dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

14 500 zł113 m² 128,32 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 113m2, które usytuowane jest przy ulicy Kruczkowskiego 6- w prestiżowej inwestycji patria, która może poszczycić się unikatowymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sielce,Warszawa

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 80 m2, piętro 2/3 z windą, w budynku z 2006 r. przy ulicy Dolnej, mokotów Sielce. Świetna lokalizacja, w bezpośrednim sąsiedztwo parków Morskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czeladnicza

Międzylesie,Warszawa

1 250 000 zł148 m² 8 446 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Niezwykłe mieszkanie W niezwykłym miejscu, tuż przy wawerskich lasach. Współczesna kamienica, w budynku 9 mieszkań. Całkowita powierzchnia to 148,34 m2 na co składa się: - mieszkanie 117,49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Harfowa

Ochota,Warszawa

2 771 960 zł100 m² 27 656 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

**nowoczesny Apartament na Ochocie z 2 balkonami - Idealne Miejsce do Życia** **zakup bez prowizji i podatku pcc.** Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkań. Znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

1 375 000 zł86 m² 16 104,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta sprzedaży 4 pokojowego mieszkania w Warszawie, w dzielnicy Praga Południe, przy ulicy Kokoryczki. Apartament usytuowany jest na parterze, w kameralnym 4 piętrowym, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

2 932 200 zł109 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na 2 piętrze w budynku (7 pięter) mieszkalnym w Warszawie - Mokotów. Wykończenie: podłogi - klepka dębowa, marmur; ściany - gładź gipsowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Gocławek,Warszawa

619 000 zł43 m² 14 328,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować 1- pokojową nieruchomość usytuowaną na Gocławku blisko otaczającej nas infrastruktury. Dużym atutem jest możliwość aranżacji układu 2-pokojowego. Budynek Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nadwiślańska

Bródno,Warszawa

1 349 000 zł103 m² 13 084,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam Państwu wyjątkowo przestronne, narożne mieszkanie usytuowane przy ulicy Nadwiślańskiej 5a. Lokal jest bardzo jasny i cichy. Ekspozycja na 3 strony świata, bardzo duży balkon, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

4 600 zł60 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie z dużym 13 m2 tarasem położone na prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poezji

Wawer,Warszawa

900 000 zł77 m² 11 688,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie w budynku z 2006 roku na Wawrze (ul. Poezji 12) To idealna oferta dla rodziny ceniącej sobie spokojną lokalizację z widokiem na zieleń. Na 77m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

4 200 zł69 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w atrakcyjnej części Bielan z loggią i balkonem. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 69 m składa się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 450 000 zł71 m² 20 422,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedam przestronne, nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie w Wilanowie. Mieszkanie o powierzchni 71 m znajduje się na 3 piętrze nowoczesnego budynku z windą zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

950 000 zł77 m² 12 337,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na pograniczu Targówka i Białołęki. Mieszkanie składa się z 3 pokoi: - 2 sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczęśliwicka

Szczęśliwice,Warszawa

3 100 zł46 m² 67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia częściowo umeblowane, dwupokojowe mieszkanie z tarasem w pobliżu skrzyżowania ulicy Szczęśliwickiej i Bitwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 366 095 zł90 m² 15 095 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bemowo 3 pokoje I blisko metra I gotowa inwestycja Zapraszam do zakupu mieszkania w kameralnej inwestycji o podwyższonym standardzie. Budynek znajduje się przy ul Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Wilanów,Warszawa

1 790 000 zł121 m² 14 793,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Niepowtarzalne 5-pokojowe mieszkanie na Sadybie - 4 poziomy, kominek, 2 loggie, piwnica! Marzysz o przestronnym i wyjątkowym mieszkaniu, w którym poczujesz się jak w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

4 000 zł57 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem na strzeżonym osiedlu Marina Mokotów przy ul. Przejazd 4. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze, jest przestronne i bardzo jasne. Taras został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

4 000 zł47 m² 85,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia, nowe, jasne mieszkanie znajdujące się przy ul. Dywizjonu ak "jeleń" - mała uliczka krzyżująca się z ulicą Bluszczańską (mokotów). Lokal o powierzchni ok 47 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

3 350 000 zł146 m² 22 945,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mam dziś do zaoferowania wyjątkowy apartament o powierzchni 146 m2 w ostatnim etapie wyjątkowo pożądanej wielokrotnie nagradzanej inwestycji ostoja wilanów informacje O nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pszczyńska

Zacisze,Warszawa

750 000 zł56 m² 13 383,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością prezentuję Państwu gotowe do wprowadzenia, dwupokojowe mieszkanie wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym, usytuowane na cichym i urokliwym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

749 000 zł32 m² 23 487 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowa oferta: 13.09.2024 Dwupokojowe mieszkanie (32 m ) na 11 piętrze na sprzedaż - to doskonały lokal inwestycjny przy ul. Kasprzaka na Warszawskiej Woli. Możliwość zakupu bez vat (zwolnienie) lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grójecka

Szczęśliwice,Warszawa

1 200 000 zł68 m² 17 518,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty tel. Mieszkanie o powierzchni 68,5m2 w ekskluzywnym apartamentowcu na Ochocie. Podstawowe informacje: lokal o powierzchni 68,5 m2 znajduje się na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fajansowa

Włochy,Warszawa

978 700 zł59 m² 16 574,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Termin oddania IV kwartał 2025 roku. Trzypokojowe mieszkanie na Włochach z dwoma balkonami. Blisko komunikacji miejskiej. Budynek bez barier, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna, słoneczna i przestrzenna kawalerka przy ul. Obywatelskiej w inwestycji Zielona Italia. Nieruchomość o metrażu 34 m2, własnościowe, z udziałem w gruncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zapustna

Stare Włochy,Warszawa

849 000 zł66 m² 12 863,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz! Skorzystaj z wyjątkowej oferty Rent To Own! Wpłać 20% i wprowadź się już teraz. Pozostałą kwotę uregulujesz w ciągu 2-5 lat, dając sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

835 000 zł42 m² 19 716,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mówimy po pl/en/ua/ru Prezentujemy ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na drugim piętrze przy ulicy Budki Szczęśliwickie w Warszawie, włochy. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

800 000 zł45 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Klient Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z klimatyzacją i dużym balkonem, położonego na Warszawskim Bemowie, przy ul. Dywizjonu 303 149.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kosiarzy

Wilanów,Warszawa

10 500 zł130 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament, z trzema sypialniami i dużym salonem (50 m2). Lokalizacja Apartament zlokalizowany jest w samym sercu Niskiego Wilanowa przy ulicy Kosiarzy. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 495 000 zł121 m² 20 643,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Eurovilla prezentuje przestronny apartament 120 m2, 4 pokoje, gotowy do zamieszkania z sauną, siłownią i garderobą w Miasteczku Wilanów lokalizacja Apartament znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

2 400 000 zł80 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Avenue Estate prezentuje dwupoziomowy apartament na osiedlu "artystyczny Żoliborz". Nieruchomość Apartament usytuowany jest na ostatnim piętrze 6 piętrowego budynku. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chrościckiego

Włochy,Warszawa

909 000 zł58 m² 15 618,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnej lokalizacji, zaraz obok skm w dzielnicy Ursus przy ulicy Dyrekcyjnej 14 Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 750 zł52 m² 72,37 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z klimatyzacją o pow. 51,82 mkw. z miejscem parkingowym i komórką lokatorską oraz tarasem o pow. 26 mkw. w apartamentowcu na Mokotowie, zaraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jastrzębowskiego

Ursynów,Warszawa

2 705 zł55 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem, o powierzchni 55 mkw, znajdujące się na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Jastrzębowskiego na warszawskim Ursynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 602 400 zł110 m² 14 505,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bemowo I metro I 4 pokoje I słoneczne Piękny i słoneczny Apartament znajduje się na II piętrze w czterokondygnacyjnym Budynku Składa się z 4 pokoi: dużej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 031 390 zł61 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ. Lokal do własnej aranżacji w budynku z 2023 roku. Nieruchomość ma prawie 61 m2, mieści się na 6 spośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

1 002 450 zł82 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji. 0% podatku pcc. Posiadamy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Osiedle Bokserska 71 to nowy projekt Dom Development położony w prężnie rozwijającej się części Służewca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartóka

Ursynów,Warszawa

3 000 zł54 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek 50m. od Metra Ursynów! Do wynajęcia bardzo ładne, ciche 2-pokojowe mieszkanie na 5 piętrze z balkonem. Budynek z 2012r z monitoringiem i ochroną! Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

1 859 000 zł106 m² 17 475,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjny czteropokojowy apartament o powierzchni 106,38 m . Mieści się na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

4 600 zł45 m² 102,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Mieszkanie wykończony w wysokim standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony (pralka, zmywarka, suszarka, odkurzacz itd.) Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łowicka

Stary Mokotów,Warszawa

15 000 zł223 m² 67,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje: apartament na wynajem w sercu Starego Mokotowa, powierzchnia 223m2 lokalizacja: stary Mokotów, jedna z najbardziej poszukiwanych centralnych dzielnic stolicy. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

We speak pl / ukr / ru / eng. Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na Woli, ul. Kolejowa 45a. Dostępne do od zaraz. Opis mieszkania: do wynajęcia piękne mieszkanie w 19. Dzielnicy,.