dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiślna

Żerań,Warszawa

800 000 zł63 m² 12 698,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Pragnę przedstawić Państwu niezwykłą okazję - lokal mieszkalny usytuowany na nowym osiedlu, stworzonym przez renomowanego developera Dom Development, przy malowniczej ulicy Starowiślnej, tuż nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

849 900 zł70 m² 12 141,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferujemy Państwu mieszkanie 70 m2. na sprzedaż od zaraz w świetnie skomunikowanym punkcie Bemowa. Atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja - bardzo dobry punkt komunikacyjny - mieszkanie wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

570 000 zł46 m² 12 258,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

~ dostępne od zaraz ~ Mam przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę 2-pokojowego mieszkania w zadbanym stanie, dostępne od zaraz. Swietnie się sprawdzi pod wynajem, inwestycję bądź dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Libijska

Saska Kępa,Warszawa

979 000 zł61 m² 15 996,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie, które zaraz będzie wolne ma niecałe 62 m2, taras został zabudowany w wyniku czego powstała niepowtarzalna sypialnia z wyjściem na dach! To wyjątkowe mieszkanie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

860 000 zł67 m² 12 835,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecamy 3 pokojowe, okna na 3 strony świata, bardzo ciche na Pradze Bardzo dobry dojazd do centrum miasta komunikacją miejską (tramwajem około 15 min) Bardzo ciche Budynek z 2008r winda Strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w bardzo wygodnej części Mokotowa przy wejściu do zielonej zony niedaleko od parku Arkadia oraz Królikarni - inwestycja skandynawskiego dewelopera Nordic III. Bardzo wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pohulanka

Targówek,Warszawa

7 150 zł91 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję na wynajem 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pohulanka na Osiedlu Wilno. Nieruchomość została oddana do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

7 409 126 zł227 m² 32 591,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1898

Penthouse W kamienicy Gotowy do odbioru apartament znajduje się na ostatnim, dobudowanym za zgodą konserwatora piątym piętrze zrewitalizowanej w 2020 roku kamienicy Foksal 13. Zbudowana około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

623 000 zł48 m² 12 979,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty nieruchomosci: nowocześnie Wykończone Mieszkanie 48m | 2 Pokoje | Zabudowa Kuchenna na Wymiar | Ekspozycja Północno-Wschodnia | Jasne Mieszkanie | Duże Okna | Ogrzewanie Podłogowe w Łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 634 000 zł94 m² 17 383 zł/m²

 

Piętro:18/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Gotowe do wprowadzenia wykończone,wyposażone mieszkanie z klimatyzacją kontakt: wola ul.KASPRZAKA/PRYMASA TYSIĄCLECIA przy METRZE PŁOCKA,15 linii autobusowych i SKM Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

3 200 zł57 m² 56,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam na prezentację mieszkania gotowego do wprowadzenia. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, otwartej i jasnej kuchni oraz przestronnego przedpokoju i łazienki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

1 160 000 zł74 m² 15 675,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowe, nowe, świeżo wykończone Z pięknym widokiem na panoramę miasta. Oferujemy do sprzedaży komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 74 m2, usytuowane na pograniczu Wilanowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

478 000 zł44 m² 10 988,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Białołęka ul. Podłużna - zamknięte osiedle z 2011 roku Mieszkanie o powierzchni 43,5 m2, 2 pokoje z otwartą kuchnią, balkonem i miejscem w garażu podziemnym. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

967 000 zł54 m² 17 907,40 zł/m²

 

Piętro:5/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne gotowe apartamenty do odbioru z klimatyzacją kontakt: wola ul.KASPRZAKA/PRYMASA TYSIĄCLECIA przy METRZE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

1 570 000 zł71 m² 22 112,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Opis nieruchomosci Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe w wysokim standardzie. Metraż mieszkania 71m2 składa się : salon kuchnia dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Włochy,Warszawa

838 462 zł61 m² 13 785 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartamenty o metrażach od 25 do 60 m kw. składają się z salonu z aneksem kuchennym i łazienki, te większe mają dodatkową sypialnię i łazienkę. Przewaga konkurencyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Husarii

Wilanów Królewski,Warszawa

4 000 000 zł230 m² 17 391,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2017

Unikatowy, słoneczny Penthouse w kameralnym apartamentowcu, w Wilanowie Królewskim. - english description below - Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy penthouse w sąsiedztwie Pałacu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamieniecka

Praga-Południe,Warszawa

635 000 zł42 m² 15 083,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,10 m2 usytuowane na 2 piętrze w budynku z 2003 roku. Funkcjonalny układ mieszkania z oddzielną sypialnią, przestronnym salonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

470 000 zł32 m² 14 511 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 26 do109 m2 mieszkania 1-, 2-, 3-, 4-,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

1 220 000 zł68 m² 17 986,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania przepiękne 3 pokojowe mieszkanie w w prestiżowej części biznesowego Mokotowa. Bez prowizji! Termin oddania inwestycji 2023r! W skład mieszkania wchodzi: hol- 10,39 m2 kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

967 000 zł55 m² 17 581,80 zł/m²

 

Piętro:5/21

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe apartamenty do odbioru z klimatyzacją kontakt: wola ul.KASPRZAKA/PRYMASA TYSIĄCLECIA przy METRZE PŁOCKA,15 linii autobusowych i SKM NOWE MIESZKANIE 1 pokojowe 27,28 m2 z balkonem 7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 400 zł44 m² 77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zarezerwowane do 03.08.2023 LUKSUSOWY APARTAMENT KOMPLETNIE UMEBLOWANY I WYPOSAŻONY. Wysoki standard. Dobre miejsce na granicy Bemowa; sąsiedztwo nowych osiedli z szybko rozwijającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Stegny,Warszawa

1 061 000 zł64 m² 16 475,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem sprzedaży jest wykończone przez dewelopera mieszkanie na Stegnach. Lokal składa się z 3 pokoi:salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, holu, łazienki z wc, balkonu. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Gołąbki,Warszawa

468 000 zł39 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Pełne praktycznych i nowoczesnych rozwiązań osiedle Next Ursus będzie składało się z 14 budynków mieszkalnych, w ramach których dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Instalatorów

Raków,Warszawa

496 000 zł34 m² 14 520 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Opis lokalizacji: raków kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 28 do100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

3 200 zł46 m² 69,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,1 m2 usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2005 roku, przy ul. Osmańczyka na Bemowie. W okolicy hala sportowa osir Bemowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

3 000 zł59 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia uroczego mieszkania o powierzchni 59 m2, usytuowanego na 4. piętrze w 8-piętrowym budynku przy Alei Krakowskiej. To idealne rozwiązanie dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

739 000 zł52 m² 14 211,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować , dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. Nieruchomość ma 52 m2 i składa się z: - dużego pokoju z wyjściem na balkon - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursus,Warszawa

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie z dużym tarasem, położone w świetnie skomunikowanej części Ursusa. Mieszkanie ma powierzchnię 58 m2 i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sulejkowska

Praga-Południe,Warszawa

500 000 zł39 m² 12 886,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam na prezentację lokalizacja: warszawa Praga Południe ul. Sulejkowska cena: 500 000 pln z garażem podziemnym - tylko zakup za gotówkę mieszkanie: całkowita powierzchnia 38.8 m2 * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

1 099 000 zł62 m² 17 725,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zakupu pięknego 3 pokojowego apartamentu, w prestiżowej i nowoczesnej lokalizacji Mokotowa. Zdjęcia przedstawiają inną realizację - także na mokotowskim Służewcu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niecała

Śródmieście,Warszawa

28 000 zł280 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament W rezydencji opera, ul. Niecała, 280M2 Trzy sypialnie | W pełni umeblowany | 5 piętro | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard | Klimatyzacja| Basen| Sauna rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

4 950 zł69 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Trzypokojowe mieszkanie położone w otulinie rezerwatu Jeziorka Czerniakowskiego. Położone jest w kompleksie sześciu eleganckich i minimalistycznych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marynin

Bemowo,Warszawa

547 000 zł35 m² 15 469 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Nowoczesne mieszkania niedaleko centrum, wśród zieleni i w kameralnej atmosferze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 100 000 zł164 m² 12 804,90 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż oferowany jest apartament o powierzchni 164 m2, położony na 9. piętrze apartamentowca przy ulicy Bukowińskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Wilanowska. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lewicka

Stary Mokotów,Warszawa

715 000 zł41 m² 17 439 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam ciche i przytulne studio na pierwszym piętrze, z windą. Spory balkon i okna wychodzące na boczną uliczkę. Bardzo duży salon z jadalnią i aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 350 000 zł186 m² 12 634,40 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż penthouse o powierzchni 91,41 m2 z ogrodem i tarasem o powierzchni 95,87 m2. W cenie są zawarte dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

899 300 zł39 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dzień dobry, do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 39,1mkw. z dużym balkonem o powierzchni ponad 5mkw., z widokiem na zewnątrz osiedla (aktualnie vis a vis powstaje 2 etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gocław,Warszawa

797 000 zł45 m² 17 578,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,34 mkw. na szóstym piętrze z dużym tarasem o powierzchni 14 mkw. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

3 500 zł55 m² 64 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pok | 55 M2 | bielany | metro młociny Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,60 m2 znajdujące się na 7 piętrze w nowym 7 piętrowym budynku z 2016 roku. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Instalatorów

Raków,Warszawa

485 000 zł34 m² 14 198 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:6