dowolna

Mieszkania z ogródkiem Warszawa - Oferty mieszkań z działeczką

1 704 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 704 ogłoszenia

814 899 zł37,21 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Serdecznie zapraszam na pierwszy dzień otwarty w środę po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie Mieszkanie wyposażone, 2-pokojowe , piętro 0 z 7 Bielany, ul. Lekka 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł56,30 m² 18 650,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Szeligowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2013 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 704 000 zł79,71 m² 21 377,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament 80 m z tarasem i ogródkiem 38 mkw. | 3 pokoje | Osiedle Hubertus | Mokotów Na sprzedaż bardzo atrakcyjny 3-pokojowy apartament o powierzchni 80 mkw., położony na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł69,14 m² 17 341,63 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz bardzo dużym tarasem 33,4 m2 w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

675 180 zł36,30 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje z ogródkiem | Bemowo | Metro w pobliżu | bez prowizji Szukasz kompaktowego mieszkania z ogródkiem w dobrze skomunikowanej części Warszawy? Ta oferta na Bemowie to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu ładne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 mkw. po kapitalnym remoncie. Całkowicie wyposażone. Zlokalizowane na parterze budynku z bezpośrednim wyjściem do ogródka. Do.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł34,30 m² 24 489,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,3 mkw, położone na 2. piętrze w solidnym budynku z lat 70, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł71 m² 105,63 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament do wynajęcia, górny Mokotów Ekskluzywny apartament o wysokim standardzie, zlokalizowany w prestiżowej Rezydencji Mokotów, tuż przy stacji metra Wierzbno. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł61 m² 21 639,34 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe widne, narożne mieszkanie, o metrażu 60,5m2 w zabytkowej kamienicy po kapitalnym remoncie elewacji. Kamienica znajduje się na rogu Andersa.

Szczegóły ogłoszenia

1 001 000 zł63,06 m² 15 873,77 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla Kupującego Brak podatku pcc Na sprzedaż 3 pokojowe z dużym ogródkiem. Idealne dla rodziny z dziećmi. Funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem. Składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł52 m² 103,85 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 47m2, 2 pokoje, ul. Grzybowska, nieużytkowany Jedna (1) sypialnia | W pełni umeblowany | 14 piętro | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard | Klimatyzacja rozkład Apartamentu: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł44 m² 88,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne dwupokojowe mieszkanie. Zostań pierwszym najemcą zupełnie nowego, stylowo wykończonego mieszkania o powierzchni 44 m na Bulwarach Wiślanych. To przestrzeń stworzona dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 000 zł42,93 m² 16 165,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 3 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone z Taras 11,08 m i ogródek 28,19 m Tu znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł46,76 m² 17 964,07 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,76m2 bezpośrednio przy wejściu do metro Stokłosy Mieszkanie znajduje się na IX kondygnacji w budynku z 2008r. Niższe piętra to galeria.

Szczegóły ogłoszenia

1 768 000 zł71 m² 24 901,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

0% Prowizji od Kupującego.Oferta tylko u nas w biurze. W pełni umeblowany dwupokojowy, elegancko wykończony apartament w ekskluzywnej inwestycji "belvedere Residence" usytuowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł54,84 m² 12 563,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie do generalnego remontu przy ulicy Złotopolskiej na Targówku. Usytuowane jest na wysokim parterze, okna sypialni wychodzą od strony podwórka, pokój dzienny i kuchnia od strony.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł171 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Przestronny apartament w prestiżowej inwestycji Willa Monaco english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować przestronny apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

2 502 732 zł114,28 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Czteropokojowe mieszkanie w sercu miasteczka Wilanów english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu ofertę umeblowanego mieszkania położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 162 163 zł58,14 m² 19 989,04 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie z przestronnym ogrodem w centrum Woli * Bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja Mieszkanie położone jest na Warszawskiej Woli, gdzie dominują nowe apartamentowce, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł57,24 m² 15 006,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie 57,24 m z dużym tarasem | Bemowo | 859 000 zł Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m , położone w zadbanym bloku z 2003 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

786 999 zł37 m² 21 270,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 37.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł85 m² 111,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz przestrzeni, która łączy ponadczasowy charakter warszawskich kamienic z nowoczesnym komfortem życia, ten apartament na Górnym Mokotowie spełni Twoje oczekiwania. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 502 732 zł114,28 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Eurovilla prezentuje na sprzedaż gotowy do zamieszkania apartament z 2 ogródkami, 4-pokojowy o powierzchni 114,28 m2 położony w rozwijającej się szybko części Miasteczka Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł38 m² 22 105,26 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż klimatyzowany apartament o powierzchni 38 m , usytuowany na 4. piętrze w środkowej wieży B inwestycji Bliska Wola Tower. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie z potencjałem w sercu Pragi-Północ ul. Wiosenna 2, warszawa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania z dużym balkonem i piwnicą, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 572 zł61,93 m² 13 799 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Nowoczesne osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w bliskiej odległości od drugiej linii Metra.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł64,50 m² 18 372,09 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji - bez pcc 2% - apartament 3-pokojowy Z ogródkiem - ul. Cybernetyki Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Inwestycja została stworzona, aby łapać.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł84 m² 22 380,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, w pełni umeblowanego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 83,68 m , położonego na parterze kameralnego budynku z 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł69 m² 27 521,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Mam do zaoferowania nieruchomość o nietuzinkowej historii! Dom Profesorów to budynek na Starym Mieście, przy ulicy Brzozowej 12. Nazwa pochodzi od jego mieszkańców w okresie międzywojennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 196 701 zł60,47 m² 19 790 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność: łomżynska skwer. Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny w sercu Pragi Północ! INWESTYCJA: -.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł30,50 m² 23 934,43 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży przytulne mieszkanie z ogródkiem. Drewniany parkiet, szafy oraz kuchnia robione na wymiar. W mieszkaniu zainstalowany system Inteligentny Dom. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 024 zł46,08 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji, oddane do użytkowania Parametry nieruchomości: - powierzchnia: 46,08 m - Piętro: parter z prywatnym ogrodem (24,00 m ) - Cena: 705 024,00 pln - Status: gotowe klucze od ręki!.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł42 m² 33 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jasne mieszkanie | Na sprzedaż | Browary Warszawskie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 625 000 zł95 m² 17 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękny, słoneczny apartament 3 pokojowy z możliwością wydzielenia dodatkowej sypialni, dwustronne, północno-południowe z ogródkiem i 2 balkonami. Bez prowizji i podatku pcc 2% -.

Szczegóły ogłoszenia

521 360 zł34,30 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji! - kolejny - etap inwestycji ( budynek J ). Termin odbiorów: IV kwartał 2027 Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł61,80 m² 25 080,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garażem | Praga-Południe | 61,8 m | wysoki standard Na sprzedaż eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,8 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie z tarasem na strzeżonym osiedlu na Kabatach, w pobliżu Parku Przy Bażantarni. Kilka minut spacerem do stacji metra Kabaty. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

705 011 zł38,44 m² 18 340,56 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji dla kupującego brak podatku pcc system płatności 20/80 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,44 m2 wraz z ogródkiem. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł57 m² 14 736,84 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 15 piętrowym budynku. Rok budowy: 1983 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł112 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nobil House prezentuje do sprzedaży położony na parterze czteropiętrowego budynku przy ul. Sarmackiej w Miasteczku Wilanów, atrakcyjny apartament o pow. 112,63 m2, aktualnie przystosowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 000 zł66 m² 11 470 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe I 2 pokoje z balkonem | Rynek pierwotny | Bez prowizji | Białołęka, są mieszkania, które nie próbują być wszystkim naraz. Po prostu od razu dają poczucie, że będzie się tu dobrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij