dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

| opis nieruchomości | Mieszkanie o powierzchni użytkowej 46 m2, położony przy ul. Jana Olbrachta, na pograniczu warszawskiej Woli i Bemowa, usytuowany na 1 piętrze z 4 pięter budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

785 000 zł45 m² 17 313,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: dwupokojowe ustawne mieszkanie w cichej okolicy na Białołęce Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45,34 m, położone na ostatnim, 3. piętrze nowego bloku (oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sielce,Warszawa

5 700 zł47 m² 121,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 47m2, piętro 3/5 z windą, w budynku z 2022r. przy ul. Iwickiej, mokotów, sielce. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 5700 zł + 1250 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stegny,Warszawa

4 300 zł59 m² 72,88 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 59m2, piętro 4/7 z windą w budynku z 2020r. przy ul. Mangalii, mokotów Stegny. Idealnie dla rodziny lub pary. Oferta dla osób bez zwierząt. Cena: 4300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

578 000 zł45 m² 12 787,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwupokojowe jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 45,20 m2, położone na uroczym, spokojnym osiedlu na warszawskiej Białołęce, usytuowane na zamkniętym, strzeżonym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romańska

Wola,Warszawa

5 200 zł70 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, bardzo wysokie (3.10m) i w pełni urządzone mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na kameralnym, strzeżonym osiedlu o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

5 300 zł45 m² 117,78 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Grzybowskiej 85 - w okolicy nowego Centrum biznesowego na przełomie Śródmieścia i Woli Mieszkanie w pełni wyposażone o powierzchni 45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bródnie na pięknym Osiedlu Park Leśny (najładniejsze Osiedle po tej stronie Wisły). Osiedle mieści się 200 metrów od wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kokoryczki

Gocławek,Warszawa

1 390 000 zł84 m² 16 608,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe, eleganckie mieszkanie, na nowym osiedlu przy ul. Kokoryczki 3b w Warszawie. Przestronny Apartament o powierzchni 83,69 m2 usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraski

Ursynów,Warszawa

2 140 000 zł113 m² 18 938,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Bezpośrednio - bez prowizji od Kupującego. Mam przyjemność przedstawić Państwu, nowoczesny apartament, usytuowany w niskim, kameralnym budynku wielorodzinnym, położonym na Ursynowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Górce,Warszawa

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker! wyjątkowa oferta na warszawskim Bemowie! przestronne mieszkanie w znakomitej lokalizacji! agencji nieruchomości - 0% Oferuję Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

900 000 zł52 m² 17 307,70 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Duże dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, do kosmetycznego wykończenia. Mieszkanie w świetnej lokalizacji, na warszawskim Żoliborzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 200 zł57 m² 56,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche i przytulne mieszkanie dla singla lub pary. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57 mkw. w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do wprowadzenia się. Znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

1 495 000 zł68 m² 21 985,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Budki Szczęśliwickie w Warszawie. Mieszkanie o powierzchni 68 m znajduje się na ostatnim, czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

3 700 zł64 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować ofertę pięknego mieszkania na górnym Mokotowie w najbliższej okolicy Pól Mokotowskich! Mieszkanie znajduję się w zadbanej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Warszawskiej Woli niedaleko Stacji Metra Płocka i Metra Młynów, przy ulicy Okopowa 31, znajdujące się w świetnej lokalizacji. Zwierzęta mile widzane. Cena: 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

999 000 zł63 m² 15 834,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Bemowie. Mieszkanie Salon z kuchnią we wnęce: otwarta, funkcjonalnie zagospodarowana przestrzeń w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 100 000 zł63 m² 17 460,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam dziś do zaoferowania mieszkanie na osiedlu Ostoja Wilanów z dostępem do prywatnego parku! informacje O nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe (jednostronne) o powierzchni 63 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

2 071 000 zł74 m² 27 986,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Podsumowanie Przedstawiam dwupoziomowy, w pełni wyposażony Penthouse z tarasem w nowej inwestycji w Artystycznym Żoliborzu przy Powązkowskiej 42. Mieszkanie ma 6-metrowe okna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

8 500 zł84 m² 101,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje trzypokojowy, w pełni umeblowany apartament z ogródkiem i komórką lokatorską na wynajem. Wykończony materiałami wysokiej jakości w Miasteczku Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

1 505 000 zł86 m² 17 602,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Skorosze Ursus. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85,5m2 za cenę 1 505 000 pln. Apartament usytuowany w nowoczesnej dzielnicy Ursusa. Ten wyjątkowy apartament charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

649 000 zł32 m² 20 281,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Eustachego Tyszkiewicza 36 - Idealne mieszkanie dla studenta, pary lub małej rodziny! Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o wyjątkowym charakterze, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Bardzo ładny, przestronny, klimatyzowany i umeblowany 2 pokojowy apartament położony na prestiżowym osiedlu Ażurowe Okiennice, na granicy Wilanowa i Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

2 900 €100 m² 29 €/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For English please scroll down. Mam przyjemność przedstawić piękne, gustownie wykończony apartament w nowoczesnym kameralnym budynku "szósty Zmysł" z całodobową ochroną, recepcją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ursus,Warszawa

690 000 zł64 m² 10 803,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż ustawne mieszkanie z salonem, dużym przedpokojem, sypialnią i dużą oddzielną kuchnio-jadalnią. Mieszkanie od pierwszego właściciela, bez pośredników. W pobliżu szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Gocławek,Warszawa

778 000 zł61 m² 12 754,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocław, ul. Tatarkiewicza Metraż: 61 m2 Piętro: 8 z 12 Rok budowy: 1976 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 778 000 zł Czynsz: 1000 zł opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

2 068 000 zł88 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne i jasne mieszkanie położone w samym sercu warszawskiego Żoliborza. Świetna lokalizacja to jeden z wielu atutów tej nieruchomości. Spokojna okolica z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 427 zł44 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia:2-pokojowy apartament o pow.44,27 m2 na 4 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

679 000 zł38 m² 17 868,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Wola ul. Nowolipie > świetna komunikacja: przystanki autobusowe 100 m | przystanki tramwajowe 250 m | stacje metra Rondo onz lub Rondo Daszyńskiego 9 min komunikacją (ok 1,5 km) > 38 m2 > 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 139 000 zł115 m² 9 882,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Słoneczny 4-pokojowy segment w zielonej części Warszawy - Idealne dla Ciebie! > lokalizacja: zamieszkaj w spokojnej, zielonej części Warszawy, z doskonałą komunikacją! Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

2 390 zł20 m² 121,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 05.05.2025 APARTAMENT Nowoczesna kawalerka w nowo wybudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żenczykowskiego

Mokotów,Warszawa

2 192 000 zł129 m² 16 992,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony na bliskim Mokotowie, zaledwie 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

4 700 zł55 m² 85,45 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Przestronne, funkcjonalne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone (pralka, zmywarka, piekarnik, klimatyzacja itd.) Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

5 000 zł121 m² 41,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 121 m2 zlokalizowane w dzielnicy Ursynów przy al. Ken, tuż obok stacji metra Natolin. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

1 090 000 zł50 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zakupu - apartament wykończony w najwyższym standardzie! - Przestronny, jasny i funkcjonalny apartament o powierzchni 50 m , położony na 4. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Włochy,Warszawa

870 000 zł60 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Kamienica po generalnym remoncie W cenie piwnica i miejsce parkingowe na podwórku. Przestrzenne, dwustronne mieszkanie do własnej aranżacji. Dwie sypialnie i salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

489 000 zł38 m² 12 936,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,80 m , zlokalizowane w Ursusie przy ul. Stanisława Wojciechowskiego 56. Lokal znajduje się na 4. piętrze w budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Kępa Tarchomińska,Warszawa

762 000 zł59 m² 12 897,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

bez prowizji Bez czekania! Mieszkanie gotowe do odbioru kluczy. Zadzwoń i zobacz! 3 pokoje ostatnie 3 piętrze. Super rozkład pomieszczeń: - narożny południowo-zachodni salon (16,58mkw), - kuchnia.