dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

3 550 000 zł53 m² 66 981,10 zł/m²

 

Piętro:31/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,96 m w prestiżowym budynku Cosmopolitan w sercu Warszawy. Projekt Helmuta Jahna zachwyca luksusowym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Północ,Warszawa

1 599 321 zł81 m² 20 399,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Co musisz wiedzieć : Mam do zaoferowania przestronne 4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Dom Development z 2023 roku. Zamknięte osiedle z ochroną w klatce i placem zabaw na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo Lotnisko,Warszawa

599 000 zł36 m² 16 638,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnej, ustawnej i funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 36 m , położonej przy ul. Powstańców Śląskich 104 na spokojnym i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

1 100 000 zł44 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2 pokoje w ścisłym Centrum Warszawy Mega lokalizacja- ulica Złota, serce Miasta Jeśli szukasz mieszkania w samym sercu Warszawy, to właśnie znalazłeś idealną propozycję, ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

3 100 zł42 m² 73,06 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy rok, nowe możliwości. Czas na początek rozdziału, w którym wszystko zaczyna się od czystej, pachnącej nowością przestrzeni. Atuty Nowe, jeszcze przez nikogo niezamieszkane wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

1 399 000 zł86 m² 16 267,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfort i spokój w zachwycającym mieszkaniu na zielonym Ursynowie! Szukasz wyjątkowego miejsca, które zachwyci Cię od pierwszego kroku? Pragniesz zamieszkać na cichym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuromińska

Bródno,Warszawa

619 000 zł38 m² 16 375,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

700 m do Metra Kondratowicza / 400 m do Parku Bródnowskiego / po remoncie / 2 pokoje / dwustronna ekspozycja / oddzielna kuchnia / balkon / piwnica w cenie mieszkania / brak windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

799 970 zł47 m² 17 020,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

NA sprzedaż rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie na ul. Elbląskiej 12a na sadach żoliborskich oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Powierzchnia: 47 m2 Piętro: 4 (bez windy) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł33 m² 21 181,80 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Z przyjemnością prezentuję przestronną kawalerkę z oddzielną kuchnią i balkonem o powierzchni 32.82 mkw. Ogromnym atutem jest bliskość metra, starego Miasta oraz łatwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

6 500 zł41 m² 158,54 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od luksusowe mieszkanie typu executive suite w prestiżowej inwestycji Mennica Residence. Zaprojektowany w stylu art deco, wykończony naturalnymi materiałami najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

680 000 zł43 m² 15 932,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Nowolipki , mieszkanie 2- pokojowe znajdujące się na 1. piętrze w 3- piętrowej kamienicy z 1953 roku. Forma własności: odrębna własność z kw. Na powierzchni 43 m2 znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

850 000 zł64 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje Z balkonem; 1 piętro W budynku położonym W środku strzeżonego osiedla z 2000 roku. Rozkład : Lokal rozkładowy o metrażu 63,94m2 - wejście do każdego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

4 200 zł43 m² 97,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowocześnie urządzone mieszkanie dwupokojowe, z dużym balkonem, zlokalizowane w inwestycji w Miasteczku Wilanów przy ul. Zdrowej. Mieszkanie wykończone materiałami wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kacza

Wola,Warszawa

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Przestronne dwupokojowe mieszkanie (55m2) z dużym balkonem wychodzącym na wewnętrzną stronę osiedla. Kuchnia i łazienka w pełni wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łagodna

Marina Mokotów,Warszawa

2 700 000 zł93 m² 29 141,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 92,65 m , położony w kameralnym budynku na cenionym osiedlu Marina Mokotów - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

5 500 zł68 m² 80,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowy Apartament z dwoma loggiami położony w inwestycji Nordic Sadyba na 9 tym piętrze z przepięknym widokiem na panoramę Warszawy. Zaprojektowany funkcjonalnie, w jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieluńska

Wola,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50 m2 położone przy ul. Wieluńska 2 (wola). Zapraszamy na wirtualny spacer po mieszkaniu: mieszkanie po generalnym remoncie, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiatycka

Bemowo,Warszawa

535 000 zł36 m² 15 077,40 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na na pierwszym piętrze 12-piętrowego bloku oddanego do użytku w 1977 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Blok w cichej okolicy z mnóstwem zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dalanowska

Targówek,Warszawa

1 376 000 zł73 m² 18 911,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2015 roku -warszawa, targówek, ul. Dalanowska. Osiedle kameralne i ciche, zamknięte. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Stanów Zjednoczonych

Grochów,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe ciche mieszkanie o powierzchni 44 mkw zlokalizowane na II piętrze w nowoczesnym strzeżonym apartamentowcu tuż przy Rondzie Wiatraczna. Mieszkanie jest umeblowane , składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pustola

Wola,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie - ul. Pustola, wola Na wynajem funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w zadbanym budynku z lat 60. przy ul. Pustola na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka Dworska,Warszawa

3 800 zł59 m² 64,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny, minimum 8 miesięcy (do końca września). Eleganckie osiedle.Około 10 minut do stacji metra na Bródnie. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gandhi

Imielin,Warszawa

4 000 zł53 m² 75,23 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie dwupokojowe w bloku z 2005 roku znajdującym się na monitorowanym osiedlu. Wysoki standard wykończenia budynku, blok i otoczenia utrzymane w czystości, dwa place zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

3 500 000 zł120 m² 29 167 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1896

Wyjątkowe mieszkanie | W odrestaurowanej kamienicy | śródmieście Miejsce parkingowe na zewnętrznym dziedzińcu | Unikatowe | Przestronne | Eleganckie | Blisko Hali Koszyki | Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 930 000 zł91 m² 21 162,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Tylko U nas English version below! Przedstawiamy Państwu wyjątkowy 4 pokojowy apartament na sprzedaż usytuowany u zbiegu ulic Sarmackiej i Branickiego. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Erazma z Zakroczymia

Tarchomin,Warszawa

630 000 zł50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.1 m2 z piwnicą i schowkiem. Podstawowe informacje: 2-pokojowe przestronne mieszkanie znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

7 900 zł105 m² 75,24 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, 3 pokojowe, tuz przy Placu Europejskim. Rozkład Apartament o powierzchni 105 m2, składa się z przedpokoju, salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

870 000 zł57 m² 15 316,90 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8 mkw., położone w sercu Gocławia przy ul. Umińskiego. To idealna propozycja dla rodzin, par lub osób ceniących wygodę życia w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chrzanowskiego

Grochów,Warszawa

1 879 000 zł90 m² 20 877,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż - luksusowe, unikalne 3/4-pokojowe mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie Osiedle Praha - ul. Chrzanowskiego / Wiatraczna |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 900 zł72 m² 96,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Avangarden przy ul. Sarmackiej 6 - w sercu Miasteczka Wilanów. To idealne miejsce dla osób ceniących wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łucka

Wola,Warszawa

1 790 000 zł84 m² 21 233,70 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę elegancki apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie.