dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 131 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

995 000 zł69 m² 14 483 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni niespełna 69 m2 na osiedlu Saska. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, na podłodze panele podłogowe Quick-Step (poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

528 700 zł40 m² 13 247,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Poniższa oferta przedstawia nieruchomość w standardzie deweloperskim. Główne atuty nieruchomości: bliskość terenów zielonych bliskość szkoły, przedszkola, gimnazjum bliskość obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

809 000 zł70 m² 11 557,10 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wola tower|do zamieszkania|garderoba|parking|wyposażone|kw Do sprzedaży przedstawiam Państwu 2-pokojowe ( z możliwością przywrócenia układu 3-pokojowego), rozkładowe mieszkanie, mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

627 000 zł46 m² 13 947,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Housing Market ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie po remoncie, usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku o powierzchni 46m2 składające się z 3 pokoi. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

668 000 zł55 m² 12 145,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe. Możliwy cel inwestycyjny. Mieszkanie na wynajem. Można zarabiać co miesiąc na czysto 4 400zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

1 260 000 zł75 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż pięknie wykończone klimatyzowane mieszkanie 3 pokojowe w Warszawie na Pradze Południe Funkcjonalne, dobrze rozplanowane. Ustawny i słoneczny salon z wejściem na ogromny taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

616 000 zł46 m² 13 391,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament z tarasem i dużym garażem na Osiedlu Saska zbudowanym przez Dom Development. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ostródzka

Targówek,Warszawa

838 500 zł86 m² 9 807 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Budynek bezczynszowy w zabudowie bliźniaczej. Wspólnota po 2 lokale - każdy z własnym wejściem, własnym podjazdem, stanowiskiem parkingowym i ogródkiem. W projekcie budowlanym 3-y.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyki

Bemowo,Warszawa

455 000 zł46 m² 9 891,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W pełni rozkładowe mieszkanie do remontu o powierzchni 46 m2, 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem typu loggia i piwnicą. Zlokalizowane na Bemowie - Jelonki, przy ul. Wyki - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Tarchomin,Warszawa

606 100 zł61 m² 10 002 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

* nowe osiedle * Dobra komunikacja - 5 min do przystanku tramwajowego * 7 min do metra * loggia aż 8,8m2 * dwustronne * możliwość wydzielenia widnej kuchni * dodatkowo wc do zaaranżowania na garderobę *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Stary Żoliborz

Stary Żoliborz,Warszawa

3 500 000 zł206 m² 16 990,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1931

Niebywale klimatyczne, nietuzinkowe I oryginalne miejsce Z cudowną energią :) oraz dwustronnym tarasem na dachu (130M2) W zielonej I urokliwej enklawie starego żoliborza- nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 200 zł36 m² 90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie zaprojektowane przez architekta nowe dwupokojowe mieszkanie. Właściciele przy współpracy z architektem stworzyli komfortową przestrzeń z oddzielną sypialnią, salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Remiszewska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

458 000 zł46 m² 9 849 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Mieszkanie w pełni rozkładowe, dwa obszerne pokoje. Można pokusić się o aranżację na trzy, projektując sypialnię w kuchni i aneks kuchenny. Rozkład: - pokój 18 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

549 000 zł44 m² 12 449 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego, cichego mieszkania z dużym tarasem przy ulicy Powstańców Śląskich. 100 metrów od Hali Wola! Cisza i spokój nawet przy otwartych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

17 000 zł180 m² 94,42 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Loco Real Estate ma przyjemność zaprezentować na wynajem 180 metrowy, sześciopokojowy apartament w świetnej lokalizacji w samym centrum Warszawa przy ulicy Górskiego. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

779 508 zł81 m² 9 619,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa promocja Cena katalogowa: 842 712 zł Cena promocyjna: 766 404 zł miejsce naziemne lub w hali garażowej w obniżonej cenie (do wybranych mieszkań) Rabat na mieszkanie aż do 8% Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Świetnie rozwinięta i skomunikowana część Tarchomina (białołęki) - 700 m do Galerii Północnej i tramwai, 150 m do przystanku autobusowego Mieszkanie 47 m2, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwierzyniecka

Sielce,Warszawa

649 999 zł57 m² 11 403,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Ciche, przejrzyste, jasne, 3 pokojowe (57M2) mieszkanie na dolnym 'zielonym' mokotowie Z przepięknym widokiem na kopiec czerniakowski. Mieszkanie dwustronne - wszystkie pokoje. Sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

900 000 zł61 m² 14 754,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przytulne mieszkanie o 61m2, 3 pokojowe (sypialnia 14m2, sypialnia 10 m2, salon+aneks kuchenny 25 m2). W sypianiach są szafy, w większej sypialni szafa wnękowa, w korytarzu również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

419 000 zł47 m² 8 873,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Odbierz klucze W tym roku! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem w budynku B na 1 piętrze. - budynek jest wyposażony w windę - dodatkowo przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

239 100 zł18 m² 13 283 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zainwestuj W nieruchomość - promocja dla pierwszych klientów okazja- inwestycja gotowa już W tym roku Apartament typu studio, nowoczesny. * blisko stacja metra Stokłosy * luksusowy budynek *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

239 200 zł17 m² 14 071 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Płatności 10/90 - promocja ograniczona ilościowo. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

380 000 zł27 m² 14 074 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Kawalerka 27M2 ,ul.ROMASZEWSKIEGO .METRO Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

624 200 zł52 m² 12 004 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

227 045 zł17 m² 13 356 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

593 000 zł52 m² 11 404 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podchorążych

Sielce,Warszawa

8 000 zł120 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Dwustronne mieszkanie na Dolnym Mokotowie o powierzchni 120 m2. Cztery pokoje. Trzy sypialnie ( 16m2, 12m2,10m2) i salon otwarty na kuchnię (30m2). Wykończone w wysokim standardzie. Wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

415 200 zł32 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

394 400 zł32 m² 12 325 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wierzbno

Wierzbno,Warszawa

680 000 zł52 m² 13 027 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedane! Wierzbno! Jedna z najpiękniejszych okolic Górnego Mokotowa! Jest tu wszystko co potrzebne do życia w wielkim mieście! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie 52,20m2. przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/ budynek: budynek monitorowany, pod stałym całodobowym dozorem ochrony. Bardzo zadbane części wspólne osiedla, dużo zieleni, wysoki standard wykończenia klatek schodowych. W budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jutrzenki

Raków,Warszawa

509 000 zł41 m² 12 298 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bez podatku pcc (2%) Mieszkanie sprzedawane na zasadzie cesji praw z umowy deweloperskiej. Zakup w atrakcyjnym systemie płatności 20/80, co oznacza płatność w wysokości 80% dopiero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Potok,Warszawa

1 070 000 zł78 m² 13 744,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Poszukujesz przestrzennego mieszkania w prestiżowej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Mieszkanie mieści się na kameralnym osiedlu z recepcją przy ul.Gwiaździstej 7 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Białołęka,Warszawa

487 053 zł52 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Pod samą inwestycją sklep Netto, spora ilość linii autobusowych oraz linia nocna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

291 800 zł21 m² 14 097 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chodzieska

Wawer,Warszawa

720 000 zł73 m² 9 918,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowe mieszkanie na parterze w kameralnym budynku (jedno piętro) mieszkalnym w Warszawie - Wawer. Okna wychodzące na wschód, południe, zachód. Wykończenie: podłogi - wylewka wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rudzka

Bielany,Warszawa

1 150 000 zł70 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 70m2 znajdujące się na osiedlu Skanska na ulicy Rudzkiej. Stan mieszkania deweloperski , dostępne od zaraz. Mieszkanie dwustronne posiadające dwa balkony. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Achera

Ursus,Warszawa

243 396 zł22 m² 10 949 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe achera to inwestycja dla osób, które: pragną żyć w nowoczesnym i kameralnym miejscu w dobrej lokalizacji w Warszawie, szukają zielonej przestrzeni w pobliżu swojego domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

394 400 zł32 m² 12 325 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

593 000 zł52 m² 11 404 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jugosłowiańska

Praga-Południe,Warszawa

530 000 zł35 m² 15 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 35m2 na Gocławiu przy ulicy Jugosłowiańskiej. Mieszkanie znajduję się na parterze w 5 piętrowym budynku wybudowanym w 2019 roku. Nieruchomość.