dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

639 000 zł48 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Białołęka Tarchomin ul. Odkryta - autobusy: przystanki pod osiedlem - tramwaje: 400 m od osiedla - dojazd do metra Młociny 15 min komunikacją - bezpośrednio przy osiedlu Biedronka, Lidl, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

564 000 zł44 m² 12 674,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie bez wkładu własnego! westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować przytulne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym, rodzinnym osiedlu przy ulicy Aluzyjnej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 539,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na Saskiej Kępie, w najbliższym zasięgu- kultowa Ul. Francuska, liczne sklepy i restauracje Budynek po remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

4 200 zł49 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, jasne i ciche mieszkanie z miejscem parkingowym w cenie, usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym kameralnym budynku z windą z 2020 r. na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

750 000 zł52 m² 14 313 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Białołęce. Układ mieszkania - funkcjonalność i przestrzeń: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

474 000 zł36 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe , parter w 11-piętrowym bloku z windą z 1970 roku-Warszawa, ursus, ul. Stanisława Wojciechowskiego. BLok zadbany- wejście do klatki zabezpieczone domofonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daleka

Stara Ochota,Warszawa

1 100 000 zł71 m² 15 449,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Stara Ochota | Przestronne | Gotowe do wprowadzenia Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienne sprawunki zamieniają się w miłe rytuały, a nie obowiązki. Tak wygląda życie, gdy wszystko - od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

995 000 zł56 m² 17 613,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Digital Broker prezentuje przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie , usytuowane w apartamentowcu Wola Tower przy ul. Radziwie 7, na styku dynamicznie rozwijającej się Woli, prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nutki

Ursynów,Warszawa

799 000 zł49 m² 16 306,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dwustronne, wyjątkowo jasne mieszkanie położone w jednym z najbardziej zielonych zakątków Ursynowa - przy ulicy Nutki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

810 000 zł41 m² 19 756,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie po remoncie podczas którego została zmodernizowana instalacja elektryczna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 980 000 zł118 m² 25 254,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

To nie jest zwykła nieruchomość. To adres dla konesera, który poszukuje przestrzeni jedynej w swoim rodzaju. Wyobraź sobie luksusowy penthouse, otoczony dwoma rozległymi tarasami każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ursus,Warszawa

4 300 zł68 m² 63,24 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w Ursusie osiedle przy Parku Achera Budynek: mieszkanie znajduje się w ogrodzonym budynku z całodobową ochroną oraz parkingiem podziemnym. Budynek jest zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

5 000 zł44 m² 113,12 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nigdy nie użytkowane mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia! Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, sypialni i łazienki. Z salonu wyjście na loggię o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urocze mieszkanie w starej kamienicy, wygodne, wyremontowane, usytuowane na parterze przedwojennej kamienicy, w bliskim sąsiedztwie Parku Łazienkowskiego i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

1 750 000 zł115 m² 15 274,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy apartament o wysokości pomieszczeń ponad 4 metry w pełni umeblowany, z kominkiem i tarasem na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Człuchowska

Bemowo,Warszawa

4 560 zł64 m² 71,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z oddzielną kuchnią i balkonem! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasiczyńska

Bródno,Warszawa

570 000 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bródno, ul. Krasiczyńska 2, 2 pokoje-46,4 m2, zadbane do wprowadzenia / ew. odświeżenia lub remontu, możliwość założenia kw i zakupu na kredyt; mam przyjemność zaoferować dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 115 500 zł66 m² 16 901,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m w Wilanowie to świetna oferta dla osób ceniących komfort, dobrą lokalizację oraz wysoką jakość wnętrz. Gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

777 150 zł57 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z wykończeniem Białołęka ul. Berensona / Głębocka 3 pokoje - podłoga wykończona panelami podłogowymi, na posadzkach w pomieszczeniach sanitarnych izolacja przeciwwilgociowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

399 000 zł24 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

***bezpośrednio***bez prowizji*** Al. Jerozolimskie 216 apartament 1 pokojowy 23,74m2. W pełni wykończony I wyposażony (zdjęcia) Z klimatyzacją cena 399 tys. DO negocjacji możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Apartamentowa

Ursus,Warszawa

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę Mieszkanie Wynajmę umeblowaną kawalerkę - o powierzchni 33m2 z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu strzeżonym - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

7 000 zł97 m² 72,16 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W sercu starego mokotowa Wysoki standard wykończenia | Przestronny układ | Blisko metra Racławicka | Doskonała lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń I standard: mieszkanie dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł69 m² 21 723,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Holm House na Mokotowie. Nieruchomość oferuje przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rembertów,Warszawa

649 000 zł47 m² 13 808,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie o pow. 47m2, 2 pokoje rembertów ul. Paderewskiego 144f 3 Piętro winda Osiedle chronione, zamknięte. Cena 649 000zl. Składa się: 1. Salon (drewniana podłoga) z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł76 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3 pokoje / 76 mkw Z garażem, w sąsiedztwie stacji Metro-Politechnika. przytulny, słoneczny apartament w nowoczesnej zabudowie. Na pograniczu Mokotowa i Śródmieścia. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

6 900 zł103 m² 66,99 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie, 103 M2, 4 pokoje, garaż, al. Gen. W. Sikorskiego, stegny. Istnieje możliwość zmiany lub usunięcia umeblowania. Budynek: nieruchomość usytuowana jest w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 11 Listopada

Praga-Północ,Warszawa

403 000 zł20 m² 19 813,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie niewielkie, ale bardzo kompaktowe i ustawne dwupokojowe mieszkanie. W sklad mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, aneks sypialniany z szafą i oknem, oddzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

6 500 zł103 m² 63,11 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament czteropokojowy przy ul. Rydygiera - Sady Żoliborskie Miejsce w garażu i komórka lokatorska wliczone w cenę. Wykończone i wyposażone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł48 m² 89,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Do wynajęcia ciche, jasne, elegancko wykończone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,24 m2, zlokalizowane na Muranowie przy Al. Solidarności. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

3 000 zł31 m² 97 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam gorąco! Do wynajęcia od zaraz! Bardzo ładne nowe mieszkanie 2-pokojowe, 31 m2 z dużym balkonem 7,7 m2, położone na 1 piętrze apartamentowca z 2025r. na ul. Kotsisa 2 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

6 500 zł103 m² 63,11 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament czteropokojowy przy ul. Rydygiera - Sady Żoliborskie Miejsce w garażu podziemnym i komórka lokatorska na piętrze są wliczone w cenę. Wykończone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 900 zł33 m² 88 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam gorąco! Do wynajęcia od zaraz! Bardzo ładne nowe mieszkanie 2-pokojowe, 33 m2, położone na 1 piętrze apartamentowca z 2025r. na ul. Kotsisa 2 przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

540 000 zł37 m² 14 477,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2 pokojowe mieszkanie na Bródnie, o pow. 37,3 m2, usytuowane na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1973 r. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne (południowy-wschód), w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działdowska

Wola,Warszawa

714 000 zł43 m² 16 776,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Przytulne mieszkanie położone na 5 piętrze w kamienicy z 1954 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Działdowskiej. W skład lokalu wchodzą: - duży, jasny pokój z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

999 000 zł36 m² 27 905 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy idealne mieszkanie dla pary lub na inwestycję pod wynajem (booking , Airbnb, studenci wne uw), 2 pokoje w Śródmieściu Północnym, 50 m od Ogrodu Krasińskich. Mieszkanie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł54 m² 221,81 zł/m²

 

Piętro:13/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Cosmopolitan widok i luksus w centrum Warszawy Do wynajęcia w pełni umeblowany apartament o powierzchni 54,1 m , położony na 13. piętrze prestiżowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Stegny,Warszawa

512 000 zł32 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie typu studio z balkonem, zlokalizowane na Mokotowie (stegny) tuż przy parku. Budynek Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działdowska

Wola,Warszawa

714 000 zł43 m² 16 776,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Erazma z Zakroczymia

Białołęka,Warszawa

850 000 zł65 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65 m , położonego na 10. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą z 1992 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Człuchowska

Jelonki Południowe,Warszawa

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie na wynajem - Bemowo Jelonki (english version below) Lokalizacja: ul. Człuchowska, warszawa Powierzchnia: 28 m2 Piętro: 11 Opis mieszkania Na wynajem nowoczesne 1-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Racławicka

Rakowiec,Warszawa

442 000 zł25 m² 17 967,50 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka w stanie dobrym o powierzchni 24,6 m położona na 9. z 12-stu pięter w budynku typu Wielka Płyta z 1970 roku. W skład mieszkania wchodzą: - pokój.