dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szlifierska

Zielona,Warszawa

505 000 zł36 m² 14 004,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kameralny klimat | kontakt Z naturą Bez prowizji i Podatku pcc Kameralny Klimat w Zielonej Okolicy, miejsce gdzie Odetchniesz od Wielkomiejskiego Pośpiechu i Zgiełku. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

540 000 zł49 m² 11 020,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie do remontu 49 m2, 2-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, balkonem i piwnicą. Piękny widok z balkonu na ogródki działkowe i Kanałek Wystawowy. Blisko malowniczy Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marsa

Gocław,Warszawa

918 500 zł90 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowe osiedle - przy stacji skm gocławek wyjątkowa okazja- gotowe mieszkanie Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 90,05 m2 składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (29,7m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

534 000 zł47 m² 11 459 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 46,6 M2, 2 pokoje, praga-północ, ul.BIAŁOSTOCKA Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Pradze Północ na ulicy Białostockiej. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

547 110 zł56 m² 9 691,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje + garaż gratis W cenie otrzymujemy lokal oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym! Osiedle które powstaje na Białołęce, blisko rezerwatu przyrody a zarazem tylko 25 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

544 912 zł56 m² 9 694,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje z balkonem. Wprowadz się już dziś! W cenie otrzymujemy lokal oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym! Osiedle które powstaje na Białołęce, blisko rezerwatu przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szlifierska

Zielona,Warszawa

885 000 zł75 m² 11 866,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Chomiczówka

Chomiczówka,Warszawa

765 000 zł58 m² 13 189,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bielany, trzypokojowe mieszkanie z balkonem, garażem i komórką lokatorską. Jasny, narożny apartament z ekspozycją okien na wschód i południe, położony na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Lotników

Mokotów,Warszawa

569 000 zł43 m² 13 793,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania ciche, dobrze zlokalizowane mieszkanie z ekspozycją zachodnią Z widokiem na skwerek osiedlowy, z dala od zgiełku ulicy. Świetna lokalizacja przy Al. Lotników, blisko galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szaserów

Gocławek,Warszawa

589 000 zł47 m² 12 601,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji możliwość zakupu na kredyt bez podatku pcc spokojne poranki | aktywne popołudnia | kameralne wieczory Nowoczesne osiedle w zielonej części rewitalizowanego Gocławka o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Górce,Warszawa

705 000 zł54 m² 12 935,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne osiedle wśród zieleni. * panele fotowoltaiczne * oświetlenie led * retencja wody opadowej * inteligentne videowmofony * ogólnodostępne stojaki rowerowe * budki lęgowe dla ptaków Ponadczasowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szaserów

Gocławek,Warszawa

755 000 zł60 m² 12 583,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kamionek,Warszawa

680 000 zł64 m² 10 708,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 63,5 m2 , która znajduję się na Pradze Południe przy ul. Zbaraskiej 5b, na trzecim piętrze czteropiętrowy bloku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

519 000 zł50 m² 10 443 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 49,70, 2 pok., Bemowo Rozłogi(Warszawa, Bemowo, Jelonki, Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdująca się w zielonej, bezpiecznej okolicy na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

546 103 zł56 m² 9 692,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ostatnie mieszkania z trzema pokojami W cenie otrzymujemy lokal oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym! Osiedle które powstaje na Białołęce, blisko rezerwatu przyrody a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

536 000 zł48 m² 11 284,20 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam na prezentację Lokalizacja: warszawa ul. Komorska 4; praga Południe (grochów) Metraż: 47,5 m2 Piętro: 3 Rok budowy: 1978 Stan prawny: pełna własność z księgą wieczystą W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

659 000 zł41 m² 16 073,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - Mieszkanie - 2 pokoje - 41 m - Miasteczko Wilanów - Warszawa Przytulne 2 pokojowe mieszkanie, położona na 2-gim piętrze, 3 piętrowego budynku, zlokalizowanego w Miasteczku Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Achera

Ursus,Warszawa

439 616 zł52 m² 8 495 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe achera to inwestycja dla osób, które: pragną żyć w nowoczesnym i kameralnym miejscu w dobrej lokalizacji w Warszawie, szukają zielonej przestrzeni w pobliżu swojego domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

755 000 zł43 m² 17 656,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

- 5 minut spacerem do metra Natolin, - stylowe wykończenie, - własny słoneczny ogródek ok 30m, - nie wymaga dodatkowy nakładów, - wysoki standard wykończenia mieszkania i budynku, - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szaserów

Gocławek,Warszawa

569 000 zł45 m² 12 706,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tokarza

Targówek,Warszawa

480 000 zł55 m² 8 727,27 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o metrażu 55 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Trzy pokoje 18,30/8,30/10,60 m2, widna, oddzielna kuchnia 6,50 m2, łazienka 3,50 m2, przedpokój 8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

9 900 zł140 m² 70,71 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate prezentuje ekskluzywny i przestronny apartament o powierzchni 140m2 mieszczący się w jednym z najbardziej luksusowych kompleksów na terenie Wilanowa. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

430 000 zł44 m² 98 852 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Witam, mam do zaoferowania przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na spokojnym, strzeżonym osiedlu - blisko M1 na Targówku. Rok bodowy 2013 Mieszkanie ma 43.5 m2, znajduje się na I pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jurajska

Mokotów,Warszawa

815 000 zł60 m² 13 583,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do obejrzenia pięknego, słonecznego aparatamentu położonego na zamkniętym, nowym kameralnym osiedlu z 2020r., cenionego dewelopera Marvipol. Zdjęcia przedstawiają wizualizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

520 000 zł42 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 42 m2, 2 pokoje z aneksem kuchennym, dużym balkonem, komórką i miejscem parkingowym. Urządzone nowoczesnym stylu, w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajkowicza

Targówek,Warszawa

399 000 zł33 m² 12 091 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33m2 znajdujące się na Warszawskim Targówku, w pobliżu Metro Trocka oraz Metro Targówek Mieszkaniowy znajdujące się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zagórzańska

Wawer,Warszawa

814 900 zł75 m² 10 862,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Brak prowizji i podatku pcc Zakup mieszkania od dewelopera Wawer to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy, charakteryzująca się niską, kameralną podmiejską zabudową. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szlifierska

Zielona,Warszawa

555 000 zł41 m² 13 464,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

8 200 zł83 m² 98,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English below Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy, przestronny, luksusowy apartament na wynajem o powierzchni 83 m2, na Powiślu. Apartament Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachnąca

Ursynów,Warszawa

830 000 zł66 m² 12 671,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5 m2. Mieszkanie Mieszkanie ulokowane jest na drugim piętrze czteropiętrowego bloku mieszkalnego z cegły. Lokal posiada łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

724 900 zł46 m² 15 869 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Kamienica 45,68M2, 2pok., Żeromskiego Na sprzedaż: Designerskie mieszkanie w bardzo dobrym standardzie , znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze Żeromskiego Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

970 000 zł55 m² 17 636 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Kamienica 55M2,3 pok., UL.KRASIŃSKIEGO,METRO (Warszawa, Żoliborz, Krasińskiego) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Tarchomin,Warszawa

606 100 zł61 m² 10 002 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

* nowe osiedle * Dobra komunikacja - 5 min do przystanku tramwajowego * 7 min do metra * loggia aż 8,8m2 * dwustronne * możliwość wydzielenia widnej kuchni * dodatkowo wc do zaaranżowania na garderobę *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

465 000 zł44 m² 10 449,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestronne mieszkanie z dużym balkonem w cichej i zielonej okolicy. Mieszkanie jest na trzecim, najwyższym piętrze bloku z 2012 roku przy ul. Aluzyjnej 13.To idealna inwestycja nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prystora

Skorosze,Warszawa

864 000 zł88 m² 9 818,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu mieszkań W nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Al. Jerozolimskich. Zaledwie 20 minut od centrum Warszawy. Budynki w drugiej linii zabudowy - bez szumu a wciąż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szaserów

Gocławek,Warszawa

466 000 zł37 m² 12 625,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023