dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oksywska

Żoliborz,Warszawa

2 200 000 zł96 m² 22 814,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

| willa oksywska to przedsięwzięcie inwestycyjne obejmujące budowę i sprzedaż czterech lokali mieszkalnych z miejscami postojowymi w garażu podziemnym i komórkami lokatorskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Sadyba,Warszawa

9 000 zł73 m² 123,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy Apartament | Oddany w 2022 Roku | Nikt Jeszcze Nie Mieszkał | Wszystko Nowe | Powierzchnia 73 m2 | Piętro 6 z 7 | 2 Sypialnie | Salon z Aneksem Kuchennym | Garderoba | Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

949 000 zł61 m² 15 582,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferuję 3-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze apartamentowca przy ulicy Wlodarzewskiej Mieszkanie ma bardzo dobry rozkład pomieszczeń , położone w środku osiedla , bardzo ciche i jasne , ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oksywska

Żoliborz,Warszawa

1 800 000 zł70 m² 25 611,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Czerniaków,Warszawa

1 319 000 zł102 m² 12 933,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Przestawiam 4- pokojowe mieszkanie z 2 obszernymi tarami z widokiem na zieleń w świetnej lokalizacji. Lokal idealnie nadaje się dla rodziny lub zakup inwestycyjny pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzenia. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wykończeniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

9 900 zł133 m² 74,44 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Penthouse na Warszawskim Mokotowie. Standard Prezentowana nieruchomość znajduje się na osiedlu o wysokim standardzie z zagospodarowaną przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biruty

Targówek,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 427 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania ładne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48.2m2 zlokalizowane przy ulicy Biruty, tuż obok Rondo Żaba na pograniczu Targówka i Pragi Północ. Nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

4 000 zł88 m² 45,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Starannie wykończone 4-pokojowe mieszkanie dla rodziny w cichej lokalizacji - Skarbka z Gór. Bogate zaplecze handlowo-usługowe oraz rekreacyjne. Atuty: atrakcyjne 4 pokoje (ok. 87 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 150 000 zł73 m² 15 753,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

W ofercie eleganckie, wykończone w wysokim standardzie według obowiązujących trendów mieszkanie o powierzchni 73m2 w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mińska

Kamionek,Warszawa

3 600 zł41 m² 87,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Mińskiej na Pradze-Południe. Nieruchomość o powierzchni 41 mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Zacisze,Warszawa

870 000 zł72 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Zaciszu w inwestycji Dom Development "osiedle Wilno". Jest to miejsce idealnie skomunikowane z centrum, przy osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

899 000 zł61 m² 14 665,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe mieszkanie W bardzo dobrej cenie! Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Jana Kazimierza 13 (ekspozycja na wewnętrzne patio). Niedaleko również ulice Wolska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

690 000 zł46 m² 14 961 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje z loggią i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajduje się na Bielanach, na 6. piętrze w apartamentowcu z 2008 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małej Brzozy

Białołęka,Warszawa

460 000 zł41 m² 11 151,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41,25 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku z 2001 roku, usytuowanym przy ul. Małej Brzozy na Białołęce. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 595 000 zł81 m² 19 737,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowy apartament na Dolnym Mokotowie czeka na Ciebie i Twoją rodzinę. Salon 19,08 mkw. Kuchnia 10,21 mkw. Trzy sypialnie od 10,10 do 12,42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

20 000 zł77 m² 259,74 zł/m²

 

Piętro:25/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Z pięknym widokiem na 25. Piętrze W budynku cosmopolitan budynek: cosmopolitan to luksusowy wieżowiec apartamentowy, którego budowa ukończyła się w grudniu 2013 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu Siraz. Lokal o powierzchni 50 mkw, usytuowany jest na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borsucza

Raków,Warszawa

2 400 zł29 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, nowe, luksusowo urządzone mieszkanie, usytuowane w apartamentowcu, przy ul. Borsuczej. W skład lokalu wchodzi: - salon z wydzieloną sypialnią, - łazienka, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

4 600 zł48 m² 95,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament W samym sercu miasta budynek: casa del Arte Murano to kameralny 4-kondygnacyjny apartamentowiec, którego budowa zakończyła się w czerwcu 2014 roku. Na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 650 000 zł93 m² 17 741,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność prezentować Państwu 4 pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone i wykończone o wysokim standardzie mieszczące się w kameralnym apartamentowcu na warszawskiej Ochocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

7 650 zł52 m² 147,12 zł/m²

 

Piętro:9/25

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia nowe, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Marcina Kasprzaka na Woli. Nieruchomość ma 52 mkw i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 29 Listopada

Dolny Mokotów,Warszawa

5 500 zł58 m² 94,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulny apartament na Mokotowie przy ul. 29 Listopada 58 m2 | 2 pokoje | 1 łazienka | Wysoki standard wykończenia | bezpośrednio przy parku | cisza | klimatyzacja. *** opis: apartament mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

869 000 zł71 m² 12 322,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do prezentacji mieszkania w dogodnym dla Państwa terminie - posiadam klucze. Główne atuty : -2 łazienki z wc -możliwość 4 pokoi , -dwustronny rozkład, - taras ok. 11 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Ksawerów,Warszawa

1 341 000 zł77 m² 17 415,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Zależy Ci na czasie? w tym roku- oddanie inwestycji na Górnym Mokotowie. 4 pokoje na 77 m2 powierzchni: - salon i kuchnia - 3 pokoje - łazienka x 2 - garderoba apartament można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wyścigowa

Służew,Warszawa

1 088 000 zł75 m² 14 507 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

***** biuro nieruchomości ładna willa prezentuje**** rewelacyjna oferta- okazja! przepiękne mieszkanie wraz Z garażem I komórką przy alei wyścigowej W eleganckim apartamentowcu point.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przemyska

Ochota,Warszawa

2 460 000 zł120 m² 20 448,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Nous servons aussi les clients en Francais. Niepowtarzalna oferta, apartament w kameralnej, miejskiej willi na Starej Ochocie. Villa Banacha, wyjątkowa nieruchomość w sercu Starej Ochoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

800 000 zł46 m² 17 391,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 46m2 w Miasteczku Wilanów w bardzo dobrym standardzie. Mieszkanie na 3 piętrze z 4 w bloku z 2015 roku (robyg.) Mieszkanie dwustronne, drewniane okna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzikich Jabłoni

Stegny,Warszawa

1 458 600 zł80 m² 18 285,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowy apartament na Dolnym Mokotowie czeka na Ciebie i Twoją rodzinę. Salon z aneksem kuchennym 27,89 mkw. Trzy sypialnie od 10,10 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

799 000 zł58 m² 13 783 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szukasz mieszkania na zielonym Ursynowie - Kabatach? Takiego, które jest idealne i dla Ciebie i pod wynajem? Mamy coś dla Ciebie! ważne: mieszkanie jest obecnie opróżnione z większości.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij