dowolna

Mieszkania z ogródkiem Warszawa - Oferty mieszkań z działeczką

1 678 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 678 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

275 125 zł17,75 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Kawalerka przy parku Kombatantów blisko pkp Stare Włochy! Kamienica z 1938 roku w trakcie kompleksowego remontu. Rozkład mieszkania Mieszkanie z oddzielnym wejściem i ogródkiem! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł69 m² 14 202,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

homfi ma przyjemność zaprezentować bardzo przyjemne, 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na warszawskim Ursusie lokalizacja Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Ursus, przy ul. Dzieci Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł45 m² 19 977,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Polecam przestronne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Bonifraterskiej w okolicy ulic: andersa, konwiktorskiej, wałowej i Franciszkańskiej. Idealne dla osób młodych, jako mieszkanie na start, lub.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł61,29 m² 13 786,91 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na ulicy Odkrytej 58a, na warszawskich Nowodworach. Lokal znajduje się na parterze, sześciopiętrowego budynku z windą, z 2012 roku. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone w nowoczesnym budynku z 2022 roku. Wysokość 3,05 m daje poczucie przestrzeni, a duże przeszklenia.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł51,50 m² 71,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cichy, kompleksowo umeblowany i wyposażony apartament na Białołęce. Lokal o powierzchni 51,50m2 położony na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu. Lokal: apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł87 m² 14 931,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - 3x sypialnia, - łazienka, - hol, - poddasze, - taras, oraz - ogródek. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł38 m² 19 078,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Bezpośrednio, właściciel sprzeda zadbane, prawdziwe 2- pokojowe mieszkanie, niski blok z cegły, rozkładowe. Są to dwa odrębne pokoje (nie ma pokojów przechodnich), jest odrębna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48 m² 16 645,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48 m z prywatnym ogródkiem 21 m i miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone w kameralnym, 2-piętrowym budynku z windą (2011 r.).

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł47,52 m² 16 835,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam przytulne mieszkanie 47,52 m położone na chronionym osiedlu przy ul. Myśliborskiej. Po remoncie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z pojemną.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł120 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w segmencie o luksusowym standardzie w atrakcyjnej kameralnej zabudowie. W jego skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym o pow.: 30 m2 i 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł59 m² 89,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt oraz bez dzieci. Na wynajem bardzo ładny, jasny dwupokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie i usytuowany na drugim piętrze (z trzech) w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł22,82 m² 18 361,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie przy parku Kombatantów blisko pkp Stare Włochy! Kamienica z 1938 roku w trakcie kompleksowego remontu. Zakończenie prac III kw.2026r ROZKŁAD MIESZKANIA Oryginalne i z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł28,91 m² 16 603,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania: funkcjonalne 1 pokojowe, jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 28,91 m2 w budynku apartamentowym z 2019 roku z dużym ogródkiem 35m2, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rzadkość na Powiślu apartament z ogródkiem i garażem | patria Do wynajęcia wyjątkowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 50 m , położony w prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na parterze w 4-piętrowej eleganckiej kamienicy z 1920 roku. Kamienica położona jest przy ul. Dobrej na Powiślu w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł100 m² 109 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Discover Luxury in Stara Ochota - Live in an Apartment that Redefines Comfort!** We present a unique French premium apartment, located in the heart of one of Warsaw s most prestigious districts -.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł37 m² 18 864,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż kawalerka na Wilanowie przy ul. Księdza Prymasa Augusta Hlonda 10g w prestiżowej Ostoi Wilanów. Nieruchomość znajduje się w 3-piętrowym bloku z windą z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł98 m² 56,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia wyjątkowo przestronne i klimatyczne mieszkanie znajdujące się na piętrze domu dwurodzinnego, położonego na granicy warszawskich dzielnic Raków.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł360 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy dom na wynajem w cenie mieszkania, który łączy w sobie elegancję i funkcjonalność, oferując niepowtarzalne wrażenia z zamieszkania w prestiżowej, willowej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł151,30 m² 11 103,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie które wygląda jak segment skrajny - Białołęka, ul. Katy Grodziskie Lokal mieszkalny w budynku typu Bliźniak Duże, funkcjonalne 2 poziomowe mieszkanie z ogrodem oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł41,50 m² 13 253,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

NA sprzedaż 2 Pokoje z Ogródkiem - Potencjał Aranżacyjny - Warszawa Włochy (okęcie) Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? A może zależy Ci na kawałku.

Szczegóły ogłoszenia

2 175 000 zł75 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Brak prowizji od kupującego Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o pow. 75m2 wykończony z wysokiej klasy materiałów. W apartamencie znajdują się duże drewniane okna na wysokość całej.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł46 m² 24 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 23 maja od godziny 10:00. Niższa cena wyłącznie na dzień otwarty Zamieszkaj lub inwestuj pod jednym z najbardziej prestiżowych adresów.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł46,67 m² 16 006 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem | 46,67 m | Białołęka, ul. Aluzyjna Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,67 m , położone na parterze budynku z 2020 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł37,80 m² 19 550,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

**uwaga*** Oferta objęta programem "kupujący nie płaci prowizji". Oferta ograniczona czasowo. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,80 mkw, usytuowane na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 670 000 zł149,29 m² 24 583,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

NA sprzedaż | Przestronny, luksusowy penthouse w inwestycji Wilanów One Wyjątkowy penthouse zlokalizowany na ostatnim piętrze prestiżowego apartamentowca w Miasteczku Wilanów. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł192,09 m² 29 673,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Eurovilla prezentuje jedyny w swoim rodzaju unikalny apartament wys. pomieszczeń 300mm na parterze w Starym Wilanowie, o pow. 192,09 m2, 5 pokoi, 2 wygodne miejsca garażowe + ogród 300m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł70,16 m² 22 234,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Eurovilla prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, z 35 m2 ogródkiem od strony sypialni oraz tarasem od strony salonu. Starannie wykonana zabudowa meblowa zarówno w kuchni jak i w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 427 800 zł61,25 m² 23 311,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe! Podwójne miejsce postojowe i komórka w cenie! Cena do niewielkiej negocjacji Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera oferuje najlepsze na Ursynowie 3-pokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 907 600 zł98,14 m² 19 437,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe! Podwójne miejsce postojowe w cenie! Cena do negocjacji Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera oferuje przestronne 4-pokojowy apartament o pow. całkowitej 98,14 m2 na Ursynowie,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł41,55 m² 20 457,28 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przestronne, wysokie mieszkanie z ogródkiem na Woli idealne dla osób ceniących wygodę i prywatność. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,55 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł37,77 m² 15 620,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38 m2 w kamienicy nieopodal placu Hallera, do.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł61,34 m² 19 872,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   wyłącznie W biurze sdp nieruchomości! Wyjątkowa lokalizacja - trzypokojowe mieszkanie tuż przy Polach Mokotowskich, narożne z trójstronną.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: kamienica z 1925r. położona na Powiślu przy ul. Dobrej 8/10 na rogu z ul. Smulikowskiego. W sąsiedztwie Biblioteka uw, asp, centrum Nauki Kopernik stacja II linii metra. Spacer.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł47,61 m² 22 033,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowej inwestycji Ostoja Wilanów kameralne, zielone otoczenie, gdzie codzienność współgra z naturą. To właśnie tutaj, na pierwszym piętrze eleganckiego.