dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

460 000 zł35,30 m² 13 031,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Oferujemy unikatową nieruchomość, która jest połączeniem autentycznego, przedwojennego ducha Pragi z przyszłościowymi, ekologicznymi rozwiązaniami. Mieszkanie 35,3 m2 (duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł30 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Tyszkiewicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek z lat 60-tych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 194 552 zł85,49 m² 13 973 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja zrealizowana! lokal nr 72 ( z antresolą ), taras: 14,19 m /pełne zestawienie oferowanych mieszkań, harmonogram płatności i pełny opis inwestycji na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł37,20 m² 17 177,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Warszawa Żoliborz, "sady" ul. Broniewskiego - 2 pokoje / 37,2 m / balkon / piwnica/ parking We speak English Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą zadbanego i cichego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

827 000 zł46 m² 17 978,26 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Bielany Ul. Starej Baśni - autobusy i tramwaje: 300 m - metro : 1,3 km do stacji Stare Bielany Mieszkanie 46 m2 z otwartą na salon kuchnią, z balkonem i piwnicą, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł81,50 m² 116,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa przestrzeń zaprojektowana z dbałością o każdy detal ten apartament na Mokotowie łączy ponadczasową elegancję z nowoczesną funkcjonalnością. Wysokie, 310-centymetrowe.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł48,85 m² 13 920,16 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 48,85 m | Warszawa Jelonki | ul. Borowej Góry | duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,85 m , zlokalizowane w Warszawie na Jelonkach.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem bez prowizji: kawalerka z loggią blisko stacji Metra Szwedzka i Centrum Praskiego Koneser Szukasz mieszkania, które łączy klimat Pragi z zadbanym i czystym mieszkaniem po.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł34,36 m² 21 827,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy Al. Jerozolimskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 1955 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

936 000 zł49 m² 19 102,04 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 49 m2, piętro 9/12 z windą, w budynku z 1974 r., Ochota Rakowiec. Wyremontowane, eleganckie, nowoczesne, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł80 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokoje | 2 łazienki | klimatyzacja | 2 miejsca garażowe Zamieszkaj komfortowo w przestronnym, 3-pokojowym mieszkaniu o powierzchni 80 m w nowoczesnym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł65,20 m² 13 420,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 65,2 m , położonego przy ul. Stefana Baleya 3a na warszawskim Rakowcu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł116,44 m² 15 802,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Przestronne mieszkanie z dużym salonem, otwartą kuchnią i 3 sypialniami, balkonem i garażem, oraz pomieszczeniem użytkowym na poddaszu. Kameralny apartamentowiec - tylko 12 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł53,50 m² 11 943,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie - 53,5 m2, 3 pokoje z balkonem i komórka lokatorską, warszawa targówek/bródno, ul. Majowa - Metro bródno - tylko 600 m!. Przestronne, funkcjonalne mieszkanie O bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł85 m² 28 223,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentuję funkcjonalne, dwustronne, przestronne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 84,2 m , położone na 1 piętrze budynku z 2008 roku na Mokotowie, ul. Bruna 9.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł54,16 m² 20 310,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Są miejsca, które wybiera się rozsądkiem i są takie, które wygrywają już przy pierwszym wrażeniu. Instalatorów 5a to zdecydowanie ten drugi przypadek bo tu miejski styl życia spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł39 m² 120,51 zł/m²

 

Piętro:19/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Możliwy najem zarówno na okres 6 miesięcy, jak i długoterminowo. Na wynajem: nowy, stylowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł45,91 m² 20 148,12 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

| doskonała lokalizacja tuż obok Złotych Tarasów vis a vis Pałacu Kultury. Mieszkanie o powierzchni ~46m z loggią ok. 5m, położone na iiip., w budynku jest winda. To idealna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł36 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m w odnowionej kamienicy na Bródnie przy ul. Oliwskiej preferowany klient gotówkowy Mieszkanie zlokalizowane w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł87,72 m² 25 079,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

NA sprzedaż Przestronny Apartament w modernistycznym Domu Oficerskim fkw na rogu Al. Niepodległości 245 i Koszykowej 79a. Apartament o powierzchni 87,72 m2 położony na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł63,39 m² 19 719,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy Państwu słoneczny, komfortowy apartament o powierzchni 63,5 mkw położone na pograniczu Mokotowa i Wilanowa. Znajduje się na 3/6 piętrze i ma południową ekspozycję okien.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł82 m² 97,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulny I bardzo słoneczny apartament W sercu warszawy idealny dla profesjonalistów. Adres przy ul. Foksal 12/14 to synonim elegancji i miejskiego stylu życia. Kameralna, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł195,50 m² 13 248,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Wyjątkowy, unikatowy apartament o powierzchni 195,50 mkw położony przy Alei Wilanowskiej 259 D, dzielnicy Mokotów z własnym ogródkiem, blisko centrum. Stanowi to wyjątkowe połączenie ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł70,95 m² 21 846,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Design, natura i prywatność - luksusowy apartament z ogrodem na Mokotowie. Wyjątkowa architektura wnętrz | Prywatny ogród | Bliskość Wisły | Wysoki standard wykończenia | Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł60 m² 14 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym przy ul. Kakowskiego - w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części warszawskiego Gocławia, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł82 m² 14 878,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie położone na cichym, zielonym i monitorowanym osiedlu, co zapewnia komfort, spokój i bezpieczeństwo na co dzień. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

5 250 zł76,28 m² 68,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje na wynajem przestronny, cichy i dobrze doświetlony trzypokojowy apartament o dogodnym układzie pomieszczeń, zlokalizowany w eleganckim budynku w Miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł35,50 m² 140,85 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Chmielna Duo w samym sercu Warszawy. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł107 m² 18 682,24 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Twoja oaza przestrzeni i światła na Mokotowie 107 mkw przy samym metrze! Szukasz miejsca, które połączy prestiżową lokalizację z absolutnym komfortem codziennego życia? To mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53,53 m² 46,70 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe umeblowane mieszkanie z balkonem typu loggia. Widne, słoneczne, dużo okien, ekspozycja zachodnia. Na mieszkanie składają się: - salon z wyposażeniem: rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł74 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na biuro 74m2 3 pokoje, łazienka, pomieszczenie gospodarcze z oknem które może pełnić rolę serwerowni lub archiwum. Dwa pokoje wychodzą na Aleje Jerozolimskie w tym.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł82 m² 10 609,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Związku Walki Młodych budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1979 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł154 m² 97,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Światło I przestrzeń Ten jasny, przestronny apartament na ostatnim piętrze posiada wyjście na balkon lub taras z każdego pomieszczenia. Okna od podłogi po sufit wpuszczają dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

729 999 zł38 m² 19 210,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Kobielskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1966 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 040 000 zł59,46 m² 17 490,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

English below Obejrzyj wideoprezentację! .: :. Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,46 m , zlokalizowane na 4. piętrze w nowoczesnej inwestycji Sikorskiego Vita na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości W tym przypadku nie pobiera prowizji Do wynajmu mieszkanie na parterze w budynku położonym na przepięknej działce. Znakomita lokalizacja pieszo do przystanku skm ok 3min,.