dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

522 793 zł30 m² 17 426,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka - 29,62 m2 + balkon 4,96m2 parking podziemny tylko teraz 20.000 ZŁ OSTATNIE KAWALERKI Z ODBIOREM JESZCZE W TYM ROKU UMÓW SIĘ I ZOBACZ NA ŻYWO MIESZKANIA Z WCZEŚNIEJSZYCH.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

6 000 zł63 m² 94,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w sercu Warszawy przy ul. Elektoralnej, to propozycja dla osób poszukujących komfortu, stylu i prestiżowej lokalizacji. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

3 900 zł54 m² 72,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 53,5 m2 | balkon | 2 miejsca garażowe | komórka lokatorska | Łopuszańska 53b Budynek: mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu Neo Nova Ochota przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Czerniaków,Warszawa

4 900 zł52 m² 94,23 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 52 m2, piętro 3/5 z windą w budynku z 2012r., przy ul. Bernardyńskiej, mokotów Czerniaków. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

999 000 zł63 m² 15 971,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Namysłowskiej 6a. Na powierzchnię mieszkania 62,55 m2 składają się: - 3 pokoje (17,40 m2, 11 m2 i 8,20 m2) - 2 łazienki z wc (3,60 m2 i 3,30 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

1 640 000 zł80 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

English, russian below Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Największym atutem nieruchomości jest przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Angorska

Saska Kępa,Warszawa

2 600 zł24 m² 107 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia wyremontowana kawalerka położona na Saskiej Kępie, w pobliżu Parku Skaryszewskiego. Centralnym punktem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjne, zupełnie nowe, nigdy nie użytkowane, 1-pokojowe mieszkanie położone w efektownym apartamentowcu z 2025 roku, zlokalizowanym na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nicejska

Stegny,Warszawa

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przytulne mieszkanie na stegnach Idealne pod inwestycję | Słoneczne wnętrze | Funkcjonalny układ | Parking za szlabanem ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z wyjściem na balkon, * sypialnia, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krysta

Wola,Warszawa

3 700 zł63 m² 58,73 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m przy ul. Jana Krysta 3 w Warszawie (dzielnica Wola). Lokal znajduje się na 5. piętrze nowoczesnego, zamkniętego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stegny,Warszawa

560 000 zł42 m² 13 270,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Warszawskim Mokotowie - Stegny. Lokal znajduje się na ulicy Akermańskiej 1 w zadbanym budynku z 1973 roku. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

979 000 zł39 m² 25 102,60 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 12. piętrze w budynku z lat 60-tych zlokalizowane w centrum Warszawy przy Alei Jana Pawła II. Budynek po pełnej modernizacji (nowe instalacje, windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

759 600 zł49 m² 15 498,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i miejscem postojowym przy ul. Aleksandra Gieysztora 4 w Warszawie, nowe budownictwo. -Nieruchomość- powierzchnia 47,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lencewicza

Bemowo,Warszawa

548 000 zł46 m² 12 002 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Biuro ładna willa prezentuje! rewelacyjną oferte 46 M2 2 pokoje bemowo ul lancewicza. Mieszkanie o powierzchni 45,99 M, położone w doskonałej lokalizacji przy ulicy lancewicza. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

835 000 zł28 m² 29 821,40 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie położone w sercu Mokotowa to propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i spokojne otoczenie. Lokal znajduje się w inwestycji z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

1 370 000 zł50 m² 27 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Eleganckie mieszkanie w prestiżowej lokalizacji - ul. Koszykowa 1 Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49,55 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szlachecka

Żerań,Warszawa

619 000 zł36 m² 17 256,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z windą z 2021 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Szlacheckiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Flory

Śródmieście,Warszawa

17 000 zł168 m² 101,19 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy Państwu apartament do wynajęcia przy ulicy Flory, w przepięknej kamienicy z 1914 roku. W latach 2009-2010 kamienica przeszła generalny remont. Wysokość 3,4m, winda, 5 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Wola,Warszawa

740 000 zł54 m² 13 806 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje przy metrze Księcia Janusza - Wola! Szukasz mieszkania, które urządzisz całkowicie pod siebie? A może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału w topowej lokalizacji Warszawy? Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Polski Walczącej

Mokotów,Warszawa

6 000 zł60 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja westate włochy prezentuje apartament Na wynajem wyjątkowy, nigdy wcześniej niezamieszkany apartament o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

9 400 zł80 m² 117,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie! Oferta czasowa: pełna opłata za zakwaterowanie zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

4 960 zł70 m² 70,41 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Erazma z Zakroczymia

Tarchomin,Warszawa

595 000 zł50 m² 11 876,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przestronne M2 na Tarchominie z oddzielną- widną kuchnią. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,1 m, położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku. Mieszkanie znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

6 000 zł70 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

English version below. English speakers are welcome. Nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,72 m , idealne dla rodziny lub osób pracujących zdalnie. Położone w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

3 680 zł52 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

9 000 zł83 m² 108,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament Z dwoma sypialniami W sercu powiśla W pełni umeblowane i wyposażone | Dwa balkony | Elastyczne warunki najmu | Parking Prezentujemy na wynajem wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

770 000 zł40 m² 19 250 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 40 m | ul. Lazurowa | Bemowo Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 40 m zlokalizowanego przy ul. Lazurowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

5 170 zł49 m² 105,77 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie typu studio z wydzieloną częścią sypialnianą! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Grójecka

Stara Ochota,Warszawa

1 139 000 zł69 m² 16 507,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Opiekun oferty tel. Unikatowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Starej Ochocie z oddzielna kuchnią jasne i przestronne - ul. Grójecka - 2 pokoje, 69 mkw. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciołka

Koło,Warszawa

698 000 zł50 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro ładna willa prezentuje! rewelacyjną oferte - oaze ciszy I spokoju W zielonej enklawie na woli przy ul ciołka. Mieszkanie o powierzchni 49.86M, położone w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł20 m² 110 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Eng & ru belov bez prowizjii dla agencji / no commision Adres: ul. Kruczkowskiego 12a, śródmieście Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 20 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

699 000 zł39 m² 18 015,50 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Warszawy - Śródmieście / Wola Osiedle: wolska Żelazna Brama Na sprzedaż oferuję komfortowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

1 399 000 zł50 m² 27 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji | english below Szukasz mieszkania w Centrum Warszawy, które łączy klimat kamienicy z absolutnie świeżym, dopracowanym standardem? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

1 840 000 zł51 m² 36 177,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Browary Warszawskie | Krochmalna 59 I Apartamenty przy Warzelni I Sprzedaż I garaż I komórka 50 m designu, który nie krzyczy - ale zostaje w głowie. Mieszkanie, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Mirów,Warszawa

1 840 000 zł51 m² 36 177,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Browary Warszawskie | Apartamenty przy Warzelni | 50,86 m | balkon | garaż | komórka To jedno z tych mieszkań, które od pierwszej chwili dają poczucie dobrze podjętej decyzji. Dopracowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

674 600 zł44 m² 15 444,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sewastopolska

Stegny,Warszawa

630 000 zł42 m² 14 823,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokojowe mieszkanie na Stegnach, o pow. 42,5 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1974 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne w stanie do remontu. Na podłogach parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

890 000 zł42 m² 21 165,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie przy ullicy Hlonda w prestiżowej Ostoi Wilanów przy ulicy Hlonda z prywatnym parkiem dla mieszkańców. Idealna propozycja dla osób ceniących spokój, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Włodkowica

Białołęka Dworska,Warszawa

430 000 zł26 m² 16 686,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

/ agencjom serdecznie dziękuję / Osiedle Nova Viva Garden - Annopol sprzedam nową, wykończoną, umeblowaną ze sprzętem agd, - kawalerkę z balkonem, 25,77 m.kw., na 3 piętrze w budynku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

899 000 zł76 m² 11 844,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

To wyjątkowe, 76-metrowe, 3-pokojowe mieszkanie zostało stworzone z myślą o rodzinie, która ceni komfort, bezpieczeństwo i spokój. Funkcjonalny Układ i Komfort Mieszkanie ma.