dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kuflewska

Targówek,Warszawa

4 000 zł59 m² 67,85 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem nowoczesne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,95 m2 znajdujące się na Targówku przy ul. Kuflewskiej, na 7 piętrze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Służewiec,Warszawa

8 800 zł91 m² 96,92 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy apartament z fantastycznym widokiem na zieleń i potok dolinki służewieckiej. Lokalizacja: nieruchomość: melody Park to kompleks budynków mieszkalnych przy Puławskiej 257.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nalewki

Muranów,Warszawa

5 600 zł110 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: warszawa, śródmieście - Muranów ul. Nalewki 8 Jeśli marzysz o przestrzennym i komfortowym mieszkaniu w samym sercu Warszawy, to ta oferta z pewnością Cię zainteresuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osada Ojców

Gocławek,Warszawa

992 000 zł79 m² 12 486 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie ciche, doskonałym stanie, do wprowadzenia: - po częściowym, kapitalnym remoncie łazienki i przedpokoju w 2017roku, nowa szafa wnękowa, - pozostały stan wykończenia z ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca dwa pokoje z garażem i komórką lokatorską na Wilanowie. Zapraszam do oglądania. Rozkład Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu nowe i świeżo wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2, znajdujące się w Warszawie w dzielnicy Ursus, przy ul. Herbu Oksza 12. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiślna

Żerań,Warszawa

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe nowoczesne mieszkanie na Żerań Meble, agd, dobra lokalizacja. Jest miejsce parkingowe w podziemnym parkingu. Serdecznie zapraszam na prezentację!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

5 800 zł68 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam komfortowe mieszkanie dla pary, singla lub rodziny 2+1 na warszawskim Ursynowie. Blisko metro i las Kabacki. Wyjątkowe mieszkanie, ponieważ ma taras 150m2. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

8 500 zł91 m² 93,41 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Brief Mokotów Służew / Melody Park / Apartament o pow. 91 m2 / 2 sypialnie / ogromna loggia z widokiem na zieleń / 2 miejsca garażowe w cenie wynajmu / Fenomenalne osiedle chronione dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

11 900 zł140 m² 85 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo jasny i przestronny apartament na 11 piętrze z pięknym widokiem, klimatyzowany w wygodnej lokalizacji na granicy Mokotowa i Wilanowa. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

5 700 zł54 m² 104,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 54 mkw. w sercu Pragi-Północ, zlokalizowany zaledwie kilka kroków od od stacji metra Szwedzka. Nieruchomość w inwestycji Bohema, która przyciąga swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

2 400 000 zł57 m² 41 811,90 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Powiślu. Lokal usytuowany przy ul. Solec, na siódmym (7), ostatnim piętrze. Budynek posiada dwie windy, hall oraz całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

1 129 000 zł60 m² 18 816,70 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 60,41 m2 zlokalizowane na 1 piętrze przy ul. Kasprzaka 29C w Warszawie. Składa się z pokoju, garderoby, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasztanowa

Stara Miłosna,Warszawa

675 000 zł50 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Zadbane trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem, usytuowane na wysokim partnerze w 4-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w Sulejówku na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

4 400 zł109 m² 40,37 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Pory (mokotów). Lokal o powierzchni 109 mkw, usytuowany jest na 2. piętrze budynku wzniesionego w 2006 roku. Osiedle monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Międzylesie,Warszawa

1 400 000 zł87 m² 16 171,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wawra. Mieszkanie o powierzchni 86,57 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

949 000 zł57 m² 16 767 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje (z możliwością wydzielenia 3) W super cenie W bardzo dobrej lokalizacji! Na sprzedaż duże 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Jana Kazimierza 60. Niedaleko również ulice Wolska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ursynów,Warszawa

2 450 zł30 m² 83,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia do wynajęcia mieszkanie kawalerkę z wydzieloną sypialnią w spokojnej i zielonej części Warszawy dzielnicy Ursynów. Wymarzone przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Głębocka

Grodzisk,Warszawa

899 000 zł77 m² 11 706 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania bardzo ładne, przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 4.piętrowym bloku z windą na osiedlu z 2014 roku przy ulicy Głębockiej 94. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwatery Głównej

Gocławek,Warszawa

995 000 zł58 m² 17 037,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ogłoszenie bezpośrednie bez prowizji Na sprzedaż przestronne, jasne i wygodne mieszkanie o powierzchni 58.4 m2, położone na Pradze Południe, w dzielnicy Gocławek, przy ulicy Kwatery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolkowska

Bemowo,Warszawa

759 000 zł45 m² 16 942 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mam do zaprezentowania mieszkanie (45m2) znajdującą się na 4 piętrze w 8 - piętrowym budynku z 2002 roku na Warszawskim Bemowie. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Mokotów,Warszawa

699 000 zł50 m² 14 072,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Z ogromną przyjemnością, prezentujemy Państwu nowoczesne i w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie na Tarchominie- najlepiej skomunikowanej części warszawskiej Białołęki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sadyba,Warszawa

5 300 zł71 m² 74,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 71,16 m2, piętro 2/5 z windą, w budynku z 2006 r. przy ul. Powsińskiej, mokotów, sadyba. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 5300 zł + 1200 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Górny Mokotów,Warszawa

2 400 000 zł141 m² 17 021,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1976

Lokal mieszkalny przystosowany na biuro. Obecnie na 141 m 2 znajduje się: 29 m 2 sala konferencyjno-szkoleniowa (na 30 osób - wyposażona w rzutnik i ekran), 39,5 m 2 open space (4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

3 400 zł57 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! super oferta! ursynów/natolin - 3 minuty spacerkiem do stacji metra Natolin; 2 pokoje Z balkonem I garażem; mieszkanie już wolne. Nowoczesny budynek Z 2009 roku. Posesja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

14 900 zł131 m² 113,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się oferta penthouse'u zlokalizowanego w Warszawskim Wilanowie. Lokalizacja: wilanów to prestiżowa dzielnica, znana ze swojego eleganckiego charakteru, pięknych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

3 600 zł52 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eng version below. Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia przestronny, wykończony w wysokim standardzie, nowy 2-pokojowy apartament w prestiżowym apartamentowcu z 2022 r. przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

1 199 000 zł64 m² 18 589,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Wola ul. Jaktorowska 64,5 m2 Mieszkanie na Warszawskiej Woli Ul. Jaktorowska w pobliżu ul. Towarowej (100 m) Powierzchnia 64,5 m2 2 Pokoje - możliwość aranżacji na 3 pokoje (północ/południe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Keniga

Ursus,Warszawa

769 500 zł54 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z garażem i piwnicą, położone na zielonym osiedlu. Nieruchomość znajduje się na 3 trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 344 000 zł64 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Ursynowie. Jeden z atutów to lokalizacja - 5 minut pieszo do stacji metra Kabaty. Przestronny lokal ma 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grenadierów

Grochów,Warszawa

1 790 000 zł104 m² 17 211,50 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe przestrzenne mieszkanie na Grochowie. Budynek I osiedle Zadbany apartamentowiec z 2010 roku, o 12 kondygnacjach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 065 000 zł50 m² 21 206,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania dwupokojowego na Woli, w inwestycji Osiedle Symfonia z 2014 roku. To mieszkanie o powierzchni 50,22 m znajduje się na piątym piętrze (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

1 684 500 zł80 m² 21 001,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc Termin oddania I kwartał 2025 roku posiadam też inne lokale W różnych lokalizacjach nie publikowane na portalach Szczegółowe informacje udostępnię podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

6 700 zł81 m² 82,72 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Brief Mokotów | Eko Park | Chodkiewicza. Apartament o powierzchni 81m2, 2 sypialnie, 1 łazienka, loggia 13m2 i 1 miejsce garażowe na wynajem. II piętro. Fenomenalne osiedle dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 542 000 zł142 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe do odbioru. Ostatnie dwa apartamenty na Ursynowie z tarasem 72 mkw na dachu. Blisko metra Kabaty i autobusu. Budynek otoczony ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

810 000 zł46 m² 17 547,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowy, zadbany apartament na warszawskim Bemowie przy ul. Dywizjonu 303. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

963 300 zł57 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szanowni Państwo, miło nam zaprezentować w pełni wyposażone i bardzo funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Miasteczko Nova Ochota przy ul. Łopuszańskiej. Ogromnym atutem lokalu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oczapowskiego

Bielany,Warszawa

720 000 zł34 m² 20 991,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedania apartament 1 pokojowy zlokalizowane w budynku apartamentowym w stanie deweloperskim położonym w dzielnicy Bielany w cichej i zielonej okolicy. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 mkw. Świetnie położony budynek zlokalizowany na Białołęce przy ul. Mehoffera. Wyjątkowy projekt mieszkaniowy o nazwie Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raabego

Ursynów,Warszawa

819 000 zł32 m² 25 498,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z kuchnią otwartą na salon o powierzchni 32,12m2 na warszawskim Ursynowie z balkonem o podwyższonym standardzie. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

5 000 zł86 m² 57,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu wyjątkowo ustawne 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,3 m2 z ogromnym tarasem o powierzchni przeszło 59 m2! Bezpośredni dostęp do Metra Kabaty.