dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 490 000 zł55 m² 26 992,80 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polish above / english below Mamy na sprzedaż apartament po generalnym remoncie. Cicha nieruchomość o powierzchni 55,2 m w nowoczesnym apartamentowcu przy ulicy Okopowej 56. Lokalizacja: idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bergamotki

Mokotów,Warszawa

2 799 000 zł104 m² 26 923,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie przy ulicy Bergamotki na Warszawskim Mokotowie. Nieruchomość mieści się na drugim piętrze w sześciokondygnacyjnym budynku na strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Libijska

Praga-Południe,Warszawa

6 900 zł86 m² 80,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie z bardzo wygodnym układem, w wysokim standardzie umiejscowione w nowym bloku z 2005 roku. Doskonała lokalizacja na Saskiej Kępie oferuje doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

880 000 zł45 m² 19 748,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferuję Państwu przestronne mieszkanie o słonecznej ekspozycji, z dwoma urokliwymi ogródkami, położone na nowym osiedlu z 2017 roku, zaledwie kilka minut spacerem od stacji metra Bemowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rechniewskiego

Gocław,Warszawa

690 000 zł36 m² 19 081,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

! zarezerwowane! idealne mieszkanie na start w pożądanej przez kupujących okolicy, na nowoczesnym zamkniętym osiedlu na gocławiu! Dodatkowo aż 2 miejsca parkingowe! - Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł55 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania na sprzedaż apartament na kameralnym zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną. Układ mieszkania jest bardzo funkcjonalny. Dodatkowo mieszkanie posiada dużą zadaszoną loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sulmierzycka

Włochy,Warszawa

2 600 zł86 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament premium na Granicy Włoch z Ochotą o powierzchni 85 mkw, składający się z 3 pokoi w tym: - przestronny salon - kuchnia osobna - przedpokój - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 950 000 zł53 m² 36 661 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Apartament w inwestycji Emili Plater 15. To prestiżowa lokalizacja w sąsiedztwie Hotelu Nobu i kompleksu Koszyki. Inwestycja składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

5 500 zł62 m² 88,47 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w sercu biznesowej części Woli w nowej inwestycji o podwyższonym standardzie przy al. Solidarności 163. Wysoka jakość materiałów wykończeniowych, markowy sprzęt agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

511 060 zł27 m² 18 949 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez pcc I prowizji Sprzedam kawalerkę o pow. 26,97 m2, zlokalizowaną na 2. piętrze nowego 5-piętrowego budynku, powstającego na warszawskim Bemowie 450 m od stacji metra. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Talarowa

Tarchomin,Warszawa

1 388 400 zł104 m² 13 371,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Atrakcyjny, dwupoziomowy apartament na Tarchominie. Zaletą jest dowolność aranżacji oraz balkon i taras 56 mkw. Poziom 1 to salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prystora

Skorosze,Warszawa

819 000 zł51 m² 15 996,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowe, gotowe do wprowadzenia, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 51,20 m2 znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku z 2016 roku zlokalizowane w dzielnicy Ursus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dolna

Dolny Mokotów,Warszawa

2 590 zł65 m² 40,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Świetne dwupokojowe mieszkanie blisko centrum, doskonale usytuowane w pobliżu parków i pływalni Dwa pokoje, kuchnia otwarta na salon. Ekspozycja południowa zachodnia z dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Zawady,Warszawa

1 075 000 zł49 m² 21 938 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

_________ english description below _________ Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe na ostatnim piętrze nowego budynku z portiernią przy ul. Klimczaka, z 2 Miejscami Postojowymi w Cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 539 000 zł67 m² 22 942,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie na Sadach Żoliborskich, które zachwyca swoim urokiem i funkcjonalnością. Mieszkanie usytuowane na 5. i ostatnim piętrze imponuje nie tylko swoją lokalizacją, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

4 999 zł62 m² 80,63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla Wymagającego Lokatora -2-pokojowe o pow. 62 m2, balkon, garaż - Przestronne i Wygodne - Metro Pola Mokotowskie Do wynajęcia 2-pokojowy apartament z eleganckim i starannym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modlińska

Żerań,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania. Mieszkanie znajduję się przy ul. Modlińskiej 73b, żerań, dzielnica Białołęka. Powierzchnia mieszkania to 50 m2. Układ pomieszczeń: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

5 900 zł78 m² 75,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa lokalizacja i usytuowanie apartamentu - ogromny taras na ostatnim piętrze! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia jasny, niezwykle przestronny, wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drwęcka

Grochów,Warszawa

3 300 zł29 m² 112,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kawalerka prosto po generalny remoncie Z miejscem postojowym Prezentowana nieruchomość to niemal 30-metrowe mieszkanie przy ulicy Drwęckiej 18, praga-Południe, pogranicze grochów/kamionek Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

6 500 zł65 m² 100 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję Państwu nowe i w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Kłobucka 25a na Mokotowie. Apartament na zamkniętym osiedlu. Przed budynkiem urokliwe patio. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

800 000 zł59 m² 13 559,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1975 roku -warszawa, targówek, ul. Smoleńska. Blok został kilka lat temu doskonale ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 700 zł50 m² 94,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Woli, tuż przy Rondzie Daszyńskiego. Nowocześnie wykończone oraz w pełni wyposażone. Okolica z dostępem do pełnej infrastruktury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerska

Dolny Mokotów,Warszawa

5 500 zł72 m² 76,02 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Artament Z dwoma sypialniami W rezydencji czerska budynek: budynek Rezydencja Czerska położony jest na terenach dzielnicy Mokotów przy ul. Czerskiej 18 na rogu Kaszubskiej. Budowa została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 270 000 zł74 m² 17 222,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego zakątka Wilanowa! Czy marzysz o mieszkaniu, które jest nie tylko przestrzenne, urządzone ze smakiem, ale i pełne dobrej energii? Mamy dla Ciebie coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wichrowa

Wawer,Warszawa

1 050 000 zł75 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ogłoszenie prywatne, bez pośredników! Pośrednicy - proszę nie dzwonić. Przestronne i słoneczne mieszkanie z dużym tarasem. Ul. Wichrowa 7 Powierzchnia: 75m2 + taras 21m2 = 96m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

970 000 zł59 m² 16 496,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie z urokliwym, prywatnym tarasem. ul. Mińska, praga Południe. Jest to doskonała propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

760 000 zł50 m² 15 338 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc I prowizji Sprzedam mieszkanie o pow. 49,55 m2, zlokalizowane na parterze nowego 6-piętrowego budynku, powstającego na warszawskich Włochach na granicy z Ochotą w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

28 000 zł130 m² 215,38 zł/m²

 

Piętro:20/27

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy, nowy apartament Z widokiem Świeżo wykończony apartament z trzema sypialniami, z pięknym widokiem na Warszawę. Unique tower Wysokiej klasy, nowy kompleks budynków zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

728 000 zł32 m² 22 566,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament 2 pokojowy w inwestycji w samym sercu Śródmieścia przy ul. Kolejowej, dzielnica Wola Apartament składa się z: - salon z aneksem kuchennym - 18,56 m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42 mkw, zlokalizowane jest przy ulicy Żeromskiego na warszawskich Bielanach. Lokal znajduje się na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Gandalfa

Służewiec,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Apartament jest wykończone w bardzo dobrym standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony. Obecnie zamówiona została klimatyzacja, więc na najbardziej gorące lato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gumińska

Odolany,Warszawa

1 399 000 zł67 m² 20 880,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkania na sprzedaż, położonego na Odolanach na warszawskiej Woli. Atuty: - piękny, przestronny widok z sypialni, - idealny rozkład mieszkania-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Ksawerów,Warszawa

3 700 zł42 m² 88,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 42m2, piętro 3/6 z windą, w budynku z 2023r. przy ul. Zdziechowskiego, mokotów, ksawerów. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 500 zł53 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia w prestiżowej lokalizacji Miasteczko Wilanów, przestronne, nowocześnie rozplanowane, dwupokojowe umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walecznych

Saska Kępa,Warszawa

7 500 zł92 m² 81,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ekskluzywny apartament na Saskiej Kępie, o powierzchni 92 m2. Apartament składa się z następujących pomieszczeń: salon z kominkiem: przestronne wnętrze salonu urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 250 000 zł61 m² 20 492 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dwustronne, jasne, trzypokojowe mieszkanie, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, pokój dziecięcy (który można przerobić na sypialnię czy gabinet), łazienka z wc, przedpokój i balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

1 060 300 zł46 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nieruchomość Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze o pow. 46,10 m2 z balkonem wychodzącym na patio o pow. 5,6 m2 w nowo powstałej inwestycji mieszczącej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

939 270 zł60 m² 15 599,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się na Zielonym Ursynowie w kameralnym bloku otoczonym zielenią. Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy z dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 190 000 zł63 m² 18 769,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

***sprzedam bezpośrednio, nie jestem zainteresowany współpracą z pośrednikami!*** Mieszkanie znajduje się na strzeżonym osiedlu,6 piętro. Okna dwóch sypialni wychodzą na stronę północną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, ma dwa balkony, oddzielnie wc. Meble,dodatkoeo garaż. Najlepsze dla pary. Dobra komunikacja. Blisko metro, autobus, tramwaj.