dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

799 900 zł48 m² 16 650,70 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Top lokalizacja! 3 minuty do Metra Bemowo, tramwaju i autobusu. Bardzo funkcjonalny układ. Dwustronne północ-południe, oddzielna kuchnia z oknem i loggia 3,7 m2. Zapraszam do zakupu 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, stacja metra Płocka

Wola,Warszawa

3 500 zł33 m² 106,81 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny, umeblowany apartament z dużą ustawną loggią w bezpośrednim sąsiedztwie Metra Płocka. Budynek Ronson Development zlokalizowany na warszawskiej Woli. W okolicy doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, stacja metra Płocka

Wola,Warszawa

750 000 zł33 m² 22 789,40 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Loftowy apartament z dużą ustawną loggią w bezpośrednim sąsiedztwie Metra Płocka. Nowoczesny budynek Ronson Development zlokalizowany na warszawskiej Woli. W okolicy doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świetlików

Bemowo,Warszawa

648 000 zł37 m² 17 513,50 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Westate Wola prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania na warszawskim Bemowie. Mieszkanie o powierzchni 37 m znajduje się na 9. piętrze 14-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

860 000 zł52 m² 16 516,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie do remontu znajdujące się na warszawskim Muranowie. Budynek / osiedle Mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krochmalna

Mirów,Warszawa

949 000 zł27 m² 35 148,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

We speak pl / ukr / ru / eng Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w centrum Warszawy, przy ulicy Krochmalna. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z pełnym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Czyste,Warszawa

5 200 zł76 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu przestronne 3 pokojowe mieszkanie na bliskiej Woli, w rewelacyjnej lokalizacji zaledwie 100 metrów do stacji Metra Młynów. Mieszkanie usytuowane jest na drugim pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Lotników

Służewiec,Warszawa

825 000 zł47 m² 17 553,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m , położone w doskonałej lokalizacji Mokotów, ok. al. Lotników (służewiec). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł58 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe ciche mieszkanie w centrum Warszawy (przy Rondzie onz), 56 m2. 3400 pln + 1400 pln czynsz administracyjny + opłaty za prąd. Umowa Najmu Okazjonalnego. Mieszkanie: dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blacharska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45 m2, z loggią o powierzchni 5m2, świeżo wyremontowane i nowocześnie wyposażone, przy ulicy Blacharskiej na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

3 250 zł56 m² 58,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 mkw, położone na zielonych Bielanach, na osiedlu Piaski przy ul. Broniewskiego. To miejsce, w którym naprawdę dobrze się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taneczna

Ursynów,Warszawa

1 290 000 zł60 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Ursynowie Budynek z 2018 r Balkon 6 m Komórka 8 m Wymiary pomieszczeń salon+aneks 22,59m pokój 12,04m pokój 11,10m łazienka 4,73m hall 7,25m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

475 000 zł33 m² 14 221,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przytulne mieszkanie 33,4 m z balkonem Warszawa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,4 m, położone na trzecim piętrze w spokojnej, a jednocześnie dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

335 000 zł14 m² 23 928,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie na starym mokotowie przy ul. Madalińskiego w sąsiedztwie ul. Puławskiej, o powierzchni 14m2. Lokal składa się z pokoju, niewielkiego aneksu kuchennego w przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sztormowa

Marina Mokotów,Warszawa

2 850 000 zł119 m² 23 949,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament z klasą na Marinie Mokotów. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to elegancki, czteropokojowy apartament o powierzchni 119 m , położony na drugim piętrze prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

7 500 zł150 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Pięknie wykończony, przestronny apartament Z tarasem na kabatach Duży Taras | 2 Miejsca Garażowe | Wysoki Standard | Gotowy do zamieszkania ***** rozkład pomieszczeń: apartament (ok. 148 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przeworska

Grochów,Warszawa

2 600 zł30 m² 86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia przestronna kawalerka usytuowana na drugim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu przy skrzyżowaniu ulicy Przeworskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

3 500 zł76 m² 46,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 75,5 mkw., położone na trzecim piętrze czteropiętrowej, zadbanej kamienicy z lat 60. XX wieku, zlokalizowanej przy ul. Białobrzeskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

699 000 zł46 m² 15 196 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie. Przytulne, pełne światła i przestrzeni. Gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie zaledwie 5 lat temu przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

11 500 zł103 m² 111,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Podstawowe informacje: do wynajęcia apartament o powierzchni 102,7 m2. Mieszkanie znajduję się na Starym Mokotowie przy ulicy Biały Kamień. Do lokalu przynależy 130 metrowy ogródek z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Warszawskiej Ochocie przy ul. Stefana Baleya. W okolicy liczne sklepy i punkty usługowe. Dużym plusem jest wygodna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

1 099 000 zł49 m² 22 392 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie z widokiem na Dynasy. Kamienica z 1937 roku, niezwykle nowoczesna: konstrukcja żelbetowa, obecnie powszechnie stosowana, winda, obszerny hall klatki schodowej. Otoczenie: - 450 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

1 180 000 zł60 m² 19 765,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne mieszkanie 59,7 m Warszawa Śródmieście, ul. Chełmska / Sielecka elandom Nieruchomości prezentuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w kamienicy Jana Puchalskiego z lat 1937.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnowiecka

Bemowo,Warszawa

999 000 zł84 m² 11 854,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Wyjątkowe, funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,27 m , położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku z 1982 roku. To idealna propozycja dla rodzin lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

1 695 000 zł85 m² 19 862 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferuję do sprzedaży ciche mieszkanie znajdujące się drugim piętrze budynku z końca lat dziewięćdziesiątych XX w., przy ulicy Ptasiej. Mieszkanie ma pow. 85,34 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Muranów,Warszawa

770 000 zł42 m² 18 456 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Piękny Muranów! Jedna z najbardziej zielonych dzielnic Śródmieścia! Prezentujemy mieszkanie 41,72m2. przy ulicy Nowolipie Usytuowane na wysokim parterze w budynku 2-piętrowym z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

4 000 zł51 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[eng below] Wynajmę mieszkanie z tarasem i garażem - Wola, ul. Jana Kazimierza. Do wynajęcia mieszkanie 52 m z dużym tarasem 20 m , położone w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bożka

Bemowo,Warszawa

899 900 zł74 m² 12 160,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Arki Bożka 6 / Bemowo / Górce 3 pokoje z możliwością przearanżowania na 4 pokoje (aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

3 800 zł38 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz stylowego mieszkania, z którego w kilka minut spacerem dotrzesz do samego centrum stolicy? To miejsce stworzone dla osób, które cenią sobie komfort, prestiż i wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

777 000 zł48 m² 16 137,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

** Mieszkanie idealne dla pary lub rodziny 2+1. ** Oferuję do sprzedaży mieszkanie znajdujące się drugim piętrze budynku z początku lat pięćdziesiątych XX w., przy ulicy Dzielnej. Mieszkanie ma.