dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 436 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

895 000 zł40 m² 22 236 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu wyjątkową propozycję - mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji na pograniczu dzielnic Śródmieścia i Woli w Warszawie przy ul. Jaktorowskiej 8. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wronia

Wola,Warszawa

13 500 zł95 m² 142 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, dwupoziomowy, wykończony w wysokim standardzie trzypokojowy apartament z ogródkiem w budynku Oxygen Residance na warszawskiej Woli obok Browarów Warszawskich. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

2 300 000 zł89 m² 25 738,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na ostatnim zdjęciu w galerii znajduje się rzut lokalu. Film z wnętrza dostępny na instagram: agent_wwa Oferuję na sprzedaż komfortowe, świetnie doświetlone mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

1 350 001 zł64 m² 21 126,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania przytulne i komfortowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 63,9 m2 w Warszawie, mieszkanie usytuowane na drugim piętrze z widokiem na patio. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

10 800 zł100 m² 108 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy apartament w Miasteczku Wilanów. Standard Prezentowana nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w kameralnym budynku w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowane: w pokoju z aneksem rogówka, regał, przedpokój z szafą oraz garderobą 8m2. Mieszkanie wyposażone jest w podstawowe sprzęty agd (pralka, lodówka, zmywarka, piekarnik).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak ua/ru/en/pl Lokalizacja: bliska Wola Liczba pokoi: 2 Powierzchnia: 45 m2 Opis: mamy do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 45 m2 w świetnej lokalizacji - Bliska Wola. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 51m2, piętro 2/3 bez windy, w budynku z 2002r. przy ul. Wańkowicza, ursynów, natolin. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny. Cena: 2900 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wola,Warszawa

2 777 500 zł113 m² 24 544,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy gotowy do odbioru apartament(brak pcc, 0% prowizji) o powierzchni 113,16m2 zlokalizowany na bliskiej Woli. Do mieszkania przynależą dwa ogrody (101,99m2, 26,18m2). Duże drewniane okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pachnąca

Ursynów,Warszawa

8 000 zł104 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ulica Pachnąca znajduje się na cichym kameralnym osiedlu w samym sercu Ursynowa. Osoby ceniące sobie dobrą komunikację z centrum miasta oraz zaciszne i spokojne osiedla wybierają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Mokotów,Warszawa

766 000 zł42 m² 18 382,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Idealny lokal pod najem, lub biuro! Atrakcyjny lokal użytkowy 41,67m2 tuż obok stacji metra "wilanowska". Nieruchomość położona przy ulicy Cieszyńskiej (metro Wilanowska, przy ulicy Bukowińskiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

1 271 000 zł90 m² 14 126,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska, 0% prowizji, 0% pcc Przedstawiamy komfortowy i obszerny (89,87 m.kw) 4-pokojowy apartament z balkonem, usytuowany na 2. piętrze, zakończenie budowy II kwartał 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

2 540 zł55 m² 46,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na drugim piętrze w budynku na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu. Mieszkanie bardzo widne. Jego lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Jelonki,Warszawa

5 499 zł60 m² 91,65 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie na wynajem na Bemowie. Na powierzchni 60m2 znajdziesz salon z aneksem kuchennym, jadalnię, sypialnię i łazienkę. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Burakowska

Wola,Warszawa

700 000 zł29 m² 24 137,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Warszawa, wola, ul. Burakowska - boczna uliczka przy rondzie "radosława" i Westfield Arkadia 29m2 | 1 pokój z aneksem kuchennym | balkon 5,5 m2 | miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

932 000 zł49 m² 19 020,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje , jasne, ciche, przestronne mieszkanie W apartametowcu przy ulicy obrzeżnej. Bezpośrednio od właścicielki. Bez dodatkowych opłat. Idealne miejsce do zamieszkania jak i potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okuniewska

Grochów,Warszawa

990 000 zł55 m² 18 115,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym, kameralnym apartamentowcu na Grochowie. Dwa kroki do Parku Znicza. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klasyków

Henryków,Warszawa

679 000 zł37 m² 18 351,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wykończone dwupokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Aroma Park z bezpośrednim wejściem z osiedla do parku Henrykowskiego. Budynek/osiedle Budynek, w którym znajduje się mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

820 000 zł50 m² 16 295,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bluszczańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 60m2, piętro 9/13 z windą, w budynku z 2003r. przy ul. Żelaznej, wola, mirów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4200 zł + 800 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

795 000 zł37 m² 21 365,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

We speak in Polish, ukrainian, english languages. Tylko u nas! Na sprzedaż piękne wykończone mieszkanie o doskonałej lokalizacji na Dolnym Mokotowie, zlokalizowane na osiedlu zbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

8 500 zł60 m² 141,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bohema na warszawskiej Pradze przy ulicy Szwedzkiej, to inwestycja łącząca w sobie historyczne budynki z nowoczesną architekturą oraz urokliwe miejsca takie jak Warzelnia z 1899 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

989 000 zł40 m² 24 930,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Stacja Wola, to nowe osiedle położone przy ulicy Gumińskiej, stanowiące znaczący punkt na mapie Warszawy. Ta prestiżowa inwestycja została zrealizowana przez renomowaną firmę deweloperską Echo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ulrychowska

Wola,Warszawa

4 800 zł55 m² 87,27 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję 3-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Grodkowska, w bardzo wygodnej lokalizacji odrazu obok metra i panoramą na Warszawę. Apartament na zamkniętym osiedlu z ochroną. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

12 000 zł164 m² 73,39 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować apartament/lokal biurowy do wynajęcia o powierzchni 163,50 m2. Znajduje się on na warszawskiej Ochocie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Ksawerów,Warszawa

2 670 900 zł92 m² 28 905,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zależy Ci na czasie? czy na tarasie? Nie musisz wybierać! Mieszkanie z tarasem na Mokotowie w ukończonej inwestycji. Wystarczy urządzić 92,40 m2: - salon z kuchnią - 35 m2 - pokoje 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Powsinek,Warszawa

2 250 000 zł91 m² 24 725,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

For sale Real Estate Agency presents 4-room apartment, 91.05 sq.m., located in the heart of Miasteczko Wilanów. Two-sided, quiet apartment with two independent loggias. The property is located in a,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielany,Warszawa

720 000 zł34 m² 20 991,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji 0% podatku pcc Termin oddania I kwartał 2025 roku posiadam też inne lokale W różnych lokalizacjach nie publikowane na portalach Szczegółowe informacje udostępnię podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Bemowo,Warszawa

2 250 zł40 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane [w pokoju z aneksem fotel i łóżko rozkładane, w sypialni łóżko 2 osobowe i szafa wnękowa],przedpokój z szafą. Mieszkanie wyposażone jest w podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodakowska

Kamionek,Warszawa

1 040 000 zł45 m² 23 044,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Unikatowe Mieszkanie w Kameralnym Budynku w Sercu Pragi-Południe (kamionek)! Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania, które łączy w sobie doskonałą lokalizację, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 366 000 zł91 m² 15 085,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bemowo I metro I 3 pokoje I gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zakupu jednego z ostatnich mieszkań jakie zostały w gotowej inwestycji przy Powstańców Śląskich Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goleszowska

Wola,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe nigdy niezamieszkałe trzypokojowe mieszkanie z klimatyzacją wykończone w wysokim standardzie Zlokalizowany w rewelacyjnej lokalizacji przy ulicy Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Abramowskiego

Mokotów,Warszawa

1 160 000 zł44 m² 26 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży przytulne nowe mieszkanie, całkowicie wykończone i umeblowane. Wyposażone jest w sprzęt agd: płyta grzewcza, piekarnik, zmywarka, lodówka, pralka. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hoża

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 200 000 zł74 m² 43 537,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Wyjątkowy apartament, położony przy ulicy Hożej w jednej z najpiękniejszych kamienic Warszawy z 1890 roku. Całość zaprojektowana wyjątkowo oryginalnie i wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

1 160 000 zł62 m² 18 861,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ursynów, tętniące życiem serce wypoczynkowej Warszawy stanowiące połączenie modernistycznej architektury z ciszą i spokojem. Okolicę wyróżnia nowoczesność oraz stylowa linia zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 600 000 zł219 m² 21 004,60 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2001

Doskonały apartament pod każdym względem. Tworzony z pasją, świadomym kierunkiem stylu oraz inspiracji wschodem. Ten niezwykle klimatyczny apartament, znajduje się w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 049 000 zł54 m² 19 286,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam na prezentację funkcjonalnie i nowocześnie urządzonego mieszkania 2-pokojowego. Mieszkanie ma powierzchnię 54,4 m2 i oferuje komfortowe warunki do życia oraz doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 667 679 zł120 m² 13 932,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bemowo I 4 pokoje I metro I balkon I bez pcc promocja dla klientów gotówkowych - 2 miejsca garażowe W cenie Zakup bezpośrednio od dewelopera, czyli bez pcc! Bez prowizji agencji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

1 567 000 zł74 m² 21 320 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową ofertę w bazie. Mieszkanie w standardzie premium na warszawskich Włochach to oferta, która z pewnością przyciągnie uwagę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kieślowskiego

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł32 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Bezpośrednio mieszkanie 2 pokojowe. Mieszkanie w centrum Wilanowa przy ulicy Kieślowskiego obok centrum Royal Wilanów, palacu w Wilanowie oraz petli autobusowej (5 minut piechota). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

5 500 zł48 m² 114,58 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below, deutsch unter * Bezpośrednia oferta od właściciela * Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, oraz oddzielnej jadalni z kuchnią. * blisko metra Rondo Daszyńskiego i Placu.