dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł37 m² 69,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Warszawa Śródmieście, ul. Bonifraterska Do wynajęcia funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 37,39 m , położone na 2gim piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sędziowska

Ochota,Warszawa

810 000 zł27 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1929

Wprowadzenie Prezentujemy wyjątkową kawalerkę o powierzchni 27 m , zlokalizowaną przy ul. Sędziowskiej 2 na warszawskiej Ochocie. To oferta idealna zarówno jako inwestycja mieszkaniowa, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

665 000 zł49 m² 13 683,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować ofertę w wyjątkowo zielonej i przyjaznej do życia lokalizacji na warszawskich Bielanach. Budynek znajduje się przy ulicy Wrzeciono na wysokości ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

998 415 zł61 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja mieszkanie przy metrze Chrzanów - 3% ceny od oferty w ogłoszeniu *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja Osiedle zlokalizowane jest na warszawskim Bemowie. To nowoczesna, dynamicznie rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Saska Kępa,Warszawa

1 285 000 zł52 m² 24 874,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Kameralne mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ul Lipskiej na Saskiej Kępie. Mieszkanie Mieszkanie narożne, dwustronne z balkonem o pow. 51,66 m2, usytuowane na 1 piętrze. Okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nasielska

Praga-Południe,Warszawa

820 000 zł55 m² 14 936,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe 54,9 m2 (dla zdecydowanych osób możemy wydzielić 3 pokój o powierzchni ok. 8 m2 w cenie) na parterze w budynku 4 piętrowym z windą na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł53 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, z nowym wyposażeniem. Powierzchnia: 53.3 m , Liczba pokoi: 3 Piętro:7/8 z 2001 roku. Mieszkanie po generalnym remoncie przy ulicy Książkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Krakowska

Rakowiec,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia urządzona i umeblowana kawalerka przy al. Krakowskiej 291a (na pograniczu Ochoty i Włoch). Dostępne do zamieszkania od 2.01.2026 roku. Mieszkanie o pow. ok. 34,5 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnomorska

Stegny,Warszawa

470 000 zł31 m² 15 161,30 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie typu studio zlokalizowane na Mokotowie (stegny) przy ul. Czarnomorskiej. Budynek Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

540 000 zł38 m² 14 251,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Westate Wola ma przyjemność przedstawić mieszkanie o powierzchni 37,89m2, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie - na Saskiej Kępie, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palmowa

Wawer,Warszawa

850 000 zł66 m² 12 878,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta sprzedaży mieszkania - Warszawa, wawer, ul. Palmowa Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

899 000 zł49 m² 18 346,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bielanach. Układ mieszkania - praktycznie zaprojektowana przestrzeń: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jasielska

Rakowiec,Warszawa

385 000 zł18 m² 21 038,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Oferujemy do sprzedaży komfortową kawalerkę, z pięknym widokiem!. Mieszkanie po kapitalnym remoncie kilka lat temu. W pełni umeblowane. Wyposażenie stanowią meble Ikea widoczne na zdjęciach:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

575 000 zł32 m² 17 812,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Duże panoramiczne okna Klucze czekają na odbiór Eleganckie osiedle Dobra komunikacja z centrum 2 minut rowerem do Parku Skaryszewskiego! Spacerem do przystanku autobusowego 3 minuty umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Annopol,Warszawa

724 000 zł55 m² 13 158,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe * Umów się na spotkanie * Niska zabudowa * Piękny widok Zarezerwuj chwilę na wspólny, niezobowiązujący spacer po tej inwestycji. Pomogę Ci sprawdzić każdy detal, odpowiem na wszystkie pytania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

1 180 000 zł58 m² 20 344,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji położone przy ul. Wałowej, idealne jako inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 58 m2 po remoncie do zamieszkania lub wynajęcia zaraz po zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tolkiena

Mokotów,Warszawa

1 480 000 zł62 m² 23 844,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa przestrzeń dla Twojej rodziny 3 pokoje, gotowe do wprowadzenia!wyjątkowe, dwustronne mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. J.R.R. Tolkiena 3. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

680 000 zł49 m² 13 877,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią i małym balkonem na Ochocie na czwartym piętrze bez windy. Mieszkanie po odświeżeniu gotowe do wprowadzenia. Wokół niska zabudowa, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludna

Powiśle,Warszawa

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[english below] Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Warszawy - na Powiślu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

659 000 zł36 m² 18 454,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche | sppokojna okolica | Dobra komunikacja | Mokotów | Mordor Wyobraź sobie sobotni poranek. Budzi Cię delikatne, przefiltrowane przez zieleń za oknem światło, a nie dźwięk ruchliwej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

2 750 zł47 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47m2 położone przy ul Narwik 18 na Bemowie. Mieszkanie w budynku z 2019 roku, składa się z przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

4 300 zł42 m² 102,38 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pięknie wykończony i funkcjonalny apartament w prestiżowej Rezydencji Fryderyk z recepcją i całodobową ochroną. Płożony na cichej i zielonej uliczce Mokotowa blisko stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

750 000 zł36 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Polecam: 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 usytuowane na 1 piętrze w budynku z 1964 roku. Lokal po generalnym remoncie z widokiem na zieleń (ekspozycja wschodnia). Blok bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Imielin,Warszawa

728 000 zł48 m² 15 262 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lux oferta! dostępne od zaraz. Metro imielin, stokłosy! przystanki autobusowe. Okazja! 2 duże ustawne bardzo widne pokoje , widna kuchnia. **** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orzeszkowej

Ochota,Warszawa

2 449 000 zł125 m² 19 592 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szybka sprzedaż! Zamieszkaj tuż przy ścisłym centrum Warszawy. Oferuję do sprzedaży duże, ustawne 4 pokoje, z dwiema pełnowymiarowymi łazienkami i garderobą. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goworowska

Bródno,Warszawa

398 000 zł31 m² 13 006,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Kawalerka 31 m | Parter z widokiem na zieleń | Atrakcyjna cena Opis nieruchomości Na sprzedaż kawalerka o powierzchni ok. 31 m , położona na parterze w budynku mieszkalnym. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybylskiego

Ursynów,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 48m2 na III piętrze w budynku przy ul. Przybylskiego na warszawskim Ursynowie w okolicach sggw. Dostępne od 1 stycznia! Mieszkanie składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

2 850 zł35 m² 81,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyposażony, duży, przestronny dwupokojowy apartament przy ul. Wojska Polskiego 29a na warszawskim Żoliborzu. Nie pobieramy prowizji od najemcy. Świetnie zlokalizowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiślna

Białołęka,Warszawa

950 000 zł58 m² 16 286,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Westate Wola ma przyjemność przedstawić Państwu przestronne mieszkanie położone na warszawskiej Białołęce, tuż nad malowniczym brzegiem Kanału Żerańskiego, przy ulicy Starowiślnej 7. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

685 000 zł38 m² 18 026,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam na prezentację! Mieszkanie 2-u pokojowe (w księdze 37,5 m2) z loggią Lokalizacja tej nieruchomości to jej ogromny atut. Położona w prestiżowej okolicy, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powsińska

Sielce,Warszawa

2 490 000 zł118 m² 21 137,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż duże, komfortowe i bardzo jasne mieszkanie przy ul. Powsińskiej, w apartamentowcu z ochroną 24/7, monitoringiem i portiernią. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mirów,Warszawa

739 000 zł44 m² 16 795,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Są mieszkania, które od pierwszego wejścia zachwycają świeżością, wygodą i gotowością do życia. Takie właśnie jest to starannie wyremontowane, w pełni wyposażone mieszkanie - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

775 000 zł56 m² 13 839,30 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem, zlokalizowane na Mokotowie tuż obok Sadyba Best Mall! To doskonała oferta dla miłośników Mokotowa, którzy jednocześnie poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Konstytucji

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 435 000 zł85 m² 28 526,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie Z charakterem W kamienicy przy placu konstytucji Klimatyzacja | Oryginalna stolarka | Wysokie sufity | Miejsce postojowe | Przestronne wnętrze z piwnicą ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Wola,Warszawa

720 000 zł38 m² 18 947,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji sprzedam mieszkanie po remoncie, w odnowionym bloku z cegły (wymieniona instalacja elektryczna miedziana, piony kanalizacyjne, ocieplenie budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

775 000 zł37 m² 20 945,90 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuję eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,90 m , położone na IX piętrze budynku mieszkalnego z windą, przy Al. Jerozolimskich 131, tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sierpińskiego

Ochota,Warszawa

600 000 zł36 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Nie szukaj dalej - to jest to! Mieszkanie, w aktualnym układzie studia z wnęką na sypialni które może stać się dwupokojowym mieszkaniem. Ma w sobie światło, spokój i ten rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

629 000 zł44 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Jasne i odświeżone mieszkanie o powierzchni 44,4 m , w pełni przygotowane do zamieszkania. Znajduje się w świetnie skomunikowanej części Białołęki, przy ulicy Aluzyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łokuciewskiego

Bemowo,Warszawa

825 000 zł45 m² 18 329,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na warszawskim Bemowie przy ul. Łokuciewskiego 4. Pierwotnie było to mieszkanie 2 pokojowe ale z części salonu została wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Kozia

Śródmieście,Warszawa

745 000 zł20 m² 37 046,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne mieszkanko W unikatowym miejscu warszawy - na ul koziej. Kozia to kameralna uliczka, równoległa do krakowskiego przedmieścia, jednocześnie na styku prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

777 000 zł35 m² 22 200 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie na klimatycznym Żoliborzu Dziennikarskim pośród starych willi, o powierzchni 35 m2. W skład lokalu.