dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów Niski,Warszawa

930 000 zł55 m² 16 909,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży ciche, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w garażu położone w Miasteczku Wilanów przy ulicy Branickiego. Inwestycja Robyg Development, oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

1 000 000 zł55 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie zostało zarezerwowane Z przyjemnością prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem tuż przy wkrótce oddawanej stacji metra M2 "chrzanów". Mieszkanie sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

728 000 zł32 m² 22 566,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament 2 pokojowy w inwestycji w samym sercu Śródmieścia w pobliżu metra, stacji kolejowej, przystanków tramwajowych i autobusowych a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 409 000 zł67 m² 20 920,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż ekskluzywne mieszkanie o nowoczesnym wystroju, usytuowane na warszawskiej Woli, w bliskiej odległości od Centrum. To mieszkanie nowe, zaprojektowane i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 700 zł45 m² 82,22 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie w stylu industrialnym | 2 pok. | garaż | ul. Grójecka (english version below) W skrócie: - ul. Grójecka 216, ochota - 2 pokoje - 44,9 m2 - loggia - miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Tarchomin,Warszawa

1 499 000 zł130 m² 11 530,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż segment na warszawskim Tarchominie. Segment o powierzchni 135 m2 ( w tym zaadoptowane poddasze użytkowe ok 30m2 nie licząc skosów) z oddzielnym garażem 10m, wybudowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 635 000 zł98 m² 26 887,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szanowni Państwo, miło nam zaprezentować piękny, czteropokojowy apartament o powierzchni 98 m2 wykończony w wysokim standardzie zlokalizowany na osiedlu Robyg City Apartments na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

4 000 zł73 m² 54,79 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

To pięknie urządzone mieszkanie zachwyca swoim wykończeniem i funkcjonalnością. Jest w pełni wyposażona i gotowa do natychmiastowego zamieszkania! Duża loggia o powierzchni 10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Antoniego Chruściela Montera

Rembertów,Warszawa

480 000 zł30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Ustawna kawalerka z balkonem w centrum Rembertowa. Cicha w środku osiedla z widokiem na zieleń i inne budynki. Lokal jest położony na trzecim piętrze w budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

5 600 zł67 m² 83,58 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 67m2 zlokalizowanego w budynku z 2021 roku przy ul. Okrzei, w pobliżu najnowszej atrakcji Warszawy - kładki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

5 500 zł66 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Gotowe do wejścia, piękne mieszkanie 3-pokojowe w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość Optymalne wykorzystanie przestrzeni przy zachowaniu dużej przestronności. Trzy pokoje oraz możliwie najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 599 000 zł85 m² 18 710,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Avenue Estate prezentuje słoneczne 4 pokojowe mieszkanie położone w ekskluzywnej dzielnicy Warszawy Miasteczku Wilanów. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orla

Śródmieście,Warszawa

1 204 160 zł45 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Witam, jako właściciel z 7 letnim stażem mieszkania pod tym adresem. Sprzedam dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,44 m2, składające się z przedpokoju, łazienki z wc, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

10 900 zł51 m² 213,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się ofertą nieruchomości do wynajęcia przy ul. Foksal 13/15. **lokalizacja:** Nieruchomość znajduje się w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Foksal 13/15 w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radiowa

Bemowo,Warszawa

739 900 zł40 m² 18 497,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy apartament 40 m2 na Starym Bemowie przy samej Puszczy Kampinoskiej. Atuty nieruchomości: - wysoki standard - niskie opłaty - rozkład mieszkania - spokojne, ciche otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

3 400 zł38 m² 88,31 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 38,5 m2, piętro 6/10 z windą, w budynku z 2018r. przy ul. Cybernetyki, mokotów Służewiec. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3400zł + 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kabaty,Warszawa

2 200 zł37 m² 59,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana do osób pracujących Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Polnej Róży obok Metra Kabaty o powierzchni 37m2. Przestronna kawalerka składa się z dużego pokoju z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

1 300 000 zł65 m² 20 043,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe, ładne mieszkanie na warszawskich Bielanach. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

924 000 zł58 m² 15 986,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe. Lokalizacja Prezentowane mieszkanie zlokalizowane jest na Pradze-Południe przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

820 000 zł54 m² 15 115,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Wawrze. Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane na Wawrze w Warszawie przy ul. Korkowej. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionu AK Zośka

Ulrychów,Warszawa

720 000 zł45 m² 15 961 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wspaniała nieruchomość na sprzedaż - okazja! Atrakcyjna lokalizacja i świetny rozkład to tylko niektóre z atutów tej niesamowitej oferty. Mieszkanie na Woli przy metrze i parkach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

780 000 zł43 m² 17 955,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie w genialnej lokalizacji (!), tuż przy budowanej stacji metra M2 Chrzanów (ok. 30-50 m od wyjścia z budynku znajdzie się wejście do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pszczyńska

Targówek,Warszawa

1 099 999 zł83 m² 13 285 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

-Rezerwacja- ekskluzywne Mieszkanie 3-pokojowe w Świetnej Lokalizacji - Gotowe do Zamieszkania! Zapraszamy do nabycia wyjątkowego mieszkania o powierzchni 82,80 m2. Ta luksusowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

6 912 zł82 m² 84,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Praga Południe| 4-pokojowe |82 m2| Balkon | Komórka lokatorska dostępna| Miejsce Postojowe dostępne | Internet w cenie | Przyjazne zwierzętom| Bez prowizji Promocja Rabat na 1 pełny miesiąc najmu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 667 680 zł119 m² 14 014,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bemowo I 4 pokoje I metro I balkon I bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera, czyli bez pcc! Bez prowizji agencji! Apartament znajduje się na pierwszym piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czechowicka

Gocławek,Warszawa

992 000 zł80 m² 12 416 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Współczesna super zadbana kamienica na cichej uliczce. W pobliżu: - ogródek jordanowski z dużym placem zabaw, - centrum Handlowe Jubilerska (auchan), - szkoła i przedszkole, - przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

1 499 000 zł74 m² 20 350,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe, niezamieszkałe i wykończone czteropokojowe mieszkanie 73,66 m2 na osiedlu Bokserska 71, wybudowane przez Dom Development. 0 % prowizji. Na dachu budynku znajduje się taras dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

1 650 000 zł90 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Bezpośrednio. Kabaty to jedna z najlepszych o ile nie najlepsza, pod względem jakości życia, dzielnica w stolicy. Położone w centrum dzielnicy osiedle smb Kabaty uważane jest za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolonijna

Targówek,Warszawa

560 000 zł26 m² 21 358 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 26,22m2 znajdująca się na Osiedlu lamelodie przy ulicy Kolonijnej 5 na Warszawskim Targówku. Mieszkanie mieści się na 1.piętrze w 5.piętrowym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

960 000 zł53 m² 18 113,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (dwa oddzielne pokoje, kuchnia z jadalnią) o powierzchni 52,96 m2 i wysokości 2,60 m w budynku z 1955 r. zlokalizowane na Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaorskiego

Ursynów,Warszawa

3 800 zł71 m² 53,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentuję na wynajem jasne, zadbane, trzypokojowe mieszkanie na ul. Jana Zaorskiego na Warszawskim Ursynowie, niedaleko metra Ursynów. Nieruchomość składa się salonu z wyjściem na duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Geodezyjna

Białołęka,Warszawa

850 000 zł65 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Odkryj Szansę: ekskluzywne, nowocześnie Odnowione Mieszkanie 3-Pokojowe na Białołęce w Warszawie! Serdecznie zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnej propozycji mieszkalnej - ekskluzywnego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Taśmowa

Mokotów,Warszawa

2 900 zł34 m² 85,24 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukamy pierwszego najemcy! Oferujemy do wynajęcia piękny, przytulny 2-pokojowy apartament o powierzchni 34m2, zlokalizowany przy ul. Taśmowej 6 na warszawskim "mordorze", blisko Galerii Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kacza

Wola,Warszawa

3 200 zł64 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetną ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania na bliskiej Woli. Lokal znajduje się w budynku z 2001 roku przy ul. Kaczej. Budynek jest zadbany, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Dzięcieliny

Międzylesie,Warszawa

14 000 zł200 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu elegancki apartament o powierzchni 200m2, usytuowany w malowniczej, zielonej części Wawra - Międzylesiu. Lokalizacja: zaledwie 20 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie w sercu Ursynowa, położone blisko metra, sggw, dookoła ścieżki rowerowe , parki do spacerowania, sklepy. W cenę wynajmu wchodzi miejsce garażowe w parkingu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Włochy,Warszawa

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

ul. Wiktoryn 6a - oferta aktualna! Ciche, słoneczne, jednopokojowe mieszkanie położone na siódmym piętrze w ośmiopiętrowym budynku apartamentowym z 2023r. położone na pograniczu Włoch,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brylowska

Wola,Warszawa

2 600 000 zł113 m² 22 976 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Dwustronny apartament usytuowany na 6 piętrze. Tu znajdziesz: - 4 sypialnie ( od 10,5 do 14,5 m2) - dwie łazienki, - salon z aneksem kuchennym ( komfortowa przestrzeń dzienna - 45 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

4 800 zł60 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem trzypokojowe dwustronne mieszkanie na nowym osiedlu przy ul. Komputerowej 8 z miejscem parkingowym i balkonem wychodzącym na ciche patio Przyjazna okolica bogata w restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mlądzka

Grochów,Warszawa

1 044 000 zł42 m² 24 994 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupokojowy apartament zlokalizowany na 15-tym piętrze w nowoczesnym apartamentowcu przy ulicy Mlądzkiej 29 z zapierającym dech w piersiach widokiem na całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

4 200 zł45 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie (45m2) w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Wynalazek w budynku Luxor Residence z recepcją. Lokalizacja: dzięki doskonałej.