dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Powiślu - widok na Stadion Narodowy. Oferujemy na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na Powiślu, przy skrzyżowaniu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Stara Praga,Warszawa

859 000 zł50 m² 17 180 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Stylowe i bardzo wysokie mieszkanie do generalnego remontu lub adaptacji, w trakcie renowacji elem. oryginalnej, zabytkowej stolarki. Usytuowane na b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

489 000 zł31 m² 15 673,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Dobrze skomunikowane 1-Pokojowe ( z możliwościa wydzielenia 2 pokoju, propozycja aranżacji na końcu galerii.) mieszkanie na Mokotowie 32,1 m . Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

7 900 zł78 m² 101,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja: do wynajęcia 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,96 m2 usytuowane na 1 piętrze w dzielnicy Wola , przy ulicy Giełdowej. Świetna lokalizacja. W odległości 500 m metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Argentyńska

Praga-Południe,Warszawa

6 000 zł53 m² 113,21 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Saskiej Kępy. Całość prezentuje się nowocześnie i elegancko, a taras i duży ogródek są dodatkowymi atutami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

2 670 zł29 m² 93,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

"***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 13.09.2024 APARTAMENT Wygodna i funkcjonalna Kawalerka doskonała opcja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia ciche mieszkanie o pow. 50 m2 w "atelier Residence". Na przestrzeń składa się: - przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na - słoneczny taras ok. 8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koński Jar

Ursynów,Warszawa

770 000 zł53 m² 14 528,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy wyjątkowe, jasne mieszkanie zlokalizowane w sercu Ursynowa, jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy. Nieruchomość łączy doskonały układ z atrakcyjną lokalizacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

845 000 zł53 m² 16 034,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje o powierzchni 49m2 na Warszawskiej Saskiej Kępie przy ulicy Brazylijskiej. Mieszkanie wyremontowane 5 lat temu, zamieszkiwane prywatnie, nie wynajmowane. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Piłsudskiego

Czerniaków,Warszawa

10 500 zł68 m² 154,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego, dwupokojowego apartamentu z przestronnym tarasem na terenie prestiżowego osiedla "fort Cze" na Dolnym Mokotowie. I speak Polish, english, ukrainian, and.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

2 730 zł33 m² 82,65 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stępińska

Czerniaków,Warszawa

980 000 zł51 m² 19 163,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Prezentujemy Państwu niezwykłe mieszkanie dla zakochanych w Warszawie. W samym centrum Dolnego Mokotowa, pomiędzy Łazienkami, parkiem Sieleckim a Morskim Okiem, przy spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

615 000 zł36 m² 17 083,30 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , parter w 12-piętrowym bloku z windą z 1969 roku- warszawa, mokotów, ul. Wojciecha Żywnego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

2 650 zł32 m² 82,09 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

580 000 zł39 m² 14 784,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentowania Państwu nieruchomość o powierzchni 39,23m kwadratowych. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym bloku z 2013 roku, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hennela

Szamoty,Warszawa

1 150 000 zł77 m² 14 952,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie, 77 m w sercu Ursusa - Twój nowy dom czeka! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które łączy nowoczesny design, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Mirów,Warszawa

4 730 zł49 m² 95,94 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

/ english below / Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Wyjątkowa oferta apartamentu o wysokim standardzie dla klientów wymagających, szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

3 360 zł61 m² 55,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

"***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 30.09.2024 APARTAMENT Wygodna i funkcjonalna Kawalerka doskonała opcja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Czyste,Warszawa

890 000 zł52 m² 17 281,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

We speak pl, ua, ru, eng Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż - ul. Wolska, osiedle Czyste, tuż przy stacji Metro Płocka Powierzchnia: 51,5 m Idealne dla rodziny lub jako inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Śródmieście,Warszawa

4 600 000 zł163 m² 28 220,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Obecnie w apartamencie przebywa korporacyjny Najemca - prezentacje są możliwe Przestronny apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie - przy alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

4 000 zł61 m² 65,57 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie na ul. Giełdowej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - salonu - Sypialni - Pokoju - Kuchni - Przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Poznańska

Śródmieście Południowe,Warszawa

699 000 zł20 m² 34 707,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1948

centrum Warszawy / Poznańska / Dworzec Centralny / metro / kawalerka w centrum / parking / kawalerka w kamienicy Tylko u nas! Kompaktowa kawalerka w ścisłym centrum po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Górce,Warszawa

2 800 zł50 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Westate Śródmieście z przyjemnością prezentuje słoneczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 49,60 m , idealne dla pary lub rodziny. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

689 000 zł27 m² 25 146 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Jeśli marzysz o zamieszkaniu w jednej z najatrakcyjniejszych części Warszawy, mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Oferujemy urokliwe, w pełni wykończone mieszkanie przy Alei Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

860 000 zł37 m² 23 243,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prowizja tylko 1% brutto Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w jednej z najlepszych lokalizacji Gocławia! Idealne dla singli, pary lub inwestora. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzemieniecka

Marymont-Kaskada,Warszawa

3 620 zł47 m² 77,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

"***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 07.11.2024 APARTAMENT Nowoczesne Mieszkanie 2-Pokojowe przy ul. Krzemienieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krzemieniecka

Marymont-Kaskada,Warszawa

2 290 zł20 m² 113,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Nowoczesna kawalerka w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym przy Krzemienieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

520 000 zł22 m² 23 636,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Oferta sprzedaży kameralnego i kompaktowego studia zlokalizowanego przy ul. Złotej w sercu Warszawy. To niezwykłe mieszkanie to doskonały wybór dla osób ceniących sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, zadbane, rozkładowe, słoneczne dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Są to dwa niezależne pokoje i oddzielna widna kuchnia. Na podłodze bardzo ładny dębowy parkiet.Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

810 000 zł46 m² 17 608,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Warszawa Mokotów, służew nad dolinką - ul. Mozarta | 300m przystanek autobusowy | 200m stacja metra Służew | 800m przystanek tramwajowy | 200m centrum handlowe Land 46 m2 | 2 pokoje z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Zielone Zacisze,Warszawa

1 139 900 zł68 m² 16 887,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zakupu wyjątkowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 67,5 m . Mieszkanie własnościowe z księgą wieczysta, grunty uregulowane (możliwość zakupu na kredyt). Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Nowodwory,Warszawa

859 900 zł54 m² 15 962,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, gotowe mieszkanie 53,87m2 wraz z 12 metrowym tarasem z widokiem na zieleń. Inwestycja Naturalnie Aluzyjna to nowoczesny projekt, składający się z dwóch kameralnych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

2 490 zł31 m² 79,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 01.11.2024 MIESZKANIE Wygodna i funkcjonalna Kawalerka na wynajem doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

800 000 zł55 m² 14 572 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania na Woli przy ulicy Skierniewickiej 1/7. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 54,90 m2 które, otrzymało bardzo korzystny rozkład. Okna skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 810 000 zł72 m² 25 138,90 zł/m²

 

Piętro:19/20

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zainwestuj w jednym z bardziej prestiżowych miejsc w Warszawie bezpośrednio! altualny filmik Z lokalu na youtube! Apartament narożny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warzelnicza

Brzeziny,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe nowoczesne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 55 m2 z dużym tarasem (13 m2) i dogodnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Znajduje się na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

860 000 zł45 m² 19 153,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44,9 m , położone na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Mirów,Warszawa

18 700 zł115 m² 161,96 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

950 000 zł56 m² 16 814,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

English description below Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji scandinavian house z ładnym zielonym patio przy Alei Rzeczypospolitej 18 w Miasteczku Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sobolewska

Sadyba,Warszawa

5 000 zł95 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia część środkowego segmentu (parter i pierwsze piętro) o łącznej powierzchni 95 m, w malowniczej i spokojnej okolicy Sadyby, przy ul. Sobolewskiej. Dla kogo?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Służew,Warszawa

1 049 000 zł56 m² 18 732,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przytulne i klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 56m2, znajdujący się na czwartym piętrze w sześciopiętrowym bloku oddanym do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij