dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

25 000 zł168 m² 148,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany W ekskluzywnej inwestycji na prywatnej wyspie - fort cze Świetna lokalizacja | Cicha, spokojna i zielona okolica | Wysoki standard wykończenia | 2 Miejsca postojowe |.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł39 m² 25 102,56 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Jana Pawła II w Śródmieściu. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze w 15-piętrowym budynku zbudowanym z wielkiej płyty. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł80,31 m² 99,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna inwestycja Z tarasem na granicy Z mokotowem Wysoki standard wykończenia | 3 sypialnie | Dwustronne | Panoramiczne okna | Taras 16 m | miejsce w garażu podziemnym | Recepcja |.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł49,20 m² 14 227,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,2 m , położone na 4. piętrze w kameralnym, strzeżonym i monitorowanym osiedlu przy ul. Głębockiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

719 544 zł42,83 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Z radością prezentujemy przestronne M2 z loggią na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł109 m² 151,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 109 m w prestiżowej Rezydencji Stanisława Augusta, położonej w otulinie Parku Skaryszewskiego. Kameralna inwestycja z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

6 045 zł93 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj tam, gdzie poranki zaczynają się spacerem nad stawem , a wieczory kończą na słonecznym balkonie. Zostań pierwszym lokatorem świeżo wyremontowanego mieszkania na kameralnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł51,70 m² 19 148,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą eleganckiego i w pełni wyposażonego apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy Wilanowie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł52,40 m² 15 839,69 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szukasz wygodnego mieszkania, bo pracujesz z domu i potrzebujesz kąta do pracy? A może jesteś inwestorem i poszukujesz nieruchomości, które na siebie zarobią? Dobrze trafiłeś. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł87,20 m² 18 922,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Zeusa budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku bez windy. Rok budowy: 1999 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł80,60 m² 14 392,06 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w rejonie Fortów Bema, 4 pokoje z loggią. Piękny widok na zieleń, wewnętrzne patio. Świetna komunikacja. W skład mieszkania wchodzą: salon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł107 m² 64,49 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 106 m2 przy ulicy Górnośląskiej na Powiślu. Apartament składa się z 3 pokoi, wyposażonej kuchni z jadalnią, pomieszczenia gospodarczego,.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł78 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy, kompletnie umeblowany i wyposażony apartament w inwestycji Piano House english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę najmu elegancko.

Szczegóły ogłoszenia

9 300 zł93 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowy penthouse z ogromnym 30 metrowym tarasem. Penthouse znajdujące się w Wilanowie przy ul. Hlonda. - opis mieszkania Apartament o powierzchni ok. 93 mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 000 zł58,26 m² 15 413,66 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie gotowa już.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł45,45 m² 23 102 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu w pełni umeblowany i wyposażony apartamentu w nowoczesnej inwestycji "city Link" wybudowanej przez "ronson Development" w 2020 roku zlokalizowany na bliskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 000 zł47,50 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowy 2-pokojowy apartament antresolą w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł60,10 m² 15 723,79 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Olgierda budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku Klatka po remoncie, nowe windy. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł143 m² 167,83 zł/m²

 

Piętro:39

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o pow. 143 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Złota 44 w Warszawie. Lokalizacja Apartament znajduje się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł35,91 m² 25 034,81 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie składające się z dwóch niezależnych pokoi o powierzchni 35,9 m z dużym balkonem, położone na 8 piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł44,50 m² 25 617,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Szeligowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2023 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł42 m² 21 309,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Marzycieli budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 984 700 zł87,89 m² 22 581,64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

0% Prowizji od Kupującego. Nowoczesny i funkcjonalny apartament usytuowany na prestiżowym osiedlu Hubertus. Powierzchnia apartament wraz z powierzchnią przynależną wynosi 87.90 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł59,30 m² 11 787,52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,3 m , położone w budynku przy ul. Aluzyjnej, z przyjemnym widokiem na otwartą przestrzeń. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja. Zielony azyl w centrum miasta! Szukasz mieszkania w sercu Warszawy, ale bez zgiełku i chaosu jesteś we właściwym miejscu! Powiśle słynie z artystycznej atmosfery,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł53 m² 11 698,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa - Białołęka / Żeglugi Wiślanej - 2 pokoje - 53m2 / nad Kanałem Żerańskim we speak english gotowe do wejscia Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widne.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł24,50 m² 122 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka w kamienicy blisko Placu Trzech Krzyży Najlepsza lokalizacja w Warszawie Do wynajęcia jasna i przytulna kawalerka o powierzchni 24,5 m, położona w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 zł55,70 m² 91,56 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 55,7 m | mokotów - suwak 11 | 2021 | od zaraz english below | pet friendly Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,7 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,30 m² 12 663,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Śreniawitów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1983 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł44,33 m² 24 813,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 44.33m na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku z 2016 roku. Standard : - zabudowy stałe wykonane na zamówienie - ekspozycja okien od strony południowej (przeciwnej niż od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30,90 m² 12 912,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Oferujemy na sprzedaż wygodne 1 pokojowe mieszkanie w Ursusie na osiedlu Magnolie Warsaw Apartments. Mieszkanie o pow. 30,9 m2, jednostronne, wyodrębniona własność lokalu (założona księga.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł42,30 m² 18 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Deotymy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1955 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Nowe, 4-pokojowe mieszkanie 90 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł71,17 m² 56,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie położone w całodobowo strzeżonym i monitorowanych mini osiedlu na Mokotowie, na Stegnach. Mieszkanie jest ulokowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł61 m² 18 852,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Melomanów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1992 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł37 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Kubańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł65 m² 15 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

:Krótko: praga Tower | 65 m2 | 2 - 3 pokoje | potencjał mieszkalny i inwestycyjny Na sprzedaż lokal o powierzchni 65 m2, położony na 2 piętrze apartamentowca Praga Tower - jednego.

Szczegóły ogłoszenia

4 290 000 zł137,44 m² 31 213,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowy, dopracowany w każdym detalu apartament o powierzchni 137,44 m , zlokalizowany na prestiżowym Żoliborzu przy ul. Przasnyskiej, w inwestycji Atelier Żoliborz.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł116,50 m² 17 854,08 zł/m²

 

Piętro:27/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Opis nieruchomości Warszawa, łucka 15, 27. piętro Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 116,5 m zlokalizowane na 27. piętrze prestiżowego apartamentowca przy ul. Łuckiej 15.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł62,96 m² 13 024,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje z balkonem, cisza i zieleń Bemowo, ul. Rozłogi Są mieszkania, do których wchodzisz i od razu czujesz spokój. To jest jedno z nich. Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł58 m² 14 637,93 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie | parter | ciche | idealne także na biuro Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20 m , zlokalizowane na Starym Mokotowie przy.