dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

7 500 zł78 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczene, przestronne mieszkanie 78 m Mokotów, przy Polach Mokotowskich, ul. Biały Kamień Oferuję na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 78.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Morskie Oko

Mokotów,Warszawa

14 000 zł130 m² 107,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Klimatyzacja | 3 sypialnie | Apartamentowiec | Recepcja | Ochrona | Park | Po remoncie | Premium Wyjątkowy, klimatyzowany apartament w inwestycji Premium przy Parku Morskie Oko. Idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 999 000 zł118 m² 16 937,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Eurovilla prezentuje na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Miasteczka Wilanów. Funkcjonalny układ wnętrza z wyraźnym podziałem na strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gierymskiego

Mokotów,Warszawa

3 100 zł47 m² 65,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz wygodnego i przytulnego mieszkania dna wynajem? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Przedstawiam mieszkanie przy ulicy Gierymskiego 5, o powierzchni 47 m2. Opis mieszkania: - lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapłocie

Wilanów,Warszawa

1 220 000 zł117 m² 10 427,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 5 pokojowego z dużym balkonem o powierzchni użytkowej 117 mkw. Powierzchnia całkowita mieszkania to około 130 mkw, gdyż poddasze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nagłowicka

Wawer,Warszawa

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

RU & eng below Do wynajęcia mieszkanie - ul. Nagłowicka Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35 m , Lokal posiada oddzielne wejście, co zapewnia komfort i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

622 875 zł38 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

4 220 000 zł106 m² 39 890,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronny, komfortowy, 4-pokojowy apartament w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji Śródmieścia - Mennicy Residence. Wnętrze zaprojektowane przez architekta z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

3 800 zł81 m² 46,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate prezentuje wyjątkowo komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81 m , dostępne na pierwszy wynajem po generalnym remoncie. Nieruchomość wyróżnia się dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

789 000 zł47 m² 16 931,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na warszawskim Mokotowie. Lokal o powierzchni 46,60 m2 usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

399 999 zł22 m² 18 281,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Laskowa

Wola,Warszawa

3 400 zł37 m² 91,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pragnę zaoferować Państwu na wynajem przytulne, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli. -Adres: ul. Laskowa 3, warszawa Wola, -Powierzchnia: 37,00 mkw, -Liczba pokoi: dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

710 000 zł42 m² 17 100,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polaka

Ursynów,Warszawa

3 400 zł47 m² 72,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Mościcki prezentuje ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47 m . Nieruchomość znajduje się w Warszawie w dzielnicy Ursynów, przy ul. Benedykta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

619 000 zł39 m² 15 871,80 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie 38,8 m Śródmieście Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m , zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II 26 w Warszawie (śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gibalskiego

Wola,Warszawa

619 000 zł37 m² 16 839 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 36,76 m , położone w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części warszawskiej Woli. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

879 000 zł47 m² 18 702 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Polecamy jasne, ciche, funkcjonalne 3 pokojowe na Ursynowie Budynek z 2005 r cegła Ekspozycja północno-południowa Taras 10 m 2 garderoby Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

698 000 zł49 m² 14 245 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

***biuro ładna willa*** prezentuje! rewelacyjną oferte - oaze ciszy I spokoju W zielonej enklawie na woli przy ul ciołka. Mieszkanie o powierzchni 49.86M, położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

698 000 zł50 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokra

Targówek,Warszawa

889 000 zł60 m² 14 816,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 1991 roku zlokalizowane na Targówku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon - Kuchnia - Sypialnia - pokój dla dziecka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym na ogrodzonym osiedlu przy ul. Jeżewskiego 7 A w Warszawie (ursynów). Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

691 900 zł38 m² 17 999,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Gołąbki,Warszawa

510 000 zł39 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 38 m w Ursusie przy ulicy Warszawskiej. Budynek z lat osiemdziesiątych jest po wymianie instalacji, a klatka schodowa przeszła w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

763 312 zł43 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

750 000 zł62 m² 12 057,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe (pierwotnie 4 pokoje) mieszkanie usytuowane 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1977 zlokalizowane w Ursusie przy ul. Zagłoby. Blok po termomodernizacji , wymianie instalacji wodno-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rodziewiczówny

Praga-Południe,Warszawa

1 240 000 zł71 m² 17 464,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

: krótko: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,7 m z dużym balkonem, położone przy ul. Marii Rodziewiczówny 1 na warszawskiej Pradze-Południe, w inwestycji Aura Sky. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 200 000 zł88 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Hampton Home oferuje na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 88 m2 na osiedlu Stawki, mieści się na 3 piętrze w prestiżowym budynku charakteryzującym się świetną jakością wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Stanów Zjednoczonych

Gocław,Warszawa

1 069 000 zł59 m² 17 996,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na prezentację mieszkania przy samym Jeziorku Gocławskim - Po remoncie kuchni i łazienki w zeszłym roku - Bardzo dobry stan techniczny - Widok i zejście nad jeziorko - Zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

4 210 zł67 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z oddzielną kuchnią! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Stare Bielany,Warszawa

3 200 zł46 m² 69,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na wynajem, dostępne od zaraz, położone na Starych Bielanach w klimatycznej kamienicy z 1955 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:16/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie (w formie najmu okazjonalnego) w centralnej części Warszawy przy ul. Łuckiej administracyjnie przynależność do Woli. Mieszkanie o powierzchni 50 m2, na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

778 050 zł46 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leykama

Ursus,Warszawa

1 290 000 zł77 m² 16 794,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny, w którym każdy ma swoją strefę, jest jasno, cicho i wygodnie na co dzień? Mieszkanie zostało odświeżone i czeka na nowego właściciela! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 360 000 zł68 m² 19 988,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na Woli przy ul. Kolejowej. Układ pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 68.04 m składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

784 960 zł49 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

800 000 zł48 m² 16 642,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Są to 2 pokoje z oddzielną, dużą, widną kuchnią. Kuchnia 7,52 m2. Mieszkanie położone w doskonałym miejscu, centrum miasta przy Placu Unii. Plac Unii Lubelskiej oddziela dzielnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Wierzbno,Warszawa

869 000 zł58 m² 14 982,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szukasz mieszkania w fenomenalnej lokalizacji, blisko zieleni i parę kroków od metra? Ta nieruchomość jest idealna dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję trzypokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

19 000 zł183 m² 103,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 183 m | 4 sypialnie | 3 tarasy | Ścisłe centrum Warszawy Wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 183 m , położony w prestiżowej części centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

2 950 zł49 m² 60,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 1. wysokim piętrze w budynku bez windy, przy ul. Makolągwy 23. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

3 500 zł59 m² 59,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis ogólny Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, w których od razu czujesz, że chcesz zostać. To wyjątkowe, wysokie na 3,1 m mieszkanie przy ul. Przy Agorze 17 to.