dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Szamoty,Warszawa

633 000 zł43 m² 14 693,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,08 m2 w nowej części Ursusa. Podstawowe informacje: mieszkanie z 2023/2024 roku, stan deweloperski. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marywilska

Żerań,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy 2 - pokojowy apartament, 40 m2, warszawa Białołęka, żerań, ul. Marywilska, bezpośrednio Na wynajem nowocześnie i elegancko wykończony 2 pokojowy apartament na osiedlu Miasto Moje przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 235 000 zł40 m² 31 100,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy, funkcjonalny, wykończony w standardzie premium, dwupokojowy apartament położony na warszawskiej Woli, tuż obok metra Rondo Daszyńskiego. Lokal usytuowany jest na 6 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

3 400 zł48 m² 71 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pracujesz w zagłębiu biurowym Woli i nie chcesz tracić czasu na codzienne dojazdy? Marzy Ci się mieszkanie ciche, ale położone zaledwie kilka minut od najważniejszych punktów miasta? Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

3 100 zł45 m² 69,15 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia super mieszkanie z klimatyzacją oraz z garażem w cenie najmu Mieszkanie o powierzchni 43,83m2 znajdujące się przy ulicy Herbu Oksza w ursusie 2 pokojowe - nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rumiana

Wilanów,Warszawa

13 000 zł175 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

For English please scroll down. Mam przyjemność przedstawić unikalny, przestronny, dwupoziomy apartament z 4 sypialnimi oraz własnym ogródkiem w Wilanowie Niskim, pośród niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

1 050 000 zł49 m² 21 604,90 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania - odświeżone w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Walecznych

Saska Kępa,Warszawa

14 000 zł182 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

English description below Dwupoziomowy apartament w pięknej willi na Saskiej Kępie z dużym ogrodem tuz przy Szkole Francuskiej Dwupoziomowy apartament o powierzchni 182 m2 bardzo słoneczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stara Miłosna,Warszawa

696 000 zł54 m² 12 985,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Komfortowe mieszkanie 3 pokoje w Starej Miłosnej Tylko u nas Do sprzedania funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60m2, które znajduje sie w Warszawie, dzielnica Wesoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

610 000 zł31 m² 19 741,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Marzysz o kompaktowym, wygodnym mieszkaniu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie? Oto wyjątkowa oferta dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 30,9 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu przy ulicy Postępu 27. Lokal ma 35 mkw i znajduje się na ostatnim piętrze w 8-piętrowym budynku z windą z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

720 000 zł56 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Posiadamy na sprzedaż świetne 3 pokojowe mieszkanie na Białołęce. Bardzo przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,7 m 2, usytuowane w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

6 900 zł60 m² 114,71 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: westate Śródmieście E-mail: westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę najmu apartamentu przy ul. Fort wola. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubaszki

Mokotów,Warszawa

6 700 zł70 m² 95,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng. We provide assistance at every stage. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Mokotowie. Opis: mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 399 000 zł65 m² 21 523,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

I speak English. Międzyborska - wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie na Pradze Południe. Zadzwoń i umów się na spotkanie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą stylowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batystowa

Kabaty,Warszawa

1 700 000 zł103 m² 16 426,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Jedyne w swoim rodzaju. 4 pokoje na Kabatach, niedaleko bazarku przy Wąwozowej - ok 300m osiedle z lat '96-99 (budynek z '97) zamknięte - pilot do bramy, domofon, drugi przy wejściu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polskie Drogi

Stary Imielin,Warszawa

769 000 zł55 m² 13 981,80 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 z garażem i tarasem o pow. 40 m2, znajdujące się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szaserów

Gocławek,Warszawa

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia doskonale skomunikowane 3-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Szaserów 30a! Wysoki standard | Miejsce garażowe | Doskonała lokalizacja! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

720 000 zł56 m² 12 788,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,3 m2, które znajduje się w świetnej lokalizacji na Białołęce, przy ulicy Skarbka z Gór 19. Koniecznie zobacz film.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ponarska

Targówek,Warszawa

1 099 000 zł68 m² 16 276,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zakupu funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 66,40 m , zlokalizowanego przy ul. Ponarskiej, na nowoczesnym i zielonym Osiedlu Wilno. Mieszkanie : to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

730 000 zł43 m² 16 820,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Białołęka ul. Skarbka z Gór przy skrzyżowaniu z ul. Berensona > przystanki autobusowe 100 m od budynku > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > na tej samej ulicy liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

1 199 000 zł73 m² 16 526,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

1 199 000 zł I 3 pokoje Z tarasem I 72,55 m2 I warszawa ursus skorosze Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne dwustronne mieszkanie o powierzchni 72,55 m2 usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panieńska

Stara Praga,Warszawa

3 800 zł55 m² 69,09 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Główne atuty - centralna lokalizacja - unikalny widok z okien, - w bliskiej odległości pełna infrastruktura usługowo-handlowa lokalizacja Mieszkanie mieści się na ul. Panieńskiej, obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

4 700 zł64 m² 73,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Pieskowa Skała na Warszawskim Ursynowie. Nieruchomość ma 64 mkw i składa się ze słonecznego salonu z wyjściem na dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 350 000 zł68 m² 19 888 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Westate Śródmieście tel. Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania położonego w prestiżowej lokalizacji warszawskiego Mokotowa, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

670 000 zł44 m² 15 220 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskim Ursusie Mieszkanie znajduje się przy ulicy Jutrzenki, oddanie kluczy nastąpi w maju tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

1 495 000 zł68 m² 21 985,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Budki Szczęśliwickie w Warszawie. Mieszkanie o powierzchni 68 m znajduje się na ostatnim, czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nowa Praga,Warszawa

882 750 zł48 m² 18 479,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń i umów się na prezentacje już Dziś! Marek Nowe mieszkanie na sprzedaż na Pradze Północ Jagiellońska 45a Marzysz o przestronnym mieszkaniu w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawińskiego

Ochota,Warszawa

960 000 zł67 m² 12 912,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne, ciche mieszkanie 3 pokojowe na Ochocie między parkiem Malickiego i parkiem "forty Korotyńskie". Bardzo dobra lokalizacja, 10 minut spacerem do Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

1 780 000 zł99 m² 17 916,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 4 pokojowego mieszkanie na sprzedaż w Warszawie, w dzielnicy Mokotów, przy ulicy Wynalazek w inwestycji Luksor. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

5 300 zł60 m² 88,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl|ua|eng|ru Mieszkanie zostało doposażone w dodatkowe meble. Nowoczesne mieszkanie usytuowane na wysokim piętrze W prestiżowej inwestycji bohema Dwie sypialnie | Taras| Klimatyzacja |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

680 000 zł48 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupokojowego mieszkania na zamkniętym osiedlu z 2006 roku, położonym z dala od ulicznego hałasu. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

640 000 zł46 m² 13 976,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam 45.79 metrowe mieszkanie, 2 pokoje z aneksem kuchennym oraz balkonem o powierzchni 4 m2. Położone na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą, oddanym do użytku w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

3 400 zł44 m² 76,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa Gocław / Jana Nowaka-Jeziorańskiego 15 / 2 pokojowe mieszkanie na wynajem / mieszkanie przy Promenadzie / mieszkanie na wynajem na Gocławiu / mieszkanie z komórką i garażem /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wilanów,Warszawa

1 312 500 zł75 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Opis nieruchomości: przedstawiamy Państwu przytulny apartament 75 m2 z bardzo dużym ogrodem 40 m2 i balkonem. Ulica Kazachska - zaledwie 500 m od Royal Wilanów. Idealne mieszkanie dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Ursynów,Warszawa

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy przestronne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane na nowoczesnym, strzeżonym osiedlu Lake Park na Ursynowie. Osiedle z 2016 roku, z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sztuk Pięknych

Odolany,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio 35 m2, parter/5 z windą w budynku z 2012 r. przy ul. Sztuk Pięknych, wola Odolany. Z ogródkiem, idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 2500 zł + 500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament wykończony w wysokim standardzie z ogródkiem na zamkniętym osiedlu w nowej inwestycji Noewo Bemowo przy ul. Lazurowej. Mieszkanie jest w pełni wykończone, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

1 025 000 zł47 m² 21 958 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedania niezwykle atrakcyjne, starannie wykończone 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Bokserskiej w dzielnicy Mokotów. Mieszkanie usytuowane jest w nowopowstałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

3 800 zł58 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia wyjątkowe, dwupokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 58m2, bezpośrednio od właściciela. Najem okazjonalny. Mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na Wilanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 349 000 zł66 m² 20 439,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie położone na drugim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z 2015 roku w samym centrum Miasteczka przy ul. Klimczaka. Pomimo bliskości licznych usług i restauracji mieszkanie.