dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 390 000 zł106 m² 13 113,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1956

Powierzchnia: po podłodze: około 104 m W księdze wieczystej: 75 m Możliwość rozszerzenia przestrzeni o dodatkowe 50 m Piętro: mieszkanie dwupoziomowe, na 4. i 5. piętrze (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

870 000 zł52 m² 16 814,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym jak i świetne mieszkanie do prowadzenia wygodnego życia dla siebie dostępne od zaraz, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Wesoła,Warszawa

1 290 000 zł136 m² 9 460,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Prezentuję na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 136 m , położony na trzecim piętrze kameralnego bloku z 2007 roku, znajdującego się w Starej Miłosnej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

2 599 999 zł136 m² 19 124,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1955

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę z potencjałem - idealne miejsce dla osób ceniących sobie przestrzeń i komfort. Mieszkanie na ostatnim piętrze kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

9 000 zł82 m² 109,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny Penthouse ze słonecznym tarasem, zaprojektowany z dbałością o najwyższą jakość i z duża ilością miejsca na przechowywanie. Taras na ostatnim piętrze budynku zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

1 269 000 zł63 m² 20 136,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyobraź sobie poranną kawę w promieniach wschodzącego słońca i wieczorny relaks w zaciszu własnego ogrodu brzmi dobrze? Sprawdź, co oferuje ten apartament! atuty: 74,41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

7 000 zł88 m² 79,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane w cichej okolicy Miasteczka Wilanów, przy zbiegu ulicy Sarmackiej i alei Rzeczypospolitej. Wyposażone w klimatyzację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

995 000 zł56 m² 17 736,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie z dużym potencjałem przy Parku Szczęśliwickim! Na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie 2 pokojowe z garderobą o powierzchni 56,1 m2 zaraz przy Parku Szczęśliwickim, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 420 000 zł63 m² 22 500,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym apartamentem położonym w prestiżowym Wilanowie, przy al. Rzeczypospolitej 6. To miejsce, w którym elegancja łączy się z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 590 000 zł99 m² 26 214,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy Państwu elegancki 3 pokojowy apartament na sprzedaż usytuowany na pierwszym piętrze jednej z najładniejszych inwestycji w Miasteczku Wilanów - Fountain. Inwestycja Fountain to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł47 m² 14 904 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Praga Południe, ul. Ostrobramska Opis nieruchomości: - powierzchnia: 46,9 m - Liczba pokoi: 2 - Kuchnia: zamknięta, w pełni funkcjonalna - Loggia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacha

Służew,Warszawa

860 000 zł45 m² 18 942,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości Adampolski oferuje do sprzedaży nowoczesne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,4 m2, na zielonym, cichym i spokojnym osiedlu Służew nad Dolinką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

975 000 zł46 m² 21 058,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż eleganckie, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie położone na prestiżowej Woli przy Jana Kazimierza Apartament usytuowany jest na 3 piętrze o powierzchni 46,3m2. Osiedle zamknięte, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Władysława Reymonta

Wawrzyszew,Warszawa

400 000 zł26 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 4 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskich Bielanach os. Wawrzyszew, al. Władysława Reymonta. Widne, ciepłe i ciche mieszkanko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strubiczów

Włochy,Warszawa

618 000 zł36 m² 16 931,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Włochy - Okęcie, ul. Strubiczów (tuż przy skrzyżowaniu z ul. 1 sierpnia) na pograniczu Włoch i Ochoty > przystanek autobusowy pod budynkiem > przystanki tramwajowe 300 m od budynku >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

3 000 zł41 m² 72,46 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 41,4 m , usytuowane na 6 piętrze nowego budynku przy ul. Jagiellońskiej. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Ursus,Warszawa

669 000 zł48 m² 13 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48m2 w Ursusie (osiedle Niedźwiadek, ul. Warszawska 31). Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 10-piętrowym bloku. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Monte Cassino

Wola,Warszawa

529 000 zł38 m² 13 921 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania w sercu Woli! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m, położone na parterze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Żerań,Warszawa

920 000 zł59 m² 15 519,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż śliczne 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Marywilskiej w inwestycji Moje Miasto o powierzchni 59,28m2. Mieszkanie usytuowane jest na 5-tym, ostatnim piętrze. Dla kogo? Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

3 300 zł49 m² 67,35 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę 3 pokojowy lokal biurowy o powierzchni 48,81m2, ul. Fabryczna 9 - powiśle Lokal znajduje się na czwartym piętrze apartamentowca z 2010 roku z dwoma windami i reprezentacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Harfowa

Ochota,Warszawa

801 608 zł27 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny budynek klasy Premium doskonale zlokalizowany w sąsiedztwie 30 ha Parku Szczęśliwickiego. Atutem inwestycji jest połączenie oryginalnej architektury oraz najnowocześniejszych systemów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dęby

Praga-Południe,Warszawa

450 000 zł28 m² 15 940,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Rozważasz zakup swojego pierwszego mieszkania w stanie do natychmiastowego zamieszkania? A może szukasz atrakcyjnej inwestycji w nieruchomość na wynajem? Ta elegancka kawalerka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gocław,Warszawa

899 000 zł61 m² 14 704 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Bez prowizji! Na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie na Gocławiu, przestronne i ustawne o powierzchni 61,14 m - komfortowe, w pełni wyposażone, w świetnej lokalizacji! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamkowa

Targówek,Warszawa

809 000 zł50 m² 16 019,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opis: w skrócie: targówek, ul. Zamkowa 3 Rok budynku 2013r. Powierzchnia 50,50 m 2 pokoje + oddzielna kuchnia loggia 2 z 3 pięter Garaż + komórka lokatorska (płatne dodatkowo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Apenińska

Bemowo,Warszawa

940 000 zł59 m² 15 830,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Apenińskiej. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Lewandów,Warszawa

546 936 zł35 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji! Mieszkanie częściowo wykończone. Od dewelopera, bez prowizji. Proponujemy mieszkanie na ekologicznym osiedlu: budynki bazują na ekologicznych, naturalnych materiałach, przy użyciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wawer,Warszawa

819 000 zł55 m² 14 890,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem na bliskim Wawrze. Osiedle / budynek Nieruchomość zlokalizowana jest na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 594 000 zł73 m² 21 974,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Niepowtarzalna oferta na Woli! 3 pok., 72,54 m , klimatyzacja, 3 miejsca parkingowe, 2 komórki, gotowe do zamieszkania! WESTATE Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Internetowa

Białołęka,Warszawa

625 000 zł43 m² 14 494,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 43 m2 zlokalizowane przy ul. Siecznej na Warszawskiej Białołęce. Lokal mieści się w trzypiętrowym bloku z windą, usytuowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Romańska

Wola,Warszawa

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, bardzo wysokie (3.10m) i w pełni urządzone mieszkanie na warszawskiej Woli, przy ulicy Romańska 1. Mieszkanie znajduje się na kameralnym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karlińskiego

Wola,Warszawa

4 400 zł45 m² 97,78 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

We speak pl / ukr / ru / eng. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Woli, ul. Karlińskiego. (Jana Kazimierza) Dostępne do wynajęcia od teraz. Apartament ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ursus,Warszawa

520 000 zł38 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dzień otwarty - Czwartek 03.04.2025r. od 11:00 do 19:00 W tym dniu cena obniżona do 520 000 zł Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu zarezerwowania godziny. :Krótko: warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

1 175 000 zł56 m² 20 982,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

English below Okazja: mieszkanie dwupokojowe z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju w apartamentowcu z dużą loggią przy ul. Stawki na Śródmieściu. Pisząc po krótce - mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Targówek,Warszawa

1 700 000 zł149 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2024

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania w Warszawie? Przedstawiamy mieszkanie, które spełnia najwyższe standardy komfortu i funkcjonalności. Zapraszamy Cię do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

2 000 zł37 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny rewelacyjna lokalizacja! wolne od zaraz! okazja! do wynajmu mieszkanie na zielonych kabatach 100 M do metra kabaty funkcjonalne widne 1 pokojowe. Mieszknie 37 M2 Z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

2 490 000 zł135 m² 18 582,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Ulica Noakowskiego / Wyjątkowa kamienica z historią / Sąsiedztwo Hali Koszyki i Politechniki Mieszkanie w kamienicy projektu Leona Słanisława Drews'a z ok. 1900 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na dzień prezentacji po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Do wynajęcia kawalerka 31m2, na wysokim parterze w 5-cio piętrowym bloku przy ul.Górczewskiej 181. Kawalerka wolna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 394,70 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Twoje nowe mieszkanie czeka na Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować klimatyczne mieszkanie na Pradze Południe. Lokal o powierzchni 38 m składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Domaniewska

Służewiec,Warszawa

9 000 zł60 m² 150 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We also speak: ua|eng|ru Gustownie wykończone rozkładowe mieszkanie o pow. 105 m2 w budynku z 2023 roku, z szeregiem udogodnień dla swoich mieszkańców. Biznesowe centrum miasta |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komitetu Obrony Robotników

Okęcie,Warszawa

536 000 zł43 m² 12 465,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż posiadam mieszkanie, które sumarycznie posiada 42,88. W skład tego wchodzą : - salon z aneksem - sypialnia - łazienka Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

410 000 zł27 m² 15 185,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Chcesz nabyć nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji blisko metra? Nie chcesz płacić za pomysły innych i wykończyć wszystko po swojemu? - ta nieruchomość jest dla ciebie. Niewątpliwe.