dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 407 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Unii Lubelskiej

Śródmieście,Warszawa

1 090 000 zł62 m² 17 580,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nieruchomość inwestycyjna - do sprzedania - gotowa na wynajem krótkoterminowy (airb&b, ) albo długoterminowy. Lokalizacja, lokalizacja: najbardziej pożądany adres na mapie Śródmieścia południowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Wola,Warszawa

580 000 zł43 m² 13 379,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Super oferta! Kawalerka w kamienicy z 1963 roku! Bardzo blisko Centrum miasta a mimo to cicho i zielono! Szukasz spokojnego azylu w doskonałej lokalizacji lub myślisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Sadyba,Warszawa

800 000 zł56 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Warszawa Mieszkanie Sadyba 3 pokoje, winda, 12 piętro, nicejska Klimatyczne, jasne i świeżo wykończone mieszkanie: - 56m2 - 12 piętro, w dwunastopiętrowym budynku - 3 pokoje (szczegółowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia ciche i przestronne, dwupokojowe (nieprzechodnie) mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Nowolipki. Lokal o powierzchni 52 mkw znajduje się na 3. piętrze (brak windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

690 000 zł33 m² 20 909,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Opis: oferujemy do sprzedania jasne, przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 33 m2 zlokalizowane na Saskiej Kępie przy ul. Międzynarodowej. Mieszkanie umiejscowione na 3 piętrze 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

1 600 zł24 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane, jasne, z balkonem: *pokój duży; rozkładane łóżko, komoda, stół, biurko, stolik kawowy * balkon * kuchnia z oknem; kuchenka gazowa z piekarnikiem, lodówka, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

1 489 000 zł88 m² 16 920,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Opiekun oferty tel. Niebanalne, dwupokojowe mieszkanie w kamienicy z 1924 roku na Starej Ochocie Podstawowe informacje: dwupokojowe mieszkanie, na dwóch poziomach o łącznej powierzchni 88m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

660 000 zł37 m² 17 694,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Opiekun oferty tel. Po generalnym remoncie, 37 m2 w dobrej lokalizacji na Ochocie. Podstawowe informacje: mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, po gruntownym remoncie w 2019 r., nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 428 000 zł98 m² 14 590,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Przestronny, wysoki na 3 m lokal do własnej aranżacji z możliwością zrobienia nowego układu funkcjonalnego. Budynek w samym centrum Warszawy przy ul, grójeckiej (między placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

3 400 zł53 m² 64,15 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja | Budynek: przedstawiam do wynajęcia mieszkanie położone na 4 piętrze w apartamentowcu przy al. Wyścigowej. Zadbane osiedle, teren ogrodzony i monitorowany. Wokół parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arabska

Saska Kępa,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Atrakcyjne 48m po remoncie na Saskiej Kępie. Mieszkanie w jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Warszawy - Saskiej Kępie. Zadbany i wyremontowany blok, drugie piętro i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piaskowa

Wola,Warszawa

1 780 000 zł91 m² 19 560,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania komfortowe 3pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w pobliżu Arkadii Mieszkanie na ostatnim piętrze z doskonałym widokiem na centrum Warszawy. Posiada dwa balkony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł106 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe, wykończone w wysokim standardzie, jest umeblowane i wyposażone, składa się z salonu, kuchnia jest widna i częściowo otwarta na salon, dwie sypialnie, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

7 900 zł140 m² 56,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Komfortowy apartament w okolicy Centrum Biznesowego, cztery pokoje, bez prowizji od najemcy. Wynajem na cele mieszkalne lub biuro. Wolny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Służew,Warszawa

1 188 000 zł74 m² 15 981 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

***** biuro nieruchomości ładna willa prezentuje**** rewelacyjna oferta- okazja! na żywo wygląda jeszcze ładniej mieszkanko. Przepiękne mieszkanie wraz Z garażem I komórką przy alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

5 500 zł48 m² 114,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane, widne mieszkanie w centralnej części Mokotowa. Możliwość wynajmu z garażem lub bez. Rozkład: duży salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

799 000 zł64 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 63,92 m2 z tarasem o pow.50,00m2 na zamkniętym, chronionym osiedlu Zielone Zacisze. Mieszkanie składa się z salonu o pow. 18,9m2z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Esperanto

Nowolipki,Warszawa

479 000 zł27 m² 17 545,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Wola-Nowolipki ul. Esperanto (tuż przy centrum handlowym Klif) 27,31 m2 | 1 pokój | osobna kuchnia z oknem | piwnica 1,6m2 | 6 piętro z dwoma nowymi windami Mieszkanie 27,31 m2, 1-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

4 200 zł65 m² 64,62 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

.Mieszkanie przygotowana do najmu. 2 sypialnie, łazienka z wanną , pralka. Kuchnia kompletnie wyposażona - lodówka, płyta kuchenna, zmywarka 45. Pokój dzienny połączony z kuchnią. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czackiego

Śródmieście,Warszawa

619 000 zł31 m² 20 275,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jednopokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni 30,53m2 usytuowane w pięknej przedwojennej kamienicy przy ulicy Tadeusza Czackiego 19. Myślę, że tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawadowskiego

Ursynów,Warszawa

900 000 zł62 m² 14 443,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Sprzedam bezpośrednio dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie o powierzchni 62,31 m2 z balkonem o pow. 7m2 i przynależną komórką lokatorską (piwnicą) o pow. 6,36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 700 zł33 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wygodna, jasna kawalerka, w pełni wyposażona i umeblowana. Świetny punkt komunikacyjny na Woli, blisko Centrum, przy Metrze Rondo Daszyńskiego. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wilanów,Warszawa

1 929 150 zł143 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedaży unikatowy apartament zlokalizowany na pograniczu dwóch dzielnic Mokotowa i Wilanowa. W najbliższej okolicy nieruchomości znajduje się arteria komunikacyjna zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

1 599 000 zł124 m² 12 930,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Stacja Metro Kabaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

2 700 zł27 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę powierzchni ok. 27 mkw, znajdujące się przy ul. Łopuszańskiej (włochy). Lokal usytuowany na 3 (z 5) piętrze w nowej inwestycji ,nova Ochota z 2022 r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

823 000 zł59 m² 13 949 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

1 500 000 zł88 m² 17 045,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924