dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 450 000 zł63 m² 23 015,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania bezpośrednio od właściciela mieszkanie 4 pokojowe o pow. 63.5m2 z balkonem, znajdujące się na 4 piętrze, w bloku z 2000r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

769 000 zł41 m² 18 940,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję widne, ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,60 m2 z dużym balkonem. Lokal wraz z miejscem postojowym w garażu, znajdujące się w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

2 550 zł32 m² 78,97 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żupnicza

Grochów,Warszawa

839 646 zł56 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

1000 ofert W jednym miejscu, różne lokalizacje, rozkłady, najlepsze promocje cenowe Nowe, stan deweloperski Bez podatku pcc / Bez prowizji / od dewelopera Zajmujemy się dystrybucją mieszkań od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, en, ru Panorama Warszawy z 9. piętra | Klimatyzacja | nowe - Bądź pierwszym lokatorem! To oferta dla osób ceniących jakość, światło i przestrzeń. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie ul. Gwiaździsta budynek: inwestycja Wiślane Ogrody została oddana do użytkowania w II kw. 2007 roku. Przy wejściu do budynku znajduje się całodobowa ochrona, teren pod stałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

685 000 zł44 m² 15 393,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Białołęka ul. Marywilska 68a > autobusy 200 m > stacja kolejowa Żerań 900 m Mieszkanie 44,16 m2, 2 pokojowe z aneksem kuchennym i dużym balkonem typu loggia ok 4 m2. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wesoła,Warszawa

1 199 000 zł80 m² 14 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż piękny, bezczynszowy apartament o powierzchni 80 m z tarasem i ogródkiem położony w Majdanie, w gminie Wiązowna pod Warszawą (w sąsiedztwie dzielnicy Wesoła).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Marymont-Kaskada,Warszawa

4 000 zł78 m² 51,31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu przestronnego, gotowego do zamieszkania, 4 pokojowego mieszkanie o powierzchni 77,95 m , usytuowane na 3. piętrze w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Retro chic W sercu saskiej kępy - M2 Z widokiem na zieleń 15 minut do centrum | Balkon z widokiem na zieleń | 2 pokoje | Pojemna piwnica ***** rozkład pomieszczeń: świetnie wykorzystane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Słowiańska

Bielany,Warszawa

1 313 000 zł66 m² 19 996,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na dzień otwarty w poniedziałek 23.03.26 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym Szukasz mieszkania, które możesz dopasować do swoich potrzeb? Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

3 800 zł38 m² 98,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We also speak English Zapraszam do wynajęcia ekskluzywnego mieszkania w budynku z lat pięćdziesiątych. Klimatyczne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w dzielnicy Słodowiec na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

670 000 zł48 m² 13 958,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować ustawne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze zadbanego, 11-piętrowego budynku z lat 60., wyposażonego w 2 nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

999 000 zł76 m² 13 144,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie na sprzedaż Stara Praga, centrum | 4 pokoje | 76 m Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie położone w samym sercu Starej Pragi jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł40 m² 15 164,60 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Okazja! 2 pokoje z miejscem postojowym, grzybowska! Kultowa lokalizacja - na Osiedlu za Żelazną Bramą! Mieszkanie z widokiem na tętniące życiem centrum Warszawy. Takie miejsce w na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polki

Ursynów,Warszawa

948 000 zł53 m² 17 992 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ogłoszenie prywatne, pośrednikom i agencjom zdecydowanie dziękuję. Mieszkanie w apartamentowcu z Klimatyzacją wi-fi i kamerą na podczerwień do monitoringu wewnętrznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

977 436 zł60 m² 16 427,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Arthome - oficjalny partner sprzedaży kameralnej inwestycji deweloperskiej Warszawa Włochy! Dzięki współpracy z naszą agencją zyskujesz warunki specjalne: zwolnienie z kosztów notarialnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siewierska

Ochota,Warszawa

463 000 zł33 m² 14 120,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie w starej części Ochoty (100m od ul. Grójeckiej) położone w zacisznej okolicy. Składa się ono z: - dużego salonu (17m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Solidarności

Śródmieście Północne,Warszawa

1 000 000 zł51 m² 19 607,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Świetna lokalizacja, komunikacja I infrastruktura. Mieszkanie o pow.51m2 na III kondygnacji w budynku z cegły z 1958r ( z windą), w samym sercu Warszawy, Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

892 330 zł49 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Cudowne mieszkanie, które czeka na ciebie okazja! na rynku prawie nie ma takich mieszkań! jedyne W swoim rodzaju I może być twoje! Wyobraź sobie poranek, w którym budzisz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

8 500 zł93 m² 91,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament W rezydencji narbutta Taras | 2 miejsca postojowe | Cicha okolica | Świetna lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń I standard: apartament składa się z: * Salonu * 1 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2 Pokoje w Ursusie | Top Gardens Apartments | Prywatność i Zieleń Szukasz mieszkania, w którym nikt nie zagląda Ci w okna, a rano wita Cię widok iglastych drzew? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowickiego

Ochota,Warszawa

519 000 zł30 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30 m , położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Ochoty Rakowiec, przy ul. Mariana Nowickiego 5,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Natolin,Warszawa

2 950 zł43 m² 68,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje po generalnym remoncie, ul. Braci Wagów 11 Ursynów Do wynajęcia świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 43 m , położone przy ul. Braci Wagów 11 na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magnacka

Gołąbki,Warszawa

969 000 zł67 m² 14 527,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne , przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,7m2 znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie mieści się w budynku wybudowanym w 2009 roku, będącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

1 024 000 zł64 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zadbane i funkcjonalne mieszkanie na Skoroszach, w którym po prostu dobrze się mieszka. 3 pokoje | 63,9m | klimatyzacja | garaż | balkon | miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

920 000 zł53 m² 17 424,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przytulne, wygodne mieszkanie z bezpośrednim wejściem do parku Fortu Bema w wysokim standardzie wyróżniające się funkcjonalnością. Atutem jest bardzo duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

529 900 zł35 m² 15 054 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zobacz filmik i plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! Nie trać godzin na przeszukiwanie stron deweloperów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Północ,Warszawa

470 000 zł32 m² 14 873,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Szukasz jasnego mieszkania na Pradze-Północ, z windą i zielonym patio? Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,6 m przy ul. Jagiellońskiej 6 w zadbanym, niskim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bracławska

Gocław,Warszawa

619 000 zł38 m² 16 289,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne 2 pokoje po remoncie. Ostatnie piętro, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo odnowione 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

529 900 zł35 m² 15 054 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamkowa

Targówek,Warszawa

979 000 zł60 m² 16 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Targówek ul. Zamkowa, os. Wilno - mieszkanie 60,5 m2 - 3 pokoje z aneksem kuchennym - loggia 3,3 m2 - miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej (+ 50 tys.) Mieszkanie 3-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

999 000 zł38 m² 26 289,50 zł/m²

 

Piętro:5/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży apartament o powierzchni 38,02 m2 znajdujący się w prestiżowej inwestycji dwóch 22- piętrowych wież Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej 61. Mieszkanie z dużą, 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

659 000 zł53 m² 12 434 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty Numer Licencji : 32026 tel. Na sprzedaż jasne 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 z dużym balkonem, jedynie 5 min tramwajem od Metro Bródno. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

609 000 zł50 m² 12 155,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Opiekun oferty tel. Prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 50,1m2, na którą składa się trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m, położone w zadbanym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

799 900 zł57 m² 14 033 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zobacz plan mieszkania i video - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Współpracuję ze wszystkimi agencjami. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajska

Stare Włochy,Warszawa

1 500 zł54 m² 27,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Do wynajęcia pokój w dwupokojowym mieszkaniu Warszawa, stare Włochy, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kakowskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 400 zł52 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie po remoncie na Gocławiu przy cichej ulicy kardynała Kakowskiego. Mieszkanie ustawne 2 pokoje z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 140 zł41 m² 76,59 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe dwupokojowe mieszkanie w podwyższonym standardzie przy ul. Jana Kazimierza 32 w Warszawie. Nieruchomość: powierzchnia 41,16 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

4 350 zł47 m² 93,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

If you need an offer in a language other than Polish, please contact us. Mieszkanie przy ogrodzie krasińskich | ekskluzywna okolica | 2 pokoje | kamienica forestiera | muranów | Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kacza

Wola,Warszawa

3 800 zł80 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

| polecam do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2. Bliska Wola, ul. Kacza. Rozkład: salon połączony z widną kuchnią - w pełni umeblowaną, wyposażoną.