dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białej Koniczyny

Stegny,Warszawa

1 179 000 zł63 m² 18 833,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Stylowa elewacja to efekt zastosowania jasnych kolorów, ozdobnych lameli oraz szklanych balustrad. Gustowne wnętrza zaprojektowano z użyciem materiałów wysokiej jakości. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

701 000 zł59 m² 11 805,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne osiedle powstaje w dzielnicy Ursus, zaledwie 15 minut od ścisłego centrum Warszawy. Teren, na których znajduje się inwestycja to stosunkowo młoda strefa mieszkalna, która szybko się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

799 000 zł59 m² 13 498,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne oferta zarezerwowana. Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie znajdujące się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

7 000 zł78 m² 90,28 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament 3 pokojowy do wynajęcia na Woli. Gdzie: wola , ul. Giełdowa 4b. odpowiedni dla: rodziny, pary, lubiących mieszkać blisko Centrum. W kilku słowach: apartament znajduje się na 14 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Montwiłłowska

Targówek,Warszawa

870 000 zł65 m² 13 459,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salonu, - kuchni, - 2 sypialni, - łazienki, - garderoby - holu, - loggii. Mieszkanie wykończone z dbałością o każdy szczegół. Gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poloneza

Imielin,Warszawa

1 120 000 zł71 m² 15 846 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowe, piękne i eleganckie mieszkanie niedaleko ulicy Poloneza na Ursynowie Imielinie (po prawej stronie ul. Puławskiej jadąc w kierunku Piaseczna), oddane do użytkowania w 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa

Włochy,Warszawa

2 100 000 zł225 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Warszawa Włochy-Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow.225m2 Budynek składa się z: Poziom -1 -3 pomieszczenia w piwnicy, - kotłownia. Poziom 0 - spiżarnia, -korytarz, -garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

716 000 zł60 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

769 000 zł59 m² 13 034 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

370 852 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

417 012 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

625 000 zł54 m² 11 574 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

10 500 zł80 m² 131,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śródmieście/do wynajęcia luksusowy apartament o pow.80m2 z miejscem postojowym w cenie Nieruchomość składa się z: - salonu połączonego z otwartą kuchnią - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Kabaty,Warszawa

1 594 230 zł97 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

| warszawa | 4pokoje | sprzedaż | Miasteczko Wilanów | 3sypialnie | 2łazienki | Prezentujemy Wam interesujące 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 97m2 w Warszawie, w dzielnicy Wilanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białej Koniczyny

Mokotów,Warszawa

2 095 000 zł115 m² 18 281 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

920 000 zł55 m² 16 727,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania eleganckie mieszkanie klasy premium przy ul. Sokratesa, składające się z: salonu sypialni kuchni łazienki przedpokoju balkonu Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Wokół pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

396 000 zł18 m² 21 405,40 zł/m²

 

Piętro:14/21

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowe apartamenty do odbioru z klimatyzacją kontakt: wola ul.KASPRZAKA/PRYMASA TYSIĄCLECIA przy METRZE PŁOCKA,15 linii autobusowych i SKM Mikro apartament 18,42 m2 z balkonem 5m2 CENA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

2 600 000 zł159 m² 16 341 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

W sprawie szczegółów sprzedaży prosimy o kontakt z osobą prowadzącą: michałem. Do sprzedaży jedyny apartament na ostatniej kondygnacji budynku! Budynek apartamentowy z portiernią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nalewki

Muranów,Warszawa

6 900 zł140 m² 49,46 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania w samym sercu Warszawy. Lokalizacja: warszawa, śródmieście Muranów, ul. Nalewki 8 Powierzchnia: 139,5 m Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowalskiego

Bródno Podgrodzie,Warszawa

1 313 468 zł113 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie apartament o luksusowej przestrzeni, ukryty na przyjemnym, oddalonym od tłumów zielonym osiedlu. Lokalizacja wymarzona dla osób ceniących aktywny wypoczynek. Na wyciągnięcie ręki: las,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Żoliborz,Warszawa

2 899 000 zł106 m² 27 264,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

***english below*** Luksusowy 3-pokojowy apartament gotowy do zamieszkania w wyjątkowej, designerskiej inwestycji trio Apartamenty w Śródmieściu. Apartament Apartament znajduje się na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybałtów

Kabaty,Warszawa

953 000 zł46 m² 20 614,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronny, widny apartament na Warszawskich Kabatach w pobliżu lasu kabackiego. Inwestycja realizowana przez starannego i zaufanego dewelopera dzięki czemu kupujący nie musi martwić się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogumińska

Zacisze,Warszawa

2 200 zł65 m² 33,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - hol, oraz - garderoba. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Kuchnia jest.