dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

38 000 zł160 m² 238 zł/m²

 

Piętro:27/52

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament na Złotej 44 wykończony i umeblowany w najwyższym standardzie, gotowy do zamieszkania Aston Real Estate prezentuje nowy apartament z fenomenalnym widokiem, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

640 000 zł45 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,80 m2 znajdujące się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2002 roku. Budynek mieści się przy ul. Komorskiej na warszawskiej Pradze-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

1 399 000 zł77 m² 18 168,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować ekskluzywny, 2 pokojowy apartament usytuowany na warszawskiej Woli. To dwupoziomowe mieszkanie ulokowane jest na 6 i 7 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowiecka

Górny Mokotów,Warszawa

10 500 zł103 m² 102 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament z 2 sypialniami w apartamentowcu Casa Verde na Górnym Mokotowie Aston Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy apartament wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzoskwiniowa

Wesoła,Warszawa

1 199 000 zł99 m² 12 075,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Westate Wola przedstawia Państwu ofertę sprzedaży 2-piętrowego, bezczynszowego mieszkania z zielonym ogrodem o powierzchni 99,29m2, zlokalizowanego w urokliwej dzielnicy Wesoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 800 zł62 m² 93,55 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umeblowane i wyposażone w wysokim standardzie 3-pokojowe mieszkanie balkonem. Położone na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną. Osiedle posiada własne patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursus,Warszawa

1 236 750 zł69 m² 17 999,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

1 236 750 zł I mieszkanie 3 pokoje I 68,71 m2 I warszawa ursus Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne dwustronne mieszkanie o powierzchni 68,71 m2 usytuowane na 3 piętrze, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

30 000 zł135 m² 222 zł/m²

 

Piętro:15/44

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w Cosmopolitan, wykończony i umeblowany w wysokim standardzie, gotowy do zamieszkania Aston Real Estate prezentuje apartament w wieżowcu cosmopolitan - jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

4 200 zł53 m² 79 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowane, dwupokojowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Obrzeżnej, oddanym do użytku w 2016 r. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

970 000 zł75 m² 12 933,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 75,2 m2 z balkonem (6,8 m2) w Wilanowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w apartamentowcu z silikatu z roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Powiśle,Warszawa

14 000 zł100 m² 140 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below Aston Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, luksusowy 3 pokojowy apartament, wykończony w najwyższym standardzie. Apartament wykończony przy współpracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zięby

Kabaty,Warszawa

1 200 000 zł94 m² 12 806,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie Z pięknym widokiem, do remontu,ursynów. Możliwość prowadzenia małej działalności na parterze I mieszkania na górze, dwa oddzielne wejścia do mieszkania budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Husa

Białołęka,Warszawa

2 250 zł51 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio 2 - pokojowe mieszkanie, 51 m2, na 2 piętrze, w bloku z windą. Mieszkanie usytuowane w Warszawie, w dzielnicy Białołęka, przy ul. Husa Jana. Na osiedlu cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Mokotów,Warszawa

950 000 zł53 m² 17 924,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53 m2 z balkonem na parterze. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu znajdującym się na osiedlu z parkiem dostępnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 299 999 zł69 m² 18 840,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,4 m2 z loggią. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6-piętrowym budynku z 2009 roku położonym na Warszawskiej Woli przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

8 000 zł62 m² 129 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

English description below Niezwykły apartament w prestiżowej lokalizacji na Pradze Piękny, jasny, nowoczesny i zupełnie nowy apartament na warszawskiej Pradze. Wykończony materiałami wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

990 000 zł49 m² 20 328,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie po pełnym remoncie. Ustawny pokój dzienny z zabudowanym balkonem, sypialnia z szafą, widna i oddzielna kuchnia, łazienka z wanną oraz przedpokój z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

1 160 280 zł59 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wygodne mieszkanie przy samym Parku Leśnika Na Pradze Południe. Zamieszkaj w rewelacyjnej lokalizacji, w wygodnym, jasnym mieszkaniu z patio wprost na Park Leśnika na Pradze Południe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

9 500 zł119 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

English description below Elegancki apartament w inwestycji Marina Mokotów Stylowy apartament zlokalizowany na warszawskim Mokotowie w prestiżowej lokalizacji. Apartament znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

5 900 zł75 m² 78,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie z nie przejściowymi pokojami na osiedlu z 2012 roku. Doskonała lokalizacja w centrum Mokotowa dobrze skomunikowana z ważnymi częściami miasta. Infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Praga-Południe,Warszawa

12 000 zł120 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5