dowolna

Mieszkania z ogródkiem Warszawa - Oferty mieszkań z działeczką

1 681 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 681 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Śródmieście,Warszawa

1 000 000 zł54 m² 18 518,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 2 pok. mieszkania o powierzchni 53,52 m , położonego przy ul. Kościelnej, w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

849 873 zł52 m² 16 343,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komitetu Obrony Robotników

Okęcie,Warszawa

750 000 zł58 m² 12 864 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe 53,50 m + loggia, piwnica i garaż | ul. Komitetu Obrony Robotników 39b, warszawa Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze budynku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

740 000 zł41 m² 17 909 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne i stylowe Elegancki projekt Panoramiczne okna Designerskie 2 pokoje w sercu Pragi - dojazd do centrum w 25 minut! Błyskawiczny dojazd do ścisłego centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

535 083 zł37 m² 14 345,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z wykończeniem Białołęka Lokalizacja: ul. Berensona 2 pokoje 37,03m2 z wykończeniem - podłoga wykończona panelami podłogowymi, na posadzkach w pomieszczeniach sanitarnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Białołęcka

Białołęka,Warszawa

1 599 000 zł126 m² 12 670,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie , podzielone na dwie strefy. Część dzienna obejmuje hol wejściowy z garderobą, schowkiem, łazienką oraz otwartą przestrzeń salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morskie Oko

Mokotów,Warszawa

8 500 zł84 m² 101,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny apartament na granicy parku Morskie Oko w prestiżowej lokalizacji w Warszawie. Idealne miejsce dla osoby wymagającej luksusu i wygody. Kameralny trzypiętrowy budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

3 300 zł49 m² 67,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m.2. -dwa osobne pokoje. -duży pokój (19 m.2) z loggią na całą szerokość pokoju, -sypialnia za zabudowaną szafą garderobianą (13,5 m.2), -oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Śmigielska

Skorosze,Warszawa

800 186 zł59 m² 13 493,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty śmigielska" Gotowe mieszkanie. Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

739 348 zł41 m² 18 033 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

639 895 zł37 m² 17 294,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

509 000 zł35 m² 14 513,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

* zielona okolica * Duży wybór mieszkań Prezentujemy Państwu nową inwestycję deweloperską, strategicznie zlokalizowaną w prężnie rozwijającej się dzielnicy Białołęka. Projekt ten stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 200 zł57 m² 56,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu komfortowe, ciche 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem położone w centrum Miasteczka Wilanów, przy ul. Sarmackiej. Budynek Nowoczesny budynek oddany w 2007 roku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Żoliborz,Warszawa

4 800 000 zł167 m² 28 742,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1925

Żoliborz oficerski - ulica czarnieckiego - 167 M2 mieszkanie dwupoziomowe, w zabytkowej zabudowie modernistycznej wilii Z lat 20-tych. Prestiżowa, zielona część żoliborza historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

797 666 zł50 m² 15 953,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 700 zł63 m² 58,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przytulne i klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe na warszawskim Starym Mokotowie w sąsiedztwie Domu Wedla. Lokal o pow. 63 m2 w kamienicy wybudowanej w 1936 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

6 600 zł57 m² 115,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie W browary warszawskie Browary Warszawskie | Najwyższe piętro | Podwójna ekspozycja | Rzadki układ z loggią | Wysokie sufity | Rondo onz | Bliska Wola | Modna okolica |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kredytowa

Śródmieście Północne,Warszawa

2 500 000 zł63 m² 39 682,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w sercu Warszawy 63 m , 2 pokoje, 3. piętro Na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie położone w jednej z przedwojennych kamienic Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Romańska

Wola,Warszawa

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, wysokie (3.10m) i urządzone mieszkanie z dużym ogródkiem na warszawskiej Woli, nieopodal Centrum Handlowego Wola Park i stacji metra Księcia Janusza. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

981 538 zł64 m² 15 337 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

799 243 zł61 m² 13 102,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4-pokojowe - 60,51 m + balkon 6,02 m ostatnie mieszkanie 4-pokojowe ursus / warszawa 20 min bezpośrednio pociągiem do śródmieścia! 5 minut pieszo do autobusu Zamieszkaj tam, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Odolany,Warszawa

1 191 081 zł60 m² 19 998 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzy pokoje Taras Ogródek Trzy metry wysokości ul. Jana Kazimierza Na sprzedaż: 3 pokojowe wykończone w ponadprzeciętnym standardzie, komfortowe mieszkanie do mieszkania przynależny ogródek.