dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 443 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 443 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hemara

Białołęka,Warszawa

780 000 zł56 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowym Osiedlu Hemara Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 54,8 m . z dużym balkonem, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Merliniego

Mokotów,Warszawa

8 500 zł111 m² 76,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić dwupoziomowe mieszkanie w sercu Mokotowa! eng version below. Atuty: wyjątkowa lokalizacja Wysoki standard mieszkania Gotowe do wprowadzenia Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 845 000 zł97 m² 19 056 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 96,82 m , położony na 3. piętrze z 7, w nowoczesnym budynku na osiedlu Mozaika Mokotów. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

865 000 zł55 m² 15 613,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,40 m , położone na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Even Shiraz na Bemowie w bezpośredniej bliskości stacji metro Bemowo Ratusz. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wilanów,Warszawa

6 700 zł85 m² 78,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje, 85 m , Miasteczko Wilanów gustowne mieszkanie z balkonem i podwójnym miejscem parkingowym Do wynajęcia gustowne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

4 620 000 zł150 m² 30 759 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować Państwu elegancki apartament o powierzchni 150 m , położony na osiedlu Patria Powiśle - jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

849 873 zł52 m² 16 343,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[eng below] Oferuję do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 44 m , znajdujące się przy ul. Sokołowskiej na warszawskiej Woli, tuż przy stacji metra M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów Królewski,Warszawa

2 990 000 zł205 m² 14 585,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Tylko w The Estate szybka sprzedaż, okazja cenowa Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 204 m2 z imponującym tarasem 100 m2, położony na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł77 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie 2-pokojowe 77 m z balkonem i miejscem parkingowym Al. Jana Chrystiana Szucha, śródmieście Do wynajęcia przestronny, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmę komfortowe, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze (bez windy) na ul. Obozowej, mieszkanie w kamienicy, składające się z salonu z aneksem kuchennym i osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sabały

Okęcie,Warszawa

829 000 zł60 m² 13 816,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne - 60 m2, wysokie, jasne i wyjątkowo klimatyczne mieszkanie z bardzo duża piwnicą, położone w przedwojennej zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyny

Mokotów,Warszawa

12 000 zł146 m² 82,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam apartament do wynajęcia w dzielnicy Mokotów. Niezwykle cicha i wyjątkowa okolica w otulinie trzech parków i ogrodów miejskich. Sam budynek powstał w 2005 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komitetu Obrony Robotników

Okęcie,Warszawa

750 000 zł58 m² 12 864 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe 53,50 m + loggia, piwnica i garaż | ul. Komitetu Obrony Robotników 39b, warszawa Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze budynku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nastrojowa

Włochy,Warszawa

2 550 zł30 m² 85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie położone w ładnej i zadbanej przedwojennej kamienicy zlokalizowanej zaledwie 3-4 minuty pieszo od stacji kolejowej Warszawa Włochy, z której co 10-15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

740 000 zł41 m² 17 909 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne i stylowe Elegancki projekt Panoramiczne okna Designerskie 2 pokoje w sercu Pragi - dojazd do centrum w 25 minut! Błyskawiczny dojazd do ścisłego centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

792 400 zł45 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,28 m , usytuowanego na 3. piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Białołęcka

Białołęka,Warszawa

1 599 000 zł126 m² 12 670,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie , podzielone na dwie strefy. Część dzienna obejmuje hol wejściowy z garderobą, schowkiem, łazienką oraz otwartą przestrzeń salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cichociemnych

Praga-Południe,Warszawa

590 000 zł37 m² 15 907,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Praga-Południe ul. Cichociemnych - dosłownie 300 m od centrum handlowego Promenada > 38 m2 > 2 pokoje z otwartą kuchnią > balkon typu loggia ok 6 m2 > 3 piętro w 3-piętrowym budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwustronne, trzypokojowe mieszkanie na Sadybie. Na nieruchomość składają się: trzy oddzielne pokoje, kuchnia z oknem, łazienka, przedpokój oraz loggia. Mieszkanie zostało ostatnio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

776 000 zł60 m² 12 933,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania? Kup bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Pomożemy Ci na każdym kroku: wybór lokalu, formalności kredytowe, podpisanie umowy - jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Teodorowicza

Wilanów,Warszawa

765 000 zł35 m² 21 907,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Westate Wola z przyjemnością prezentuje na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie w Miasteczku Wilanów - gotowe do wprowadzenia! Wilanów to jedna z najbardziej ekskluzywnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

775 000 zł56 m² 13 839,30 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, położone w sercu Mokotowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Sadyba Best Mall. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

2 490 000 zł105 m² 23 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Przestronne mieszkanie w kamienicy obok Pałacu Kultury lokalizacja: mieszkanie położone jest w samym centrum Warszawy, gdzie dominują nowe apartamentowce, restauracje i kawiarnie. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morskie Oko

Mokotów,Warszawa

8 500 zł84 m² 101,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny apartament na granicy parku Morskie Oko w prestiżowej lokalizacji w Warszawie. Idealne miejsce dla osoby wymagającej luksusu i wygody. Kameralny trzypiętrowy budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 330 000 zł80 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

* przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie prawie 80m2 z balkonem, garażem i komórką lokatorską - Ochota, ul. Grójecka już za 1400000 za wszystko* Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

760 000 zł42 m² 18 095,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Metro Bemowo I Dwa pokoje I Bemowo I Powstańców Śląskich 85 I Sprzedaż poczuj spokój W mieście To mieszkanie nie jest tylko adresem. To miejsce, w którym codzienność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania na Bielanach, przy ul. Gwiaździstej. Oferta idealna dla singla lub pary. Mieszkanie składa się z: - sypialni - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybulskiego

Mokotów,Warszawa

4 500 zł74 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Mieszkanie składa się z przestronnego salonu (30m2), otwartej kuchni (10m2), sypialni (17m2), garderoby (8m2), łazienki (10m2), toalety (5m2). Standard Wysoki. Budynek apartamentowy powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

2 700 zł56 m² 48,04 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Trzypokojowe mieszkanie do wynajmu. Przestronne, jasne , przytulne w znakomitej lokalizacji Warszaw Muranów. Kuchnia , salon z wyjściem na balkon duży i średni pokój- od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł36 m² 94 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów 2 pokoje do wynajęcia garaż nowe budownictwo apartamentowiec Do wynajęcia apartament o powierzchni 36 m2 przy ul. Konstruktorskiej na Mokotowie. Mieszkanie podzielone jest na strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

769 000 zł50 m² 15 380 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe, rozkładowe, mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Wiktorskiej na Starym Mokotowie, w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy. Lokal wymaga remontu, ale ma duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

5 150 zł42 m² 122,94 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English *** No commission, directly from the owner. Pets are welcome. Studio apartment with a dedicated sleeping area! Features: living area furnished with a comfortable fold-out sofa, dining.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racjonalizacji

Służewiec,Warszawa

5 200 zł68 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia mieszkania na Mokotowie, które oferuje komfortowy styl życia i doskonałą lokalizację. To mieszkanie o powierzchni 68 m2, usytuowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

3 300 zł49 m² 67,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m.2. -dwa osobne pokoje. -duży pokój (19 m.2) z loggią na całą szerokość pokoju, -sypialnia za zabudowaną szafą garderobianą (13,5 m.2), -oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. van Gogha

Białołęka,Warszawa

4 600 zł101 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Super lokalizacja - ul. Van Gogha - białołęka Do wynajęcia przestronne mieszkanie 101,20 m z wyjątkowym widokiem na zieleń Mieszkanie jest dwupoziomowe , 4 pokojowe Z garażem I piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

2 000 000 zł102 m² 19 607,80 zł/m²

 

Piętro:17/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Złota 44 - pilna sprzedaż! Potrzebuje natychmiast sprzedać apartament w Złotej 44 ponieważ potrzebuje szybko gotówki! Zezwalam na kopiowanie oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kujawska

Górny Mokotów,Warszawa

940 000 zł37 m² 25 405,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Wyjątkowa inwestycja na mokotowie Kamienica I Parki I Klimatyzacja I Przytulne | Piękne otoczenie | Klimatyczne wnętrze ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Północ,Warszawa

550 000 zł36 m² 15 101,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1913

Kupujący nie płaci wynagrodzenia agencji! kupujący 0% Mamy przyjemność zaprezentować przestronną kawalerkę zlokalizowaną w samym sercu Pragi-Północ, tuż obok Placu Konesera. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac Artura Zawiszy

Wola,Warszawa

920 000 zł35 m² 26 285,70 zł/m²

 

Piętro:6/8