dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

1 299 000 zł146 m² 8 904,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjny apartament usytuowany w nowym budynku na warszawskich Bielanach. Na parterze, na ogrodzonym terenie, z dwoma tarasami. Część dzienna, wyraźnie oddzielona od części sypialnej, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie z dwoma nieprzechodnimi pokojami o powierzchni 43 mkw, zlokalizowane przy ul. Pejzażowej 2 w pobliżu stacji metra Wilanowska. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł62 m² 15 806,50 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam mieszkanie 62 m - agencjom dziękuję - nie. Proszę państwa , z prawdziwa przyjemnościa przedstawiam mieszkanie idealne. Wyburzone ściany dla stworzenia atmosfery zen prawdziwego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lewinowska

Elsnerów,Warszawa

439 000 zł42 m² 10 452 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Zaciszu, przy ulicy Lewinowskiej 44C na strzeżonym osiedlu z 2008 roku. Lokal o dokładnej powierzchni 41.62m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

525 000 zł46 m² 11 538 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 45,50M2, 2 pokoje, ursus, ul.DZIECI WARSZAWY (Warszawa, Ursus, Dzieci Warszawy) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

501 481 zł56 m² 8 880,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Natura Jeśli uwielbiasz bliskość natury ta inwestycja jest dla Ciebie! W zaledwie kilkanaście minut można przenieść się do niemal nietkniętej przez cywilizację Puszczy Słupeckiej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fort Służew

Ursynów,Warszawa

1 065 000 zł65 m² 16 384,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przytulne i eleganckie mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym w garażu podziemnym w lokalizacji Fort Służew, sąsiadującej z odrestaurowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

599 000 zł56 m² 10 696,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na Nowodworach. Na powierzchnię 56,28 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym, duża sypialnia 16m2 wraz z dużą szafą wnękową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

6 900 zł99 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Elegancki, cichy, 4-pokojowy apartament zlokalizowany w Śródmieściu przy ulicy Pięknej. Przestronny i nowocześnie urządzony, stanowi idealną propozycję dla osób ceniących wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 141 971 zł69 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:22/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nie przegap szansy, by zamieszkać w nowo powstałym wieżowcu Bliska Wola Tower! Ostatnie mieszkania ze wspaniałym widokiem czekają na swoich właścicieli. Budynek zlokalizowany jest na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

641 210 zł64 m² 10 074 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dzieci Warszawy Osiedle Dzieci Warszawy to mieszkania w spokojnej okolicy w bardzo atrakcyjnej cenie. Bliskość węzła drogowego Salomea - al. Jerozolimskie i al. 4 czerwca 1989 r. umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

1 200 000 zł68 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Piękne mieszkanie z dużym tarasem w nowym budownictwie na zielonej Ochocie. Doskonale zaprojektowane przez architekta oraz wykończone z dbałością o szczegóły. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czerniaków

Czerniaków,Warszawa

588 375 zł40 m² 14 743 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,91 mkw. na kameralnym osiedlu z balkonem. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ mieszkania: łazienka Aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

904 316 zł84 m² 10 765,70 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Gotowe do wykonczenia, bez podatku pcc! Nowoczesne osiedle w doskonałej lokalizacji na Pradze Południe! Budynek oddany do użytkowania. Piękne mieszkanie z widną kuchnią, 2 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

616 000 zł37 m² 16 744 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Projekt architektoniczny został przygotowany przez pracownię Kuryłowicz & Associates sp. z o.o. i zakłada wysoką dbałość o detale i elegancję. Przestrzeń osiedla zorganizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 418 000 zł82 m² 17 255 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Białołęka,Warszawa

587 000 zł83 m² 7 081 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji! Gotowe mieszkania do odbioru, które znajdują się na pograniczu Warszawy w Markach. Udogodnienia: plac zabaw, rowerownia, wózkarnia, patio /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 384 000 zł113 m² 21 114 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

742 000 zł37 m² 19 962,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nu! oznacza po szwedzku tu i teraz i zachęca do korzystania z pełni życia. Osiedle noszące tę nazwę pozwala na życie i korzystanie z uroków miasta, dzięki swojej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

648 869 zł39 m² 16 493,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0% prowizji. 0% podatku pcc. Gotowe, dwupokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie. Idealne pod wynajem. Salon z aneksem 20,43 mkw. Sypialnia 9,45 mkw, łazienka 3,82 mkw. Trzyszybowe okna, system Smart.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

936 028 zł68 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe, atrakcyjne mieszkanie dla Twojej rodziny. Kameralny budynek położony w pobliżu bulwarów nad Wisłą. Salon z aneksem 25,33 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

2 300 zł32 m² 71,76 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o pow. 32,05 m2 znajduje się przy ul. Magazynowej w nowo wybudowanym osiedlu na Mokotowie. Studio mokotów stanowi kompleks 4 budynków mieszkalno-handlowych z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

655 000 zł69 m² 9 548,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Jasne, przestronne mieszkanie o pow. 68,6m2 (ok. 9200 zł/m2) ; 2 sypialnie oraz salon z kuchnią; warszawa Tarchomin, ul. Aluzyjna. Jasne i przestronne mieszkanie na Tarchominie. Duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

569 000 zł42 m² 13 678 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Okazja! Jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji pod wynajem Do sprzedania 2 odrębne lokale (pełna własność z księgami wieczystymi ) po 21m2 każdy. Lokale zostały połączone ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. German

Żoliborz,Warszawa

1 230 000 zł69 m² 17 826,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ogłoszenie prywatne, agencie nieruchomości dziękuję, proszę nie dzwonić w sprawie podpisania umowy współpracy, jeżeli natomiast masz konkretnego Klienta na to mieszkania - ustalimy indywidualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

1 250 000 zł70 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na Woli. 70 m2 + 2 balkony o łącznej powierzchni 30 m2 + 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska 6,5 m2 (pełna własność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

750 000 zł54 m² 13 812,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie dwupokojowe 54,3 m2 Stegny Południe Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,3m 2 na Dolnym Mokotowie. Lokal znajduje się w budynku z 2008 roku, na najwyższej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rożnowska

Praga-Południe,Warszawa

15 000 zł240 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem elegancki i komfortowy w pełni umeblowany apartament w bardzo wyjątkowej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Mieszkanie jest nowe, bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

630 000 zł54 m² 11 673,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż słoneczne, gotowe w standardzie deweloperskim, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Rozłogi na Warszawskim Bemowie. 5 minut od planowej stacji II linii metra. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gocław

Gocław,Warszawa

2 650 zł57 m² 46,49 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie w budynku z 2008 roku. Osiedle ogrodzone, strzeżone, monitorowane całodobowo. W sąsiedztwie centrum handlowe Promenada. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 mkw., składające się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Siekierki,Warszawa

750 000 zł47 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie, ustawne i ciche, 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie, na zamkniętym osiedlu z wewnętrznym, zadbanym i zielonym patio. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,73 m2, przy ulicy Krzyżówki na warszawskiej Białołęce w sąsiedztwie Kanału Żerańskiego. Lokalizacja: okolica dla ceniących sobie kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

1 790 000 zł100 m² 17 953,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Duży taras|2x M.GARAŻOWE|2X BOX GARAŻOWY|SŁONECZNE Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojową RODZINNĄ nieruchomość (99,70 m2) + okalający taras około 18m2 zlokalizowaną przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

1 131 900 zł69 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ciche, trzypokojowe mieszkanie na 1 piętrze 3 piętrowego, kameralnego budynku przy ul. Bokserskiej. Inwestycja Osiedle Bokserska to spokojna, mieszkaniowa część Służewca z punktami usługowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokwi

Białołęka,Warszawa

530 000 zł50 m² 10 495 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentowane mieszkanie to niewątpliwie jedna z najciekawszych propozycji na Białołęce. Przygotowanie przy udziale projektanta i wykończone meblami przez stolarza (kuchnia, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdzie: wola, ul. Gumińska, nowa inwestycja oddana w 2022 r. "Stacja Wola" dla kogo: 2-3 osób ceniących mieszkanie w cichej okolicy, świeżo wykończonym mieszkaniu, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ponarska

Targówek,Warszawa

650 000 zł53 m² 12 264,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Wilno ( Targówek ) Salon z aneksem kuchennym (20,7m) oraz dwa niezależne pokoje (10,1m oraz 7,6m) Zabudowa kuchenna na wymiar wraz ze sprzętami agd-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

770 000 zł66 m² 11 667 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Piękne, jasne 2 pok. mieszkanie o powierzchni 66 m2. położone na Targówku tuż przy metrze Kondratowicza. Budynek powstał w 2001 r. na zamkniętym i strzeżonym osiedlu z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lekka

Bielany,Warszawa

660 000 zł49 m² 13 469 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 49M2, 2pok lekka,bielany ,metro Na sprzedaż: mieszkanie , znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i strzeżonym osiedlu, na warszawskich Bielanach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzeziny

Białołęka,Warszawa

501 362 zł54 m² 9 239,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecam bardzo ustawne 3 pokoje w doskonałej cenie, idealny stosunek ceny do jakości! Odbiór: czerwiec/lipiec 2022! atuty lokalu: - strona południowa więc bardzo słoneczne, - kameralny budynek.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij