dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Grodzieńska

Praga-Północ,Warszawa

560 000 zł25 m² 22 213,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży 1-pokojowego mieszkania ul. Grodzieńska, praga-Północ Oferujemy Państwu nowoczesne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 25,21 m , usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

1 149 000 zł56 m² 20 444,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

: krótko: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,17 m przy ul. Jana Olbrachta 126. 4. piętro w nowoczesnym budynku z 2019 roku z windą i recepcją z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

852 000 zł57 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży ładne , 3 pokojowe mieszkanie , położone w cichej i zielonej części Bielan przy ulicy Petofiego. Budynek z lat osiemdziesiątych w zasobach Warszawskiej Spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

655 000 zł38 m² 17 146,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie bardzo funkcjonalne o powierzchni 38,20 m2usytuowane na 2 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku. Okna mieszkania wychodzą na zielone podwórko od strony wschodniej Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

779 000 zł61 m² 12 770,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni około 61 m , położone na wysokim parterze w 7-piętrowym budynku z 1988 roku. Budynek zadbany, z windą, otoczony zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chocimska

Stary Mokotów,Warszawa

3 600 zł37 m² 96,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krótko: na wynajem | Stary Mokotów, ul. Chocimska 13 | 37 m | 2 pokoje: sypialnia, salon z aneksem kuchennym | 5. piętro | winda | balkon z widokiem na zieleń | wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 199 000 zł63 m² 19 031,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie Prezentowana nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tołwińskiego

Żoliborz,Warszawa

849 900 zł57 m² 14 910,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe trzypokojowe mieszkanie o pow. 57m2 zlokalizowane na Żoliborzu przy Sadach Żoliborskich. Mieszkanie usytuowane jest na bardzo wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

8 500 zł137 m² 62,04 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem eleganckie, słoneczne 4 pokojowe mieszkanie położone na prestiżowej Woli przy Jana Kazimierza Apartament usytuowany jest na 9 piętrze o powierzchni 137m2. Autem mieszkania są 3 tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Górce,Warszawa

765 000 zł45 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

For en please scroll down Wygodne mieszkanie dla jednej lub dwóch osób, w idealnym stanie, gotowe do natychmiastowego wprowadzenia. Mieszkanie jednostronne, z oknami skierowanymi na południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pożaryskiego

Międzylesie,Warszawa

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowiutkie mieszkanie do wynajęcia, nikt w nim jeszcze nie mieszkał 2 pokoje jasne, słoneczne salon połączony z kuchnią duży balkon wychodzący w kierunku osiedla (zieleni) ciche pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Ursynów,Warszawa

880 000 zł63 m² 13 880,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,4 m , usytuowane na 1. piętrze niskiego, kameralnego budynku z lat 80. To idealna propozycja dla rodzin, par czy osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiktorska

Górny Mokotów,Warszawa

4 490 zł92 m² 48,96 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego, jasnego i przytulnego mieszkania w wyjątkowej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie! Oto 3-pokojowy apartament o powierzchni 91,7 m przy ul. Wiktorskiej 8, dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

5 800 zł31 m² 187,10 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie W prestiżowej inwestycji "grzybowska 37" Wysoki standard | Balkon | Miejsce garażowe | Doskonała lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 31 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

695 000 zł48 m² 14 479,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

For en version please scroll down Trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, ul. Okopowa/leszno, wola Nowolipki. Bardzo jasne, z ekspozycją okien w kierunku wschodnim i południowym, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe,ciche 2 pok mieszkanie na osiedlu Bliska Wola na 7 piętrze w strzeżonym apartamentowcu .Mieszkanie wykończone i w pełni wyposażone .Składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kompanii AK Goplana

Ursus,Warszawa

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! Oferta tylko w naszym biurze! In English please read below! Do wynajęcia nowe, przytulne, dopiero co wykończone mieszkanie, nigdy niezamieszkałe składające się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marciniaka

Wawer,Warszawa

5 800 zł138 m² 42,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 3 pokojowego mieszkania z tarasem w dzielnicy Wawer. W pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie zajmuje całe piętro domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

14 500 zł107 m² 135,51 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament zlokalizowany w samym sercu Warszawskiego Śródmieścia przy ul. Pięknej. Apartament o powierzchni 107m2 usytuowane jest na czwartym piętrze sześciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

599 000 zł35 m² 17 114,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji nie wyrażam zgody na kontakt ze strony agencji I pośredników. Jestem właścicielką mieszkania - Na sprzedaż bezpośrednio: nowoczesne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

799 000 zł53 m² 15 172,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Twoje nowe mieszkanie czeka na Ciebie! Pragnę zaoferować Państwu klimatyczne mieszkanie położone na Warszawskiej Zielonej Białołęce. Lokal o łącznej powierzchni 52,66m2 wyremontowany pod okiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 400 zł48 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu 2 pokojowego 48m aprtamentu z garazem. Znajduje sie on na prestizowym Osiedlu Hubertus na ulicy Obrzeżnej na Warszawskim Mokotowie. Sklada sie on z salonu z w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

739 000 zł63 m² 11 730,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane na parterze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Lokal znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Komorska

Ostrobramska,Warszawa

574 000 zł34 m² 16 882,30 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Słoneczne i jasne jednopokojowe mieszkanie z loggią usytuowane na czwartym piętrze w dwunastopiętrowym budynku wybudowanym w ramach osiedla Ostrobramska w 1978 r w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

8 200 zł154 m² 53,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

For English - please scroll down. Reprezentacyjny, przestronny i słoneczny apartament w nowoczesnym kameralnym budynku apartamentowym o podwyższonym standardzie, z ochroną 24 h,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Majolikowa

Tarchomin,Warszawa

1 800 zł32 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem komfortową kawalerkę o powierzchni 32,5 m2 położona w cichej i spokojnej okolicy na Białołęce przy ul. Majolikowej. Czynsz: 1800 pln (w cenie mieszkania miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

950 000 zł65 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie na warszawskim Mokotowie, w pobliżu metra Służew. Mieszkanie 2 pokojowe, przebudowane i odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

2 075 750 zł90 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:17/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w jednym z najbardziej prestiżowych i charakterystycznych apartamentowców na warszawskiej Woli. Gdzie: wola, bliska Wola Zalety:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

560 000 zł29 m² 19 410,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż klimatyczna kawalerka 28,85 m w zabytkowej kamienicy w Śródmieściu Warszawy tuż obok Łazienek Królewskich! Prestiżowa lokalizacja z historią i zielenią za oknem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

637 000 zł43 m² 14 694,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

For en version please scroll down, zapraszam do telefonicznego umawiania spotkań, również w dniu otwartym, kupujący nie płacą prowizji! 2-pokojowe mieszkanie 43 m2, na strzeżonym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeglugi Wiślanej

Żerań,Warszawa

759 000 zł67 m² 11 345,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zakochaj się we wspaniałym, gotowym do wejścia wnętrzu, gdzie światło dzienne połączone z zielenią za oknem tworzą nieskazitelną symfonię. Szukasz mieszkania dla swojej rodziny? Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

565 000 zł36 m² 15 564,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Narożne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią, stan do generalnego remontu. Mieszkanie posiada dwa odrębne pokoje oraz osobną kuchnię, łazienkę i hol. Większy pokój o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiolinowa

Ursynów,Warszawa

660 000 zł46 m² 14 379,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskim Ursynowie. Układ pozwala na wydzielenie jednego dodatkowego pokoju Lokalizacja & Komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Natolin,Warszawa

719 000 zł47 m² 15 297,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Dwupokojowe mieszkanie na Ursynowie z przestronnym balkonem w tradycyjnym układzie. Świetne zarówno na inwestycje lub jako pierwsze lokum. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

4 000 zł46 m² 87,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz- zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia pięknie wykończone, nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 zlokalizowane na Bemowie przy ulicy Lazurowej. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

641 296 zł43 m² 14 913,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji! Częściowo wykończone. Od dewelopera, na nowoczesnym, ekologicznym osiedlu. Do budowy wykorzystywane są materiały tj. drewno, wełna mineralna oraz płyty gipsowo-włóknowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Belgradzka

Natolin,Warszawa

695 000 zł41 m² 16 824 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,34 m , położone na pierwszym piętrze w bloku z windą przy ulicy Belgradzkiej na Ursynowie. Układ i możliwości aranżacyjne: jeden duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Stare Włochy,Warszawa

1 850 000 zł117 m² 15 785 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

117M rodzinnego szczęścia I profesjonalnego komfortu W sercu zielonych starych włoch- właśnie dla ciebie :) Wyobraź Sobie poranki w skąpanym słońcem salonie, weekendowe spacery po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

1 927 920 zł80 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:17/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia