dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 437 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Samochodowa

Mokotów,Warszawa

710 000 zł52 m² 13 706,60 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mamy do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią, komfortowej sypialni, eleganckiej łazienki oraz praktycznego schowka. Dodatkowo, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowicza

Wola,Warszawa

870 000 zł53 m² 16 546,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy niepowtarzalną okazję zakupu przestronnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 52,58 m , położonego w urokliwej dzielnicy Warszawy - Wola, przy ulicy Klonowicza 2 Wprowadź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

2 049 000 zł112 m² 18 247,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Bez pcc I prowizji Sprzedam 5-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 112,29 m2, usytuowanego na 1. piętrze 3-piętrowego kameralnego apartamentowca wysokiej klasy zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o pow. 28 m2 z tarasem o pow.22 m2 ,piętro 1 w budynku 6 p., z miejscem parkingowym na jeden samochód, w budynku z 2008 r. na osiedlu strzeżonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ksawerów,Warszawa

710 000 zł52 m² 13 717,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

799 000 zł34 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością ogłaszam sprzedaż funkcjonalnego mieszkania jednopokojowego, które znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym oraz zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 667 680 zł119 m² 14 014,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bemowo I 4 pokoje I metro I balkon I bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera, czyli bez pcc! Bez prowizji agencji! Apartament znajduje się na pierwszym piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

505 000 zł40 m² 12 469,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Białołęka ul. Kartograficzna | szkoły i przedszkola oraz rozbudowane zaplecze handlowo usługowe zaledwie 700 m od budynku - poczta, paczkomaty, kościół, mnóstwo sklepów, piekarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

1 250 000 zł63 m² 19 766 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem o powierzchni 63,50 metrów kwadratowych, położonym na parterze w jednej z najbardziej zielonych części Warszawy. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piekałkiewicza

Mokotów,Warszawa

650 000 zł32 m² 20 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Oferujemy do sprzedaży przytulne mieszkanie (spółdzielcze własnościowe) o powierzchni 32m2, znajdujące się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Szczegóły: piętro 2/4, salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

4 300 zł58 m² 74,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukają Państwo nowego, pięknego i słonecznego mieszkania na Woli, zależy Wam na przestrzeni i dobrym dojeździe do centrum miasta - nasza propozycja na pewno zwróci Państwa uwagę!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Optyków

Gocław,Warszawa

913 200 zł54 m² 16 980,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Odkryj Spokój i Komfort na Gocławiu: mieszkania z Placem Zabaw, terenami Zielonymi i Rowerowniami! Mieszkania zostały starannie zaprojektowane z myślą o Twoim komforcie. Balkony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bemowo,Warszawa

670 000 zł37 m² 18 108,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja! Oferta Sprzedaży Mieszkania na Bemowie, warszawa Zapraszamy do zakupu urokliwego mieszkania położonego w doskonałej lokalizacji na warszawskim Bemowie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocławek,Warszawa

2 499 000 zł114 m² 21 832,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Czy poszukujesz spokojnego, przestronnego, w pełni urządzonego apartamentu na nowoczesnym osiedlu? Czy ważne są dla Ciebie prywatność, bliskość wszelkiego rodzaju sklepów i usług, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolonijna

Targówek,Warszawa

590 000 zł26 m² 22 502 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 26,22m2 znajdująca się na Osiedlu lamelodie przy ulicy Kolonijnej 5 na Warszawskim Targówku. Mieszkanie mieści się na 1.piętrze w 5.piętrowym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mikołajczyka

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł43 m² 17 325 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

We speak in Polish, ukrainian, russian, english languages. Na sprzedaż oddane dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy samym ch Promenada. Mieszkanie gotowe do wykończenia i czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

2 020 000 zł102 m² 19 803,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament 102m2 - mokotów Mieszkanie położone w nowo powstałej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji mamy część dzienną w którą wchodzi przestronny salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

739 000 zł70 m² 10 557,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szukasz nieruchomości na start i nie chcesz bawić się w remont? Chcesz mieć dobry dojazd do miasta z jednoczesnym spokojem i zielenią za oknem? To mieszkanie jest idealne dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

754 066 zł60 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Taras 54 mkw! Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,61 mkw, w kameralnym budynku (24 lokale) z garażem podziemnym. -holl 10,58 - wc 2,09 - salon 21,62 - sypialnia10,27 - sypialnia 9,61 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grabów,Warszawa

5 000 zł130 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 130 m2, piętro 1/2 bez windy, w budynku z 2004r., przy ul. Rumby, ursynów, grabów. Idealne dla rodziny. Małe ułożone zwierzęta są akceptowane. Cena: 5000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Broniwoja

Ksawerów,Warszawa

1 217 000 zł61 m² 19 824,10 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokojowe mieszkanie mieszkanie na Mokotowie mieszkanie z balkonem mieszkanie na Ksawerowie mieszkanie w nowszym budownictwie mieszkanie przy metrze mieszkanie z widokiem Tylko u nas!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rodziewiczówny

Praga-Południe,Warszawa

896 000 zł53 m² 16 998,70 zł/m²

 

Piętro:14/25

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. 2-pokojowy Apartament w Aura Sky na 14 piętrze | Gotowy do zamieszkania | Wysoki standard | Nowoczesny design | Jak nowy. Zapraszam do zapoznania się z naszą nową propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

2 631 200 zł98 m² 26 903,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowy apartament na Mokotowie. Polecam komfortowy, gotowy apartament dla Twojej rodziny. Salon 31,01mkw. Trzy sypialnie. Dwie łazienki, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

699 000 zł67 m² 10 448,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie na Białołęce. To doskonała propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca do zamieszkania z jednoczesnym łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wola,Warszawa

14 000 zł105 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro kadom ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkania na najem w inwestycji Apartamenty przy Warzelni - ulica Krochmalna 59. Lokalizacja: unikalny budynek, usytuowany w zapierających dech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warchałowskiego

Ursynów,Warszawa

749 999 zł47 m² 16 060 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojową nieruchomość położoną na warszawskim Ursynowie, która usytuowana jest na czwartym piętrze w budynku z 1985 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chrościckiego

Włochy,Warszawa

599 000 zł36 m² 16 830,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Westate prezentuje mieszkanie na warszawskich Nowych Włochach o powierzchni 35,59 m2. Nieruchomość zakupiona w 2020 r. od dewelopera, wykończona materiałami wysokiej jakości. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 270 000 zł56 m² 22 788,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,73 m2, znajdujące się na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca, zaprojektowanego przez renomowaną pracownię architektoniczną jems. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 000 zł38 m² 79,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja do 21.06.2024 Oferta aktualna - ul. Szeligowska 53D Na życzenie najemcy mieszkanie zostanie umeblowane. Nowy, słoneczny, komfortowy apartament położony na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 250 000 zł56 m² 22 478 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania na warszawskiej Woli. Lokal o powierzchni 55,61 m znajduje się w nowoczesnym budynku z 2017 roku, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wola,Warszawa

14 000 zł100 m² 140 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

2 750 zł21 m² 130,95 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne studio przy al. Prymasa tysiąclecia 83a, bliska wola. Budynek: apartamentowiec wchodzi w skład inwestycji Bliska Wola, położonej na warszawskiej Woli - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

820 000 zł45 m² 18 344,50 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mam przyjemność zaprezentować przestronną i funkcjonalną 2-pokojową nieruchomość z loggią, usytuowaną na Pradze Południe w zielonej dobrze skomunikowanej okolicy. Rozkład - 44,70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

4 900 zł83 m² 59,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w kameralnej, otoczonej zielenią inwestycji na Saskiej Kępie. Standard Nieruchomość znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

4 000 zł64 m² 62,14 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w siedmiopiętrowym apartamentowcu przy ul. Chodkiewicza na prestiżowym osiedlu Eko Park na Górnym Mokotowie. Uznawanym za jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keniga

Ursus,Warszawa

769 500 zł54 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe do wprowadzenia Warszawa Ursus Mieszkanie świeżo po kapitalnym remoncie (wykończone w oparciu o detale) Ekspozycja południowo-wschodnia 7 min piechotą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

1 890 000 zł54 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Avenue Estate prezentuje apartament na sprzedaż w kameralnym zespole dwóch budynków apartamentowych w nowoczesnej architekturze. Dla wygody mieszkańców w budynku zaprojektowano miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Młociny,Warszawa

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

- english description below - Na wynajem mieszkanie w nowym bloku, tuż przy metrze Młociny, z miejscem parkingowym w cenie. Mieszkanie od patio, ciche, z funkcjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

610 000 zł41 m² 14 770 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Skarbka z Gór na Białołęce rok budowy 2013 rok. Osiedle strzeże dużą ilością zieleni i miejscem do spacerów. Mieszkanie 41,3 m2 dwupokojowe z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Górce,Warszawa

950 000 zł62 m² 15 322,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowe i Przestronne Mieszkanie na Bemowie (górce) - 62 m z Garażem Podziemnym Opis Nieruchomości Powierzchnia: 62 m + podziemny garaż Piętro: 1/2 (bez windy) Balkon: duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sulejkowska

Grochów,Warszawa

790 000 zł40 m² 19 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Grochów: inwestycyjny Apartament- 2 pokoje, 40m? Zapraszamy do odkrycia niezwykłej oferty mieszkania o powierzchni 40 m2 , położonego na Pradze-Południe, przy ul. Sulejkowskiej Powierzchnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij