sielce,Warszawa

499 000 zł21 m² 23 317,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mam dziś do zaoferowania Państwu 1-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Gagarina 27 w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 1-pokojowe (ekspozycja północ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Włochy,Warszawa

989 000 zł82 m² 11 987,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje (82,24m2) + balkon Włochy | Raków 25 minut tramwajem do centrum Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym w prężnie rozwijającej się części Ochoty. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

4 700 zł55 m² 85,45 zł/m²

 

Piętro:10/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament w stylu glamour, w wieżowcu Babka Tower. Rozkład: apartament urządzony w stylu glamour w samym centrum Warszawy, o funkcjonalnym rozkładzie 55 m2. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

679 000 zł57 m² 11 891,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

2 399 000 zł122 m² 19 599,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

English version below: szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży wyjątkowy i funkcjonalny 4-pokojowy apartament o powierzchni 122,40 m.kw znajdujący się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Służewiec,Warszawa

1 766 197 zł78 m² 22 789,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 77,5 m , położone na ostatnim, 9. piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej dzielnicy Mokotów (służewiec). Ten czteropokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komputerowa

Służew,Warszawa

1 150 000 zł59 m² 19 617,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane na Służewcu przy ul. Komputerowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krysta

Wola,Warszawa

1 549 999 zł48 m² 32 291,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zdjęcia wnętrz udostępniam zainteresowanym na życzenie. Powierzchnia:48.81 m2 Liczba pokoi:3 Piętro:4 Liczba pięter:8 Typ zabudowy:apartamentowiec Rok budowy:2018 Winda:tak Wielopoziomowe:nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sowińskiego

Odolany,Warszawa

1 099 000 zł60 m² 18 316,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prezentujemy wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m zlokalizowane przy ul. Sowińskiego 24 (blisko ul. Jana Kazimierza) w dzielnicy Wola, warszawa. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

800 000 zł55 m² 14 572 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania na Woli przy ulicy Skierniewickiej 1/7. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 54,90 m2 które, otrzymało bardzo korzystny rozkład. Okna skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

8 800 zł100 m² 87,74 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

100 metrowy apartament | znakomita lokalizacja | wysoki standard wykończenia | 2 miejsca postojowe | komórka lokatorska | zielone patio Przedstawiamy przestronny 100-metrowy Apartament w stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw. z miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz loggią o powierzchni 15 mkw. Mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

1 500 000 zł68 m² 22 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Budki Szczęśliwickie w Warszawie. Mieszkanie o powierzchni 68 m znajduje się na ostatnim, czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

2 600 zł41 m² 63,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2- pokojowe zadbane i przytulne mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie najmu. Mieszkanie usytuowane przy ul. Józefa Chełmońskiego, na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł47 m² 94,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1.1.2025 dwupokojowy apartament położony w inwestycji Żoli Żoli przy ul. Rydygiera, nieopodal centrum handlowego Westfield Arkadia. Wnętrza zaprojektowane przez pracownię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

920 000 zł64 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2, usytuowane na 1 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Lazurowej. Mieszkanie o powierzchni 64 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Wola,Warszawa

2 000 000 zł84 m² 23 724,80 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu, który idealnie sprawdzi się dla pary ceniącej sobie życie na poziomie w tętniącym sercu stolicy. Lokalizacja pomiędzy.