dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dalanowska

Targówek,Warszawa

1 376 000 zł73 m² 18 911,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2015 roku -warszawa, targówek, ul. Dalanowska. Osiedle kameralne i ciche, zamknięte. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

13 950 zł100 m² 139,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, 4-pokojowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji - Browary Warszawskie. Apartament charakteryzują luksusowe, wykończone materiałami najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

645 000 zł42 m² 15 489,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We speak pl, eng, ua, ru Na sprzedaż: nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Włochy / Ochota, ul. Jutrzenki 106 Powierzchnia: 41,64 m Piętro: 1/5 Ekspozycja: południowa Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 500 000 zł99 m² 25 163,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy apartament Z ogrodem Wysoki standard | Ogród | Prestiżowa lokalizacja | Materiały klasy premium ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z jadalnią z dużymi przeszkleniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście Północne,Warszawa

3 725 000 zł197 m² 18 864,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Przestronny apartament 197,5 m przy ul. Grzybowskiej centrum Warszawy, idealny na biuro lub cele mieszkalne Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 197,46 m , położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

636 000 zł80 m² 7 952,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Cena promocyjna- oferta I ilość lokali ograniczona- najlepsze warunki W stolicy gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie gwarancyjne jako zabezpieczenie kupującego dostępne inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

1 690 000 zł105 m² 16 095,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Lex nieruchomości Tel. Wyjątkowa lokalizacja - prestiż, komfort i doskonała komunikacja Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 105,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę nowocześnie umeblowane i przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 w nowym centrum ursusa/szamoty. Mieści się ono na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielany,Warszawa

3 100 zł76 m² 40,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76m2 z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Położone w atrakcyjnej okolicy w dzielnicy Bielany ul. Sokratesa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Las Bielański,Warszawa

663 000 zł53 m² 12 533,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,9m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 60tych zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marymonckiej. Podkreślić należy, że za oknem widać Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

639 000 zł48 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Białołęka Tarchomin ul. Odkryta - autobusy: przystanki pod osiedlem - tramwaje: 400 m od osiedla - dojazd do metra Młociny 15 min komunikacją - bezpośrednio przy osiedlu Biedronka, Lidl, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiatycka

Bemowo,Warszawa

534 000 zł36 m² 14 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na na pierwszym piętrze 12-piętrowego bloku oddanego do użytku w 1977 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Blok w cichej okolicy z mnóstwem zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

2 850 000 zł123 m² 23 208,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

/5 pokoi / Centrum / 700 m do Metra / Łucka / doskonała inwestycja / uwaga! Prezentowane mieszkanie znajduje się na najwyższym 10 piętrze z ładnym widokiem na panoramę miasta i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Batalionu AK Włochy

Włochy,Warszawa

8 500 zł110 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel.+48 Nowe, 5-pokojowe mieszkanie 110 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, przestronne i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 500 zł72 m² 91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Avangarden przy ul. Sarmackiej - w sercu Miasteczka Wilanów. To idealne miejsce dla osób ceniących wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

5 900 zł74 m² 79,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel.Nowoczesny 3-pokojowy apartament z tarasem - Mokotów, ul. Jana III Sobieskiego Do wynajęcia wyjątkowy, nowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

2 500 zł41 m² 60,39 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękna, duża i nowoczesna kawalerka (37 m2 powierzchni użytkowej + 4,4 m2 loggia) przy dwóch stacjach metra na Bielanach do wynajęcia! To wygodne, zadbane, ciepłe, słoneczne, klimatyczne, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

786 000 zł57 m² 13 765,30 zł/m²

 

Piętro:14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzy pokoje 57m2 + balkon z widokiem na panoramę Warszawy. Kompaktowe, przestronna mieszkanie 57m2 z bardzo funkcjonalnym układam. Do dyspozycji mamy salon 16m2 oraz dwie sypialnie 10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Ursus,Warszawa

530 000 zł46 m² 11 447,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1975 roku zlokalizowane w Ursusie przy ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego. Mieszkanie składa się z: -trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

5 500 zł75 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości | tel. Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 75,62 m , położone w Warszawie, w dzielnicy Wola, przy ul. Marcina Kasprzaka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gizów

Odolany,Warszawa

580 000 zł31 m² 18 892,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Komfortowa kawalerka na woli - odolany, ul. Gizów 3 | 30,7 m | 2 piętro | rok 2016 Na sprzedaż jasna, komfortowa kawalerka z oddzielną kuchnią, położona na warszawskiej Woli (odolany), przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rakowiec,Warszawa

1 299 999 zł77 m² 16 865,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy świeżo wykończone, eleganckie premium mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 77,08 m . To przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie, funkcjonalności i estetyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Żoliborz Artystyczny przy ul. Kaliny Jędrusik. Układ mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Instalatorów

Ochota,Warszawa

1 500 000 zł76 m² 19 736,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Lex nieruchomości tel. Oferujemy do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 76,66 m , położone na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2017 roku z windą, znajdującym się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

595 000 zł53 m² 11 226,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej okolicy, które od razu daje poczucie przytulności? Ta oferta będzie idealna dla rodziny, pary szukającej lokalu w spokojnej lokalizacji ul. Żeglugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

4 200 zł48 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Komputerowej w Warszawie. Lokalizacja: mieszkanie położone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

1 200 000 zł57 m² 21 089,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I podatku pcc Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone i gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,85 m . Nieruchomość położona na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

1 765 000 zł93 m² 18 978 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mokotów | Ursynów | Służew - luksusowy apartament 93 m po generalnym remoncie! (english version below) Na sprzedaż wyjątkowy, blisko 100-metrowy apartament z duszą, położony u zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skierniewicka

Czyste,Warszawa

829 000 zł55 m² 15 072,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 55 m2, piętro 10/10 z windą, w budynku z 1976r., Wola Czyste. Mieszkanie do remontu lub odświeżenia, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

4 300 zł42 m² 102,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta nieruchomosci we speak ua | pl | ru | eng Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w prestiżowej, biznesowej części Mokotowa. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

1 400 000 zł52 m² 27 089,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dzielna 64 I ochnik Development I 51M2 I wola / śródmieście Mieszkanie, które trzeba poczuć. Słowa i zdjęcia to za mało - tu klimat zaczyna się dopiero na żywo. Są mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 920 000 zł91 m² 21 075,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Tylko U nas English version below! Przedstawiamy Państwu wyjątkowy 4 pokojowy apartament na sprzedaż usytuowany u zbiegu ulic Sarmackiej i Branickiego. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

645 000 zł48 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

8Białołęka Tarchomin ul. Odkryta - autobusy: 400 m od osiedla - tramwaje: 800 m od osiedla - dojazd do metra Młociny 15 min komunikacją - bezpośrednio przy osiedlu liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 290 000 zł66 m² 19 694,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczne mieszkanie w kamienicy na Śródmieściu Południowym tuż przy Placu Unii Lubelskiej. Nieruchomość idealna dla osób pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

3 500 zł47 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia Dwupokojowe mieszkanie z tarasem zlokalizowane w bardzo cichej części Miasteczka Wilanów - przy ulicy Hlonda. To część Miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nałęczowska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne i komfortowe 2 pokoje z dużą loggią i spektakularnym widokiem na Mokotów i Centrum Warszawy. Idealne mieszkanie dla osób ceniących wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastów Śląskich

Bemowo,Warszawa

588 900 zł41 m² 14 293,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Tylko w The Estate Warsaw Na sprzedaż mieszkanie położone na 3. piętrze w 4-piętrowym, zadbanym budynku z 1996 roku przy ul. Piastów Śląskich na Bemowie. Budynek bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

509 000 zł37 m² 13 646,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2 pokojowe mieszkanie na Bródnie, o pow. 37,3 m2, usytuowane na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1973 r. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne (południowy-wschód), w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 668 040 zł89 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie ma 89,20 m2, znajduje się w patio i składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łagodna

Marina Mokotów,Warszawa

2 550 000 zł93 m² 27 419,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Hampton Home oferuje na sprzedaż atrakcyjny apartament 3-pokojowy na osiedlu Marina Mokotów. Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 93m zlokalizowane w kameralnym budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

690 000 zł41 m² 16 829,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po gruntownym remoncie, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku. Na powierzchnię.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij